Как да продаваме по няколко домейна месечно

От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Паднах, кво му е на разширението .fm? Че се преебах, преебах се - взех го за $7000 преди няколко години. А и таксата му е $75 годишно.

:shock:

На разширението му има много неща, но като за начало namebio дава 3 продажби в това разширение миналата година. Не е ликвидно. Не е известно. Не се ползва. Това му е на разширението. Тотално отиде на кино след пускането на новите разширения. 7000 долара, човече. Боже. Явно имаш много пари за хвърляне.

Да беше купил dogs.info поне за $3300 - толкова се е продал 2011.

Сега видях, че има сайт на него. Надявам се ако решиш да продаваш - да избиеш поне малка част от тия 7000 долара благодарение на сайта. Успех.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Подлъгах се от ask.fm и last.fm и се набълбуках с доста такива домейни. И впоследствие само греди.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

SmartBusiness- Какво ще кажеш за тези :

transferair.com
transferbyair.com
ucuh.org
Гледам също има наддаване на 4 буквени .org

Ами за малко да кажа $0 , защото не бях чувал за трансфериране на въздух, но като чукнах в google разбрах, че всъщност съществува това нещо :) Не знам - свържи се с фирмите, които ти излизат в google и bing свързани с това чудо на чудесата, но не таи големи надежди.

Трансфериране по въздух - > transferbyair.com

Интересен е. Харесва ми. Но за момента не виждам сериозен купувач. Говоря за купувач, който ще даде добри пари. Аз бих го запазил няколко гоини. Иначе на друг домейнър би го продал в диапазона $30-$100. След време дрон индустрията ще се засили дотолкова, че всичко ще се доставя по въздуха. Мисля, че тогава ще струва доста. Макар че едно е airtransfer.com , друго е transferbyair (но пък звучи brandable до известна степен).

ucuh.org

Вече си го пуснал за продажба и ще видиш горчивата истина. $0

Има наддаване за четирибуквени org домейни, които съдържат т.нар premium chinese буквички - без === a, e , i , o, u , v ===
Но не бих се впуснал в инвестиране в тях в момента.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Така и така сме почнали да питаме: c2h5oh.info
Ще мога ли да си избия поне разхода от 2 долара?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Така и така сме почнали да питаме: c2h5oh.info
Ще мога ли да си избия поне разхода от 2 долара?

Ще разясниш ли какво се крие зад тази комбинация
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Благодаря ви,и моето мнение е подобно за домейна.Имам и още няколко надявам се с по-голяма стойност като cryotv.com.
Какво мислите?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Така и така сме почнали да питаме: c2h5oh.info
Ще мога ли да си избия поне разхода от 2 долара?

Хм.. гледам .com версията някой я е регистрирал 96 година (Боже, какви домейни е могъл да купи вместо това този японец) и го е предплатил до 2024. Може да има нещо, което не знаем и етанола да стане супер мега ценен. Не че сега не е :)

Сериозно - струва повече от 2 долара. Може да се направи интересен сайт. Ако намериш подходящия човек (което ще е трудно) - $100 - $250. Препродаване - $10-$20 макс.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Хм.. гледам .com версията някой я е регистрирал 96 година (Боже, какви домейни е могъл да купи вместо това този японец) и го е предплатил до 2024. Може да има нещо, което не знаем и етанола да стане супер мега ценен. Не че сега не е :)

Сериозно - струва повече от 2 долара. Може да се направи интересен сайт. Ако намериш подходящия човек (което ще е трудно) - $100 - $250. Препродаване - $10-$20 макс.

От архив.орг изрових от 2003 година май беше няколко статии които имало качени на тоя домейн и го оставям тогава да отлежава.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Хм.. гледам .com версията някой я е регистрирал 96 година (Боже, какви домейни е могъл да купи вместо това този японец) и го е предплатил до 2024.

.

1996 е можел да вземе стотици премиум домейни, сега щеше да е мултимилионер, щом още тогава е имал идея да купува домейни... хахах
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

1996 е можел да вземе стотици премиум домейни, сега щеше да е мултимилионер, щом още тогава е имал идея да купува домейни... хахах
Не е като да е пропуснал тая възможност:
http://whois.domaintools.com/owlish.com
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Рекламирате ли си домейните в Седо? Много се колебая дали да пусна аукцио или реклама на хоумпейджа, като цените са около 50 евро и за двете. Посъветвайте ме дали има смисъл? Става въпрос за домейна vlium.com.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

мммм.. да - не го проверих... няма какво да го мислим човека :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Рекламирате ли си домейните в Седо? Много се колебая дали да пусна аукцио или реклама на хоумпейджа, като цените са около 50 евро и за двете. Посъветвайте ме дали има смисъл? Става въпрос за домейна vlium.com.

Не - специално за този домейн ще са пари хвърлени на вятъра. Не знам какво си имал предвид, но освен грешно изписване на valium, аз друго не виждам.

Ако случайно се съмняваш - може да го пуснеш в namepros в секцията Make Offer и ще видиш, че няма смисъл.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ето някой продажби, но това не екритерии и не означава, че и твоя ще се продаде за толкова или изобщо ще се продаде някога, търсиш си купувач и така.... :)

24gold.com 575 USD 2016-01-23 NameJet
247homesearch.com 1,000 USD 2015-10-15 Sedo
24hourfood.com 1,200 USD 2015-10-05 Sedo
24manager.com 4,500 USD 2015-08-13 Sedo
24hourcomics.com 770 USD 2014-02-25 GoDaddy
24healthcare.com 345 USD 2013-07-31 GoDaddy

24cash.com 2,050 USD 2011-01-06 Sedo

Къде и как мога да търся купувач?Мислех,че е достатъчно само да се пусне на auction в godaddy или седо и други подобни!
Още не са минали два месеца от регистрацията,и не открих опция да го листна безплатно дори в godaddy!Вярно,че нямам опит сигурно грешката е в мен.Иначе мисля да продавам само там като за начало и ако има на кой:)Вървят ли продажбите там или е слаб auction?
 
Последно редактирано:
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Момчета имам следното питане. Спечелиха мой търг във Flippa, но купувача не ми е платил нищо към Paypal, а от Flippa ми пуснаха invoice да заплатя техните 10%, какъв е принципа на разплащане там, понеже става въпрос за нов потребител и си е напълно възможно да си ме набута. Не, че са много пари де, но повече ме интересува самия принцип на работа :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Момчета имам следното питане. Спечелиха мой търг във Flippa, но купувача не ми е платил нищо към Paypal, а от Flippa ми пуснаха invoice да заплатя техните 10%, какъв е принципа на разплащане там, понеже става въпрос за нов потребител и си е напълно възможно да си ме набута. Не, че са много пари де, но повече ме интересува самия принцип на работа :)

И аз бяха така, един месец го чаках да плати. Просто оставих сметката им на изчакване.
 

Горе