Как карат 7 серия в щатите

coolice

Owner
1manny_fresh_from_cash_money_records_and_his_yellow_7_series_with_donz_brasco.jpg

1manny_fresh_from_cash_money_records_7_series_with_donz_brasco_2.jpg
 
Мноу е педалско така.. Само са развалили хубавата кола. А представете си го това същото в светло зелено...

EDIT: Май излъгах.. Зелено ми изглежда доста добро :)

bmw-0020.jpg
 
те американците са с такива вкусове докато тук мутритехвърчаха нагоре надолу с по една две черни Г класи с тъмни джамци в америка Г класите ги караха червени на цвят :D

Иначе BMW май е 760
 
Преди години бачках в БМВ тук в Мюнхен и най-много БМВ-та за щатите бяха бели или червени , а тук в европа черни или сиви (сребристо).
 
Това е за киселене. Пича който я има знае че е жълта както и знае че останалите знаят.:) Това го прави една идея по-екстравагантен. Когато имаш кинти си екстравагантен, а когато нямаш - извратен. :) Шегувам се естествено. :wink:
 
аз пък не моем ги траем тия немски кошници, може би щото в БГ късогледите мутряги кат са расли за друго освен BMW, BENZ и AUDI не са чували ...

има къде къде по-расови колици, но това е един много, много дълъг спор 8)
 
Я кажете какво мислите за това
bmw_sinister_six_01.jpg

26 инча джанти , 7 монитора в интериора бройките в света са малко чух че има само две но вече се съмнявам.Цената на колата беше около 2 милиона долара.
 
вие луди ли сте ве.... тия са осакатили колите...
едно BMW трябва да е черно... не случайно има песента Serega - Cherniy Bumer.mp3
 
Кво ще рече от големите 7ци ? То малки има ли КУПЕТА ? :lol:

Иначе колата си е много хубава mannie fresh е фърлил парици върху нея изглежда добре , аз имам едно такова розово любимо БМВ много PIMP-ско естествено няма да допадне на всеки но за младите хора това ги кефи ...

Иначе има 7ца такси в БГ но са доста скъпи цените и ....
 

Горе