Как да продаваме по няколко домейна месечно

От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

гледам че и LLL.org са се засилили, че даже LLLL.org
Някой знае ли къде, освен в namebright , мога да проверявам едновременно по повече от 300-500 домейна, нещо на godaddy услугата не е като хората там
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ако някой е ползвал http://ubrandable.com/ може ли да сподели впечатленията си? Изглежда странно, те да ти предлагат по 10 $ за да си качиш домейна при тях.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Много полезна тема, може ли да ми препоръчате добри безплатни инструменти за проверка, алтернатива на majestic и ahrefs?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

DNC, искам да накупя изтичащи домейни с добри метрики. Имаш ли идея откъде да намеря купони/намаления за тях? Сори, ако отговорът на въпроса би засегнал твоя бизнес. Ще те разбера, ако откажеш да отговориш.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Здравейте и за Много години,
живи и здрави да сте и много късмет през тази година, желанията и проектите Ви да се случват много лесно и успешно!

Имам един въпрос към колегите, които са публикували домейни и са били одобрени в Брандбъкет.
Одобриха ми домейн там, оцениха го на 2195$ и въпроса ми е следният
Сега съответно искат 10$ за публикуване и 100$ за лого.
Може ли там да се плати само 10$ за публикуването или трябва да платя и 100$ за лого че чак тогава да го пуснат?
И ако може да се платят само 10$, как точно става?

Промяна на мнението
Разбрах, плащат се само 10$
Възниква само въпроса за dns сървърите, някой знае ли ги за да ги бодна за веритификация?
 
Последно редактирано:
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ако домейна е в ГоДади е много лесно, логваш се в акаунта ти, кликваш на домейна, и там има няколко опции едната е change DNS, кликваш на нея и има 2 възможности стандартна и късъм, кликваш на къстъм и попълваш с тези от брандбукет, сеивни и си готов, изисква време докато ги промени, но понякога е доста бързо.

Имай на идея че може да минат и 2 седмици докато брандбукет ти качат домейна при тях, затрупани са о домейни, поне това беше отговора им когато им писах след като чаксх една седмица, а всичко беше платено.

Успех
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Много благодаря.
И един последен ( за сега) въпрос.
Става въпрос за флипата.
Един пич предложи много добра оферта за мой домейн там, аз приех...платих 5$ на флипата (очевидно за услугата), какво следва сега?
Писах му на предложилият офертата, но до момента няма никакво движение там.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Флипа ти пратиха инвойс ли за да им платиш?

Как ще става плащането между теб и купувача: 1. Пайпал, 2. Флипа Ескроу или 3. ескроу - при всеки един от вариантите се процедира различно
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Да, след като приех офертата, получих инвойс, който платих.
Имам регистриран пейпал във флипата, но как и кога трябва да прехвърля и на кого де, домейна, за мен остава загадка.
Тези от афтърник си правят трансферите автоматично , но предполагам че не така е във флипата.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ами в този случай чакай купувача да ти плати и да ти даде детайлите къде да прехвърлиш домейна, ако е по пейпал флипата няма повече какво да направи, ако е през флипа ескроу те трябва да ти пратят мейл, че купувача им е превел парите и тогава трябва да прехвърлиш домейна и след това когато той им потвърди че всичко е ОК с домейна те ще ти пуснат парите на теб.

Виж дали в самата ти обява има опция за плащане с пейпал, ( горе в дясно има едно като зъбно колело и там са настройките за обявата ), за малки суми до към $100 пейпал си е ок и става бързо. С флипа ескроу ще минат 4-5-6 дена докато се оправите
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Моя английски е много лош и не можах да разбера дали това е само плъгин, който слагаш на свой вече съществуващ сайт, или получаваш някаква страница на сайта на My Domain List.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

През телефона го гледах, но прилича НС плъгин с който да си покажеш портфолиото, изглежда лесно със шорткод който го слагаш на даден страница и всичко ти се показва
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Много добра тема,скоро се регистрирах иначе отдавна влизам тук!Браво и на потребителите,скоро не съм виждал форум тема без неадекватни и убидни термини към задаващите въпрос и мнение!
Аз,също купих няколко домейна,но мисля,че трябваше да вляза в час и да прочета повече,много работи не са ми ясни!
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Добре дошъл :)

Тук има полезни линкове, събрани на едно място... Сори за дългия линк но го пускам през телефона http://dommt.com/start-it-smart-how-to-be-successful-domainer/
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Благодаря за линка,не съм много добър с английския но горе долу разбирам около 30-40% от това което чета и навързвам нещатa с google превод!
 
Последно редактирано:
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Колеги, някой навит ли е да ми даде съвет / инфо на какви цени да си пусна едни домейни?

Пусни ги тук в темата , сигурен съм че няколко човека ще ти дадът ориенторовъчна оценка, която ще ти помогне да им определиш приблизителната стойност ;)
 

Горе