Търся: Как да го направя?

proweb

Active Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Здравейте,

в момента имам онлайн магазин, но обажданията стават адски бавно, служителката вижда в онлайн магазина поръчката след това набира номера на телефона, до като го напише... минава време, и звъни за да потвърди и запише адреса. Има Bluetooth слушалка.

Може ли да се направи следното- номера да е кликаем и когато кликне директно да го набира през телефона и съответно да се говори през Bluetooth слушалката, дефакто да се спести това време от писането на номера?
 
Не съм го ползвам, ма може му хвърлиш един поглед.


Дано да не прозвучи като заяждане.. ма колко време отнема да се набере един номер.. :D
но обажданията стават адски бавно, служителката вижда в онлайн магазина поръчката след това набира номера на телефона, до като го напише... минава време, и звъни за да потвърди и запише адреса. Има Bluetooth слушалка.
 
  • Sad
Реакции: Sky
Същия проблем решавах, стана лесно с хром браузър и андроид телефон с един и същ акаунт. Така при клик върху номера може да го пратиш към телефона.
Другия вариант е да се ползва приложението на уина за връзка с телефона така директно може да набираш и говориш от компютъра
 
asdd.png

@Sky Предполагам говориш за това на снимката

Тъпото е че после изпраща съобщение до телефона което трябва да кликнеш, за да изкара номера.

Дали няма някакво друго решение с което директно при клик от хром-а, да набира на телефона
 
Дано да не прозвучи като заяждане.. ма колко време отнема да се набере един номер.. :D
Струва ми се че май гледа поръчката от самия телефон и преписва от сайта на телефона така наистина става по-бавно ( освен ако не се сети за копи пейст, но тма има проблем със спейс и т.н. ) Тоест иска като влезе през телефона в магазина директно да цъкне на телефона и да набере. Така го разбрах, знам ли.... Но иначе при останалите хора процедурата не е по-различна. Чак толкова втелясване за минута, две в повече.... Ако искате сложете им и минимално време за отговор, заедно с "клиента е длъжен да успее да купи, ако не купи Вие сте виновни"., а защо не и "Клиента е длъжен да се върне и да купи пак, ако не стане, Вие сте виновни,. глоба! "....
 
СЕО.бг не се смогва и всяка секунда е ценна, за това питам дали има такова чудо- цъкаш от хрома на номера и директно го набира на тела, без хиляда разрешения и тн.
 
СЕО.бг не се смогва и всяка секунда е ценна, за това питам дали има такова чудо- цъкаш от хрома на номера и директно го набира на тела, без хиляда разрешения и тн.
Няма такъв вариант. АКО телефона в поръчката ( тоест да се направи добавка ) е като линк, тоест tel:08887654356 браузъра го разпознава и ще го набере без добавка към браузъра, само с това което имаш или вградения в Windows софтуер за връзка с телефон или чрез софтуера, който са ти дали по-горе. По спомен той май имаше в мянюто при десен клик за набиране на каквото е маркирано.
 
Виж файлът 25736

@Sky Предполагам говориш за това на снимката

Тъпото е че после изпраща съобщение до телефона което трябва да кликнеш, за да изкара номера.

Дали няма някакво друго решение с което директно при клик от хром-а, да набира на телефона
 
Здравейте,

в момента имам онлайн магазин, но обажданията стават адски бавно, служителката вижда в онлайн магазина поръчката след това набира номера на телефона, до като го напише... минава време, и звъни за да потвърди и запише адреса. Има Bluetooth слушалка.

Може ли да се направи следното- номера да е кликаем и когато кликне директно да го набира през телефона и съответно да се говори през Bluetooth слушалката, дефакто да се спести това време от писането на номера?
Защо просто не се борави директно с телефона?
Админ акаунт, през браузъра на телефона или ако има приложение?
Защо изобщо минавате през PC?

ПП. можеш ли да го отворишпрез chrome browser, можеш и през телефона
 

Горе