Как да почистим шаблон на джумла или лорд прес от излишние вградени линкове.

kokernur

New Member
Кой според вас е най-лесния начин да почистим бесплатен шаблон от излишните "бесплатни " линкове който вървят заедно с него. Имам предвит видни и не видни. Няма ли някой лесен начин?
 
От: Как да почистим шаблон на джумла или лорд прес от излишние вградени линкове.

Ми според мен най-лесния и ефективен начин - отваряш всеки файл и го преглеждаш, ако има линкове които не са на мястото им - ги махаш и толкова. Не виждам друг начин за това. Единствените линкове които им е мястото в една безплатна тема е този на авторите на темата. Етично е да ги оставиш, все пак ползваш готов продукт, ако все пак си решил да ги махаш, то тогава може да оставиш имената им като автори, без линк.
 
От: Как да почистим шаблон на джумла или лорд прес от излишние вградени линкове.

Ако някой направи програма дето да може да трие линековете в целия архив безда се ровим в него ще е много полезна. А може би има направена такава...
 
От: Как да почистим шаблон на джумла или лорд прес от излишние вградени линкове.

То си има програма - Notepad++. Отнема не повече от 5 минути да се прочисти целия архив:

За Джумла - Notepad++ -> Search -> -> Find in files "http://" и "base64"

А за лорда не съм чувал, но предполагам, че може да го почисти теляк в градската баня. Но питай първо иконома му.
 

Горе