Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Насочила съм се към писане на статии имам голям опит но според Вас изкарват ли се задоволителни пари на месец. Споделете опита си ако имате възможност :)
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Насочила съм се към писане на статии имам голям опит но според Вас изкарват ли се задоволителни пари на месец. Споделете опита си ако имате възможност :)
Има копитайтъри, поне работя с такива, които правят уникални 16 статии от по 450-500 думи на стойност 50 лева, за има няма седмица. Това са някакви нормални цени, като трябва са се има предвид, че тук компромис с качеството не трябва да се прави, защото няма да се обърнат към теб повече. И това е в най-добрия вариант. В други случаи може да ви се отнесе негативен рейтикг и така да пострада и безнеса ти.

Та, да се върнем на темата. Колко пари може да се изкарва зависи изцяло от това колко си добра. Тук бързото и качественото писане са в основната формула, която ти дава крайния резултат - пари на месец. Да кажем, че пишеш по 10 статии на ден, това прави по 300 на месец, което е между 900 и 1200 лева, което не е малко. Но това е може би оптималното, защото както казах ке гониш само количество, но и качество, пък и го има и момента, в който се отделя някоя друга минута, за да се образоваш по дадена тема, за да направиш качествено съдържание.
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

да качеството е много важно. Аз сега започвам да се занимавам с това и незнам дали ще ми се даде шанс за реализация...
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Няма как да пишеш 10 статии на ден по 300 думи качествен контект. Трябва да работиш 24/7 и да имаш супер мозък, който да не прегравя. Просто не се издържа дълго на такова темпо. Казвам го от опит. В зависимост от темата и конкретната задача... може да ти отнеме един час, само да събереш нужната информация за качествена статия. Понякога дори отнема повече, ако трябва статията да е супер уникална и конкретна... и обемна. Това е най-трудната комбинация и понякога изглежда мисия невъзможна да сътвориш нещо такова. :)
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Или пък да идеш на околовръсното!Ама там маи повечко требе да поработиш!
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Здравейте, дами. Ето какво можете да направите като начинаещи.

Да приемем че не разбирате от програмиране и не можете да да създадете собствен уеб сайт. Знаете ли езици, английски, немски, руски и т.н.
Можете ли да пишете статии, да превеждате, пренаписвате и т.н. Това са част от услугите, които може да предложите в този форум.

Ако не смятате да предлагате услуги, а искате да правите пари по-други начини можете да разгледате секцията за проверени Афилейт програми, да си изберете някоя и след, което да създадете един блог в blogger примерно. Не се изискват познания за програмиране, а основни компютърни познания.

Ето един бърз план:
1. Мога да ви предложа програмата на CrocMint (aff линк) в които можете да си избирате от доста продукти за продажба. Ще ми кажете какво печеля като продавам продуктите на хората, ами при всяка продажба печелите доста добра комисионна. Регистрирайте се, изберете продукт, които желаете да продавате и преминете на стъпка 2.

2. Вече сте си избрали продукт и е нужно да направите собствен уеб сайт чрез, които да го продавате. Ако не разбирате от програмиране влизате в blogger или wordpress.com и си правите си един блог (за препоръчване blogger). Не се изискват големи познания, просто регистрирате име, избирате шаблон и започвате да добавяте подходяща иформация за продукта, които продавате.

3. Да приемем че сте преминали предишните две стъпки успешно. Можете да прочетете малко за афилейт маркетинга има доста информация в интернет за това какво трябва да направите за да правите повече продажби. Ако имате работещ сайт и продукт, които да продавате в него, започвате да го популяризирате, вече има доста социални мрежи, които можете да използвате за тази цел.

Има доста информация в този форум за това как можете да правите пари и има доста колеги, които изкарват основните си доходи чрез интернет. Четете по-малко и запомняйте, не се насилвайте да изчитате всичко, защото ще стане една каша в главата ви и няма да направите нищо. Това се отнася за всички начинаещи, които искат да се възползват от този форум. Ако някои има някакви въпроси, има доста сериозни хора в този форум, които ще ви помогнат, можете да ми изпращате и лични съобщения ще помагам с каквото мога :) .

Поздрави.
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Можете да станете и фреелансъри на магистралата, като видете 5кинта на пътя докато се навeдете, ще си ги зароботили - бърза работа :D :D :D

Иначе големите пари с учене, акъл и опит стават майка иначе се преклалифицирайте в тънките занаяти.[/QUOTEZDRAVEITE na vsi4ki tai kato sam nova moje li da popitam kade moje da si pi6a temite
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Цъкаш Turn off на компютъра и си намираш работа.
 
От: :)

Здравей и добре дошла/ъл. Еми няма да е лошо да поразбледаш насам натам и да зададеш по конкретен отговор, ние тук ще помагаме с каквото можеме, но въпроса ти ни връща много в началото. Ако може да си по точен/а в питането си. :wink:

Понеже и аз съм нова в това начинание, а вие сте активни тук от мнооого време, може ли да ми кажете по колко пари горе долу излиза превеждането на текстове до 400 думи от немски на бг. език и от английски на бг език? Ще ми бъде много полезно! Благодаря ви предварително :)
 
От: :)

Понеже и аз съм нова в това начинание, а вие сте активни тук от мнооого време, може ли да ми кажете по колко пари горе долу излиза превеждането на текстове до 400 думи от немски на бг. език и от английски на бг език? Ще ми бъде много полезно! Благодаря ви предварително :)

Добре дошла, разгледай форума Freelance Jobs & Projects и виж горе долу как вървят цените за превод. От английски език , цените варират от 5 лв до към 8 лв за този вид услуга и брой думи.
 
От: Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

Не че нещо, ама тоя форум забъка предимно с "контентаджии". Това ли е най-лесно и доходно всъщност :)

Ако ще да е така, нека засилим малко критериите, и в предвид теми подобни на тази какво ще кажете да подложим малко на нечовешки изтезания всеки нов писател/контентаджия/преводач (за да не кажа полски свирач...щото той вече е в подписът ми :) )
 
От: :)

Понеже и аз съм нова в това начинание, а вие сте активни тук от мнооого време, може ли да ми кажете по колко пари горе долу излиза превеждането на текстове до 400 думи от немски на бг. език и от английски на бг език? Ще ми бъде много полезно! Благодаря ви предварително :)

Здравей и добре дошла. Цените са варират в доста тесен диапазон. Може да се намери за 3-4 лева, като начало и може да стигне до 10 лева, а не е изключено и да стигне до по-високи нива. Всичко о относително, но цените ги определя пазара - потребителите и конкуренцията.

Да знаеш, че превода е по-евтино от създаване на съдържание. И качи малко думите. Повечето искат вече до 500, аз даже лакумея на до 600. За качеството е ясно, трябва да е на високо ниво.

Това е общо взето. Но е лесно, за това го правят доста хора.
 
От: :)

Здравей и добре дошла. Цените са варират в доста тесен диапазон. Може да се намери за 3-4 лева, като начало и може да стигне до 10 лева, а не е изключено и да стигне до по-високи нива. Всичко о относително, но цените ги определя пазара - потребителите и конкуренцията.

Да знаеш, че превода е по-евтино от създаване на съдържание. И качи малко думите. Повечето искат вече до 500, аз даже лакумея на до 600. За качеството е ясно, трябва да е на високо ниво.

Това е общо взето. Но е лесно, за това го правят доста хора.


Здравей:)
Много благодаря за инфото...ще трябва да се постарая значи в началото, че да имам добър рейтинг доколкото разбирам от текущите постове :)
Исках само да питам оше нещо- вече имам 10 мнения и искам да си пусна обява за преводи и писане, но не ми излиза никъде такова бутонче? Имам само бутон "отговори на тема"? пропускам ли нещо :(
Мерси предварително!
 

Горе