Как да гледаме филми и сериали от сайта Нетфликс в България?

От: Как да гледаме филми и сериали от сайта Нетфликс в България?

Защо говориш така? Сериозно? Надявам се, че си на нещо твърдо.
 
От: От: Как да гледаме филми и сериали от сайта Нетфликс в България?

Защо говориш така? Сериозно? Надявам се, че си на нещо твърдо.

Имам стил на говорене специално за клиповете ми в интернет. Всеки, които прави видеа говори по различен начин.
 
От: Как да гледаме филми и сериали от сайта Нетфликс в България?

Дърпаш ли една 120ка преди да започнеш да снимаш ? Не знам , определено не ставаш за говорене на клипове .... А пък и през цялото време говориш за някакъв сайт за тв , смяна на DNS-и само и само да влезеш в сайта , а накрая защо не влезе в сайта ? :D
 
От: От: Как да гледаме филми и сериали от сайта Нетфликс в България?

Защо говориш така? Сериозно? Надявам се, че си на нещо твърдо.

Направило ми е впечатление, че не пропускаш шанс да заговориш за наркотици.
Ти какви си взимал доскоро?
 
От: Как да гледаме филми и сериали от сайта Нетфликс в България?

Дърпаш ли една 120ка преди да започнеш да снимаш ? Не знам , определено не ставаш за говорене на клипове .... А пък и през цялото време говориш за някакъв сайт за тв , смяна на DNS-и само и само да влезеш в сайта , а накрая защо не влезе в сайта ? :D

Не недърпам една 120ка или нещо подобно. Така ми харесва да ги записвам и така ги записвам. Нека тази тема не се превръща за гласът ми, защото всеки има стил на говорене във видеа и стил на говорене на различни други места. Повече на постове за гласът ми няма да отговарям.
В началото на клипа отворих сайта и нямаше смисъл накрая да го отварям пак.
 
От: Как да гледаме филми и сериали от сайта Нетфликс в България?

@нортрант, "нещо твърдо" се използва за алкохол. И веднага отговарям на въпроса ти, в момента пия силистренска кайсиева ракия и ям сланина (да ме прощава ББ).

Пример:

– Има ли нещо за пиене?
– Вода.
– А нещо по-твърдо?
– Лед...

@9876 - кофти стил, но ти си го избираш. Успех с канала. Клипът не успях да го издържа докрая.
 
От: Как да гледаме филми и сериали от сайта Нетфликс в България?

Не си ми отгорил - питах какви си наркотици си вземал доскоро, защото с това съм те запомнил :) (и на което се дължи грешката).
 
От: Как да гледаме филми и сериали от сайта Нетфликс в България?

Не си ми отгорил - питах какви си наркотици си вземал доскоро, защото с това съм те запомнил :) (и на което се дължи грешката).
Наркотици не взимам, така че няма как да съм "взимал до скоро", дори цигари не пуша. Алкохол пия много рядко, така че я карам главно на минерална вода и фрешове. Май ти си тоя дето си мисли за наркотици, защото аз имах предвид алкохол. :wink:
 
От: Как да гледаме филми и сериали от сайта Нетфликс в България?

Казах от какво е продиктувано това мое впечатление :) Иначе що се отнася до видеото - не мисля, че дрогиран/пиян човек може да говори по такъв начин.
 

Горе