Как да се види мейл на профил в Twitter

Blinky

Owner
Айде, опитните сошъл гурута нещо да споделят по този въпрос. На практика знам, че няма начин, защото където и да съм се ровил и разглеждал, си пише навсякъде, че Twitter не предоставя публично да се гледа мейла на потребителя. Но все пак, ако някой се е сблъсквал с такова нещо, може да сподели или да ме насочи. Идеята е просто, един потребител си е забравил с кой мейл е правил профил, и от там вече е изключено да се логне - не си знае паса. Знам, че може и с юзър да се логне, но идеята е да се добере до пощата, за да ресетне паса и отделно после да си се логне и да започне да си използва акаунта. Ще очаквам предложения. Био информацията му под профила е доста пошла, което говори и за "професионалната" направа на този профил. Еми това е за сега, ако има някой с някаква информация, да сподели. :)
 
От: Как да се види мейл на профил в Twitter

Ако е записан телефон в профила, може да се логне и с номера или поне така си мисля :)
 
Re: От: Как да се види мейл на профил в Twitter

Ако е записан телефон в профила, може да се логне и с номера или поне така си мисля :)

Ох, умряла работа, брате. Има описание, дата на присъединяване, URL адрес и те това.... ;)

Ако някой се е добирал до акаунта си в Twitter без идея за парола и мейл, с който го е регвал, да сподели. Каквото съм чел по темата си е трудна работа. :)

На мен ми дойде идея, дадения потребител да се върне няколко години назад, за да се се сети кои мейли е ползвал, за да види. Ресетването на паролата е ясно....това ще е обаче стъпка №2. :)
 
От: Как да се види мейл на профил в Twitter

https://support.twitter.com/entries/15365# - цитирам най-важното от тук

I have lost access to the email address I used when I signed up.
  1. Try to log in to your Twitter account using just your username and password. As soon as you are logged in, be sure to update your email address in your account settings.
  2. If you have added your mobile number to your account, you can receive an SMS (text message) password reset code. Read more about this here.
  3. If you have forgotten your password and have lost access to your account email, and you do not have a mobile number associated with your account, we are unable to help you regain access to that Twitter account. Contact your email provider for help.
 
От: Re: Как да се види мейл на профил в Twitter

Това, ако не сработи, ще помисля за друго,
Най-лесно ще е да купи пилето. ;)
 
Re: От: Re: Как да се види мейл на профил в Twitter

Най-лесно ще е да купи пилето. ;)

Викаш по-лесно е от намирането на мейла. :) Определено имам напредък, поне вече знам и за какво става дума. :) Хаххаха. :)
 
От: Как да се види мейл на профил в Twitter

по спомен като цъкнеш,че ти е забавен потребитела и паролата, ти дава suggest за майла от вида [email protected] ама това преди доста време, та идеята е ако си знае част от буквите за майла да се сети кой точно е :)
 
Re: От: Как да се види мейл на профил в Twitter

по спомен като цъкнеш,че ти е забавен потребитела и паролата, ти дава suggest за майла от вида [email protected] ама това преди доста време, та идеята е ако си знае част от буквите за майла да се сети кой точно е :)

И сега го дава. Това му казах на човека да провери - кой е мейлът x*******@x***.** Дано успее да се сети. Ако не жалко. :)
 

Горе