Как да вмъкна cart в темплейта на блог?

Carnation

Member
Някой има ли представа как да вмъкна cart от темплейт на генбъкс във блог на блоггер?
Отдавна се чудих дали е възможно, и днес попаднах на ей това:
http://appetite-suppresant.blogspot.com/2007/11/how-hoodia-works.html
Тук са успели да го направят, саме че не ми достигат знанията да разбера как.
Пробвах няколко варианта, но все нещо не става...
Малко помощ плс
 
Последно редактирано:
От: Как да вмъкна cart в темплейта на блог?

Някой има ли представа как да вмъкна cart от темплейт на генбъкс във блог на блоггер?
Отдавна се чудих дали е възможно, и днес попаднах на ей това:
http://appetite-suppresant.blogspot.com/2007/11/how-hoodia-works.html
Тук са успели да го направят, саме че не ми достигат знанията да разбера как.
Пробвах няколко варианта, но все нещо не става...
Малко помощ плс

Под "cart" ПОС терминал ли имаш въпрос?
Това е скрипт, който се инсталира на банков сървър, а ти пращаш клиентите си там за да могат да ти платят с карта.

ЕДИТ: аа видях го - имаш предвид формата най-долу ли?
Това става по два начина. Единия е да използваш фрейм, с който да си "вмъкнеш" страницата за разплащания при теб (най-лесния вариант, но до колко ще ти позволят - не знам). Другия е за всички продукти, които предлагаш да влезеш в страницата за разплащане на съответния продукт, след това да му копираш адреса и да си направиш форма (<form>), с която да подаваш информация към съотвения адрес от страница за разплащане... и т.н.

Всъщност, защо не им копираш кода и не си го плеснеш на твоята страница? Да не забравиш да смениш аф. ид-то с твоето! ;)

Това става като дадеш "View Source" после натискаш Ctrl+F и пишеш в търсачката "PLEASE SELECT THE QUANTITY OF YOUR ORDER".

Успех
 
Последно редактирано:
От: Как да вмъкна cart в темплейта на блог?

Абе пробвах ги тези варианти, и все ми излизаше таблицата, но радио бутона беше неактивен. Накрая след много опити стана.
Благодаря, майна :), за отговора, беше много полезен за да разбера че съм бил на прав път :)
Така и не разбрах къде съм грешал в предишните си опити...
 

Горе