Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет с афилиейт маркетинг

От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет

Zdraveite, ot scoro pou4vam temata za monetizirane na web site. Imam sledniyat vapros - moge li da se pe4eli ot sa6estvuvas6t sait koito predlaga uslugi za doma? Saita e na tri ezika i na UK server. Predvariteno blagodary
 
От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет

Много полезна информация :)
 
От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет

Браво изключително изчерпателно изписана тема и начини.
 
От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет

kak da si namerq rabota po internet dobre platena?

Като си я създадеш сама :) Сподели какви са ти уменията :)
 
От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет

Важна е идеята... всичко останало е на заден план - от сорта на: как ще си направя сайт, колко пари ми трябат и т.н.
 
От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет

В днешно време е доста трудно да си направиш сайт без конкуренция.. :)
 
От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет

Е и какво от това, то и красива жена ако търсиш пак ще имаш конкуренти, които ще се борят за сърцето и но това не бива да те демотивира.
 
От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет

Хора мога да ви предложа един много як сайт за печелене на пари и награди!Админа е много свестен и честен човек!В този сайт трябва да имате покана,за да можете да се регистрирате!Ако искате покана пишете на скайп:azsumviki :)
 
От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет с афилиейт маркетинг

:cool: Никога не работете само по един сайт. 10 сайта мисля, че е добра брйка за сам човек. Опитвайте се да ги упдеитвате поне 1 път в седмицата. Ако някой ви говори за 100 + сайтове в различни книги и системи, ви съветвам да се разтърсите за неговите 100+ саитове да видите на какво приличат, а от това и колко изкарват.

Затова не съм мн. съгласен. Колкото повече сайтове имаш, толкова повече работа ще имаш и толкова повече незавършени проекти ще имаш. Много хора си мислят че като имат 5+ сайта, защото днес можеш да регистрираш сайт за жълти стотинки, си мислят че мн. пари ще изкарат. По-добре ще направиш, ако работиш само над 1 сайт и го разработиш като хората. Не го прави заради парите, а заради интересът към нишата която си избрал/а.

Като се направи сайт отначало, нито трафик има, нито Гугъл ще го счита за авторитетен, само ще си губиш времето когато направиш 10+ сайта. Поддръжката им изисква много време. Ако си мислиш че е "направи" и "забрави" се бъркаш. За да стане нещо на автопилот са нужни тестове и хора които да поддържат това което се прави в проекта, понеже не е за сам човек. Все пак зависи от мн. фактори, но не прави тази грешка като започнеш мноого сайтове едновременно в различни ниши...
 
От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет с афилиейт маркетинг

уникален пост кратко и ясно браво

не е точно така ако имаш малко пари може да плащаш и да правиш 10 +сайта едно времено

тук става въпрос за сайт с продукт на афилиейт за worldwide .........елементарно е като го направиш веднъж сайта за шампоани .............след него да добавиш и един за етерично масло и един за пенис удължаване ...........едно и също правиш само сменяш картинките и текста ......следователно може да имаш 3-4 афф сайта
сеото вече е дргуа тема
 
Последно редактирано:
От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет с афилиейт маркетинг

Itzo, ти се едно си гурото на афилиейт маркетинга? Поне така ми звучиш. Ако го правиш за хоби сам напълно съгласен с теб. Но аз написах моята формула за успех, и който иска може да я следва.

Тази тема я пуснах още когато предприемача се създаде и от отгава си е актуална ама напълно.
В момента ако си с 1 афилиейт сайт и една ниша си загинал 100%.
 
От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет с афилиейт маркетинг

...
В момента ако си с 1 афилиейт сайт и една ниша си загинал 100%.

Ти па ни даде кураж на нас новаците !
 
От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет с афилиейт маркетинг

Ти па ни даде кураж на нас новаците !
Еми идеята беше да е няколко сайта в различни ниши, ако е само един то той трябва да е силен рядко да пада и да се гледа като писано яйце. Като цяло това се има предвид, не е непостижимо, но е станало малко по-трудно от преди време. А за новите - няма какво да се чудите почвайте. Всеки който е почнал и се е трудил е стигал накъде, а въпрос на време е да стигне и там където иска.

И като цяло, последно време не е препоръчително сайта да изглежда афилиейт. Може да е всичко друго, но да не бие на очи, че е създаден само и само да продава. Така мисля, защото другото изглежда не толкова ценно за дадения потребител, поне според Гугъл. ;)
 
От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет с афилиейт маркетинг

Здравейте, предлагам 2 варианта - афилиейт и дропшипинг в eBAY.
Не искам да спамя, така е ако някой се интересува да пише на лични, в момента правя по 25-30$ исти на ден само от eBAY.

Благодаря за вниманието!
 
От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет с афилиейт маркетинг

Здравейте, предлагам 2 варианта - афилиейт и дропшипинг в eBAY.
Не искам да спамя, така че ако някой се интересува да пише на лични, в момента правя по 25-30$ чисти на ден само от eBAY.

Благодаря за вниманието!
 
От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет с афилиейт маркетинг

...
А за новите - няма какво да се чудите почвайте. Всеки който е почнал и се е трудил е стигал накъде, а въпрос на време е да стигне и там където иска
Точно това имах нужда да чуя!
Благодаря
 
Последно редактирано:
От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет с афилиейт маркетинг

Четох,четох ясна ми е работата,но още не съм се занимавал с това,а може би е време,та да питам и аз...
Купувам домейн,хост,всичко правя сайта с добър дизайн,слагам рекламите..и после трябва ли редовно да се пише в този сайт..да беше на български ОК,ама на EN не ме бива много в създаването на уникални статии.Дали скоро няма да има AFM от български фирми/сайтове.?
 
не е задължително да пишеш много често ... новия контент обаче те блъска нагоре, обаче аз предпочитам стратегия с постване от време на време за поддръжка с наблягане на линк билдинга, а не идея блъскане нагоре с контент но някой го ползват... ще е тежко отначало като не си много ок с ЕН но ще се упражняваш

а като превъртиш с парите (вземеш първа комисионна) винаги съм препоръчвал поне 20% ги реинвестирай купи си статии и други услуги от пазара за тях има доста добри филансъри във форума ..
 

Горе