Как да прегледам репутацията си?

rkamenska

Member
Здравейте,
Не знам как да видя кой и защо ми е дал репутация. Веднъж някак си влязох там, но сега не мога да го повторя. Моля, пишете ми откъде се прави това. Изпишете с думи линка или бутона, който трябва да натисна. Ако пред него има знак, напишете и него. Ако бутонът е само графичен, моля споменете това и опишете как изглежда той.
Предварително благодаря на отзовалите се!
 
От: Как да прегледам репутацията си?

Благодаря, намерих последните, но освен чрез линка, който дадохте, не мога да стигна до тях от страницата. Моля пишете какво натискате на страницата, за да ви се отвори това нещо. Опишете го с думи, защото аз не виждам. Искам да кажа, да не копирате някакво бутонче например, че няма да разбера за какво става дума.
 
От: Как да прегледам репутацията си?

Ако искаш мога да ти пусна една червена репутация, за да видим, дали ще я видиш. :mrgreen:
 
От: От: Как да прегледам репутацията си?

Благодаря, това е верният отговор. Поне за мен. Благодаря и на всички други, които се отзоваха. Отзивчивостта ви ме радва дори много повече от откритите репове. Вижте, все пак Интернет е добро място, щом човек може да си каже всичко.
 
От: Как да прегледам репутацията си?

Колкото за виждане, няма такава опасност, но прати, за да я намеря. Извинявай за невежеството, но червената репутация лоша ли е? А коя е хубава? Ако ми ги опишеш на лично, ще ти бъда благодарна. Не само по цвят, задължително и по форма.
 
От: Как да прегледам репутацията си?

Колкото за виждане, няма такава опасност, но прати, за да я намеря. Извинявай за невежеството, но червената репутация лоша ли е? А коя е хубава? Ако ми ги опишеш на лично, ще ти бъда благодарна. Не само по цвят, задължително и по форма.

По форма са еднакви. Зелената е положителна, червената отрицателна. Само последните 5 репутации могат да се видят за съжаление.
 
От: От: Как да прегледам репутацията си?

Зелената е положителна, червената отрицателна.

Не е така, gangster. Червената може да е положителна за отрицателни герои, а зелената да е срам за тях.
 
От: Как да прегледам репутацията си?

Мислех да не пиша повече, но като продължавате по темата, кажете цялата тайна - каква им е формата. Пък и не намерих обещаната гъбка Червенушка. Можеш да ми я пратиш, за да видя какво ще ми каже екранният четец. Сигурно минус едно. Той не разбира от положителни и отрицателни герои, за да направи сметка всъщност положителна ли е или не.
 
От: Как да прегледам репутацията си?

Ако искаш мога да ти пусна една червена репутация, за да видим, дали ще я видиш. :mrgreen:

нее бе харконе, госпожата не вижда добре(ама пък пише хубави статии) и за това задава наглед странни въпроси понякога :)
 
От: Как да прегледам репутацията си?

Мислех да не пиша повече, но като продължавате по темата, кажете цялата тайна - каква им е формата.

Не знам дали някой обясни на ЛС, но аз ще се пробвам тук въпреки, че малко недодялано обяснявам. Представляват червени и зелени правоъгълничета обърнати вертикално. В контрол панела ти са по един червен или зелен правоъгълник в зависимост от това дали е са ти дали положителна или отрицателна репутация. Срещу правоъгълника са ти темата, за която ти е дадена репутацията, коментар ако има такъв, дата и ник на този който ти я е дал.
 
От: Как да прегледам репутацията си?

Ако свети в зелено е добре, но ако свети в червено, значи имат скрити намерения към теб. :mrgreen:
 

Горе