Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Малоумни бесепари ще наричаш баща ти и майка ти, дрисък нещастен.

Няма как да ги наричам, защото не са такива. Затова наричам тебе.
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Да не изпусна и касапина, че форума ме цака не мога в един пост да събера всичко:

Такива може да си ги пускаш до утре, както казах - от тия работи се впечатлявате само малоумните бесепари. Нормалните хора знаят каква е разликата между лапсус и кражба.
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Такива може да си ги пускаш до утре, както казах - от тия работи се впечатлявате само малоумните бесепари. Нормалните хора знаят каква е разликата между лапсус и кражба.

:D А гробарите се впечатляват когато за разкриването на едно убийство се подаряват пържоли на кучето нали? :lol:
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Разликата е там, че Батко и Братко беше държавна политика, подкрепяна на най-високо ниво от БСП, докато това тука са разни далаверки на хора познати на еди-си-кой, които се прокрадват и в момента, в който ги хванат ги спират.

Вдяна ли сега каква е разликата?

Искаш да ми кажеш, че това с дюните не е държавна политика? Все едно не е подкрепяна от ГЕРБ на най-високо ниво. Същите далаверки както преди, че и по-зле, защото цоциалистите поне знаят как да се държат и говорят, докато гербаджиите имаш чувство, че са ги хванали от гората.
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

За АГЕЙНСТА да не си помисли някой нещо друго!

Виж какво ще ти кажа човек прекалено много гледаш БУНАК ТВ и сродните им продажни медии на господина оплют от шамара! Спри да им се доверяваш, мисли с главата си и погледни реалността в очите. Стига живя в света на Бойко в страната на чудесата вече не си дете!!!!
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Уни, разговорите с тебе са особено смислени, може да изпишем още 20 страници и да се въртим около едно и също :)

Ти написа ли си домашните, та вече цъкаш по форуми? :)
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Искаш да ми кажеш, че това с дюните не е държавна политика? Все едно не е подкрепяна от ГЕРБ на най-високо ниво. Същите далаверки както преди, че и по-зле, защото цоциалистите поне знаят как да се държат и говорят, докато гербаджиите имаш чувство, че са ги хванали от гората.

Ти искаш да ми кажеш, че е държавна ли? Че на Бойко му трябват имоти по морето, които да му костват втори-трети-и тн мандат?

Сериозно ли това искаш да ми кажеш? :)


Разликата между ГЕРБ и БСП, понеже още не сте вдянали, е че тука управлява Бойко, който няма нужда от НИЩО, освен от народното признание, докато преди управляваше БСП - където са 200 маймуни, всяка от която си иска своите далаверки. Трудно ви е да ги осъзнаете тия работи, щото са малко по-засукани.
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Уни, разговорите с тебе са особено смислени, може да изпишем още 20 страници и да се въртим около едно и също :)

Ти написа ли си домашните, та вече цъкаш по форуми? :)

Мнем не съм имам още 4 сайта да направя, но не мога толкова бързо а и днес е Петък!
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Гледам млъкнахте, човек като млъкне означава 2 неща:

- омръзнало му е да се занимава
- свършили са му аргументите

Вие тука сте трима, няма как по едно и също време да ви е омръзнало, значи са ви свършили аргументите. В такъв момент умния човек следва да признае, че не е прав.

Странно защо обаче не го виждам това? :) Тъпия цървул Теста първи сдаде фронта и почна да се дърви, вие сега също млъкнахте, ама не виждам някой да си признае, че няма аргументи? :)
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

За всяко изказване на шамара ли ще правите нова тема? Нищо лошо преди правеше хубави песни, но до там...
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Ти искаш да ми кажеш, че е държавна ли? Че на Бойко му трябват имоти по морето, които да му костват втори-трети-и тн мандат?

Сериозно ли това искаш да ми кажеш? :)


Разликата между ГЕРБ и БСП, понеже още не сте вдянали, е че тука управлява Бойко, който няма нужда от НИЩО, освен от народното признание, докато преди управляваше БСП - където са 200 маймуни, всяка от която си иска своите далаверки. Трудно ви е да ги осъзнаете тия работи, щото са малко по-засукани.
А ти кво ще ми кажеш, че Станишев не е достатъчно богат и е взимал пари от магистралите ли? Тук въобще не става въпрос за имоти, а за брутални мошенгии на човек (с държавна помощ), от който са взети апартаменти, които са използване за финансиране на партията. Или и това е лъжа?
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

А ти кво ще ми кажеш, че Станишев не е достатъчно богат и е взимал пари от магистралите ли? Тук въобще не става въпрос за имоти, а за брутални мошенгии на човек (с държавна помощ), от който са взети апартаменти, които са използване за финансиране на партията. Или и това е лъжа?

Ами ако вземеш да прочетеш какво съм ти написал може да ти стане ясно.

Ще ти повторя - тука управлява Бойко, а преди управляваше БСП (не Станишев!). Усети ли каква е разликата?
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Ами ако вземеш да прочетеш какво съм ти написал може да ти стане ясно.

Ще ти повторя - тука управлява Бойко, а преди управляваше БСП (не Станишев!). Усети ли каква е разликата?
Не знам кой според теб управлява, но далаверите са едни и същи. Разлика няма - хора свързани с властта пълнят гушите за сметка на всички нас.
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Не знам кой според теб управлява, но далаверите са едни и същи. Разлика няма - хора свързани с властта пълнят гушите за сметка на всички нас.

Значи най-после се връщаме в началото :) където ме пита каква е разликата между Батко-Братко и Цецо-Кумецо. Ако не помниш, там ти казах, че първото е държавна политика, подкрепяна на най-високо ниво.
А другото са далаверки, които се прокрадват и в момента, в който ги хванат ги спират. Та явно най-после избистрихме каква е разликата.

Бавно се движи дискусията, но все пак има прогрес :)
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

@Ред, далаверите въобще не са същите. Настоящите са Най-лакомите кръвопийци от 23 години насам. Такова точене не е било до сега никога... тройната коалиция да се засрами, повече е можело навремето...:D
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Гледам млъкнахте, човек като млъкне означава 2 неща:

- омръзнало му е да се занимава
- свършили са му аргументите

Вие тука сте трима, няма как по едно и също време да ви е омръзнало, значи са ви свършили аргументите. В такъв момент умния човек следва да признае, че не е прав.

Странно защо обаче не го виждам това? :) Тъпия цървул Теста първи сдаде фронта и почна да се дърви, вие сега също млъкнахте, ама не виждам някой да си признае, че няма аргументи? :)


А не сме се уморили, няма страшно въпреки, че вече си мисля, че няма смисъл.
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

@Ред, далаверите въобще не са същите. Настоящите са Най-лакомите кръвопийци от 23 години насам. Такова точене не е било до сега никога... тройната коалиция да се засрами, повече е можело навремето...:D

Това, че ви го повтарят 3 години по всички платени медии не значи че е вярно.

Искаш ли да смятаме - давалерите на едните и далаверите на другите? Тъкмо да си подплатиш думите с факти?
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Измекярино against, ти първи влезе в тази тема и започна да обиждаш персонално хората. Това че спряха да ти отговарят означава, че им е омръзнало да повтарят постоянно едно и също на такива като тебе, които могат да се похвалят с интелектуален потенциал колкото на мида. И не виждаш ли, че този форум не е като другите? Тук повечето хора са умни и съответно почти винаги са на мнение противоположно на твоето. Това, което искаш и ти харесва се нарича комунизъм, което е смешно като се има предвид, че обиждаш хората на "бесепари". Толкова ти е изветрял акълът, че няма накъде повече. Искаш Бойко да има цялата власт на всички нива и да прави каквото му кефне. Такова нещо вече никъде по света няма, дори в Китай и Куба. Може би само в Северна Корея е така, но там е най-голямата мизерия и глад в света. Имат си култ към личността на тамошния Бойко и всички останали екстри. На тях ли трябва да заприличаме? За да е пълна пародията най-верен партньор на ГЕРБ е Янето Янев - отрепка от класа, невиждана досега у нас. Двете фурнаджийски лопати се събраха и се коалираха.

Бойко нямал нужда от нищо? Бойко, който пътува с най-скъпия възможен транспорт на държавна издръжка, пуши изключително скъпи пури, прекарва милиарди държавни левове през банката на уж бившата си приятелка, оказва натиск на независими институции, за да закриля бизнесмени, които са му симпатични. Бойко, който смята Тодор Живков за свой кумир и модел на подражание.

Тука не сме трима. Във форума има стотици хора, но само няколко се връзваме на простотиите ти, което е грешка, признавам си. Това говори лошо за нас и трябва да се поправим. Всъщност през дългите периоди, когато те няма във форума, дискусиите обикновено са полезни и интересни, но всяка твоя намеса, или на сдуханото наркоманче Монев, снижава нивото до това в коментарите към долнопробните новинарски сайтове, където сигурно висиш и ръсиш "мъдри" мисли, когато не си тук. Това, колко си далеч от нивото на останалите е очевидно, заради факта, че като основни аргументи използваш обиди. Това за теб е логичен завършек на всяка една тема и дискусия, което показва какъв глупав селянин си, но не като месторождение, а като душевно състояние. В момента и аз падам до същото ниво, но ми е за първи и последен път за разлика от тебе. Затова по-назад в темата казах, че човек със същия успех може да спори и с радиоточка. Не приемаш нищо, което ти се казва и си знаеш само твоето. Когато на всички им писне и млъкнат сядаш върху лайната, които си изсипал изтъркулваш се, за да те покрият изцяло и заявяваш, че си победил понеже не е останал никой друг.
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

А не сме се уморили, няма страшно въпреки, че вече си мисля, че няма смисъл.

За тебе не говорих, твоите тийн глупости не ги броя за дискусия :)
 

Горе