Как не се прави Аукцион за сайт

От: Re: От: Re: Как не се прави Аукцион за сайт

Ще я, добре, че тази част ти се разбра. А ти научи думата "адекватен" . ;)

Ами ако се разминаваме на мисловно поле, кой може да каже кой е адекватен или нет
 
Re: От: Re: От: Re: Как не се прави Аукцион за сайт

Ами ако се разминаваме на мисловно поле, кой може да каже кой е адекватен или нет

Говоря ти за изразяването, не за мисловното. Няма човек на света, с който да не мога да се разбера. ;)

Нека да се насочим към същината на темата, а именно как се прави читав аукцион. Ъпхирала добре стартира темата, ако не се лъжа. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Re: Как не се прави Аукцион за сайт

Говоря ти за изразяването, не за мисловното. Няма човек на света, с който да не мога да се разбера. ;)

Нека да се насочим към същината на темата, а именно как се прави читав аукцион. Ъпхирала добре стартира темата, ако не се лъжа. ;)

Същината на темата е ясна даже преди да се включиш
Язе съм виноват, но пледирам невиниен,,, до доказвание на противното
Прокурорите имат думата,,, ама и подарък може да имат ако решат в моя полза
 
От: Re: От: Как не се прави Аукцион за сайт

Все се каня да питам защо е добавена (не, че няма защо) ама това е революция в историята на форумните емоушънки.
Хахаха, набара ли новата имотиконка? :)
 
От: Как не се прави Аукцион за сайт

Аз толкоз работа имам вашите глупости чета, трябва да блокна форума, че много време ми губи
 
От: Как не се прави Аукцион за сайт

Язе на тази музика шиса напия като тракийска китка, па тиси тръгнал да равотиш,,, дане си извънземен
 
От: Как не се прави Аукцион за сайт

Грозно е.

1. Търгове с резервирана цена са забранени
2. Пуска се такъв, без да е обявено, че има резервирана цена .
3. Оправдания, че администрацията "знаела" и "разрешила", ама от никъде не се вижда ясно това. Да не споменавам, че резервираната цена изобщо не се споменава никъде. Т.е може утре да стане и $$$$$.
4. Отказа от сделката и самото държане няма да го коментирам.

Според мен в това мнение е събран целият извод от спора. От тук на сетне , всеки потребител преценява дали да работи с въпросното лице.
Колкото до това, дали да има някаква намеса от администратор на форума - Какво можем да очакваме да направи администратора? Да го банне? И той ще влезе с друг ник и ще продължи с глупостите. По добре е така, както го е направил Блнки. Предупреждава го и готово. Така поне му остава опетнения ник и можеш да прецениш дали да работиш с него с оглед репутацията му.

П.П.
Сега отивам да пия един ментов чай за здравето на ментата. :drama:
 
Re: От: Re: От: Как не се прави Аукцион за сайт

Все се каня да питам защо е добавена (не, че няма защо) ама това е революция в историята на форумните емоушънки.

Сложи се, защото последно време имаше нужда от нещо такова. ;) Мисля, че ще се съгласиш. Колкото до това да игнорнеш форума, отделяй му време, няма да съжаляваш. :) Така мисля. :)
 
От: Как не се прави Аукцион за сайт

Така, явно става въпрос за моите търгове и моите сайтове. uphero, ще се радвам да разбера на теб какъв ти е проблема? Ти да не би да си безгрешен? Или като си влязал тук да си прочел всички правила?! Ти знаеш ли колко са правилата тук? Дълбоко се съмнявам, че дори половината от аудиторията тук е чела правилата за това или онова. Да продължа с другото - че сайтовете ми са умрели. Щом за теб умрял е сайт, който прави по около 3-4 хил. лв печалба на година, евала, значи имаш по-печеливши, "живи" сайтове. Смешка. Дай сега да ви правя подаръци, 'щото видиш ли не съм наясно с някои от правилата. Незнанието не е оправдание, но не забравяй да си го напомниш, когато от незнание направиш грешка. Все си мисля, че имаш някакъв проблем с мен, че така лично ги прие нещата. Ако е така, ще се радвам да го решим. Аз се свързах с колегата, който спечели търга и му предложих да си изпълня обещаното, въпреки грешката ми. Той отказа и каза да пусна нов търг, на който ще участва. От там нататък на мен съвеста ми е чиста. Мерси на blaster за защитата, не те познавам, но мерси.
 
От: Re: Как не се прави Аукцион за сайт

Знаеш ли - според водещи психолози причината за постоянното ти заяждане с потребители от тук е една или няколкоо от следните:
1. Под нахаканата демонстрация на мъжка същност се крие мъничко момиченце, което напира да излезе;
2. Подобно но пещерните хора мозъкът ти е недоразвит, съответно ти не можеш да се контролираш, а ние следва да бъдем по-снизходителни;
3. Имаш малка пишка и се опитваш да компенсираш.
Избери си причина, за да знаем защо го правиш и как да се отнасяме към теб.
 
От: Re: Как не се прави Аукцион за сайт

Или пък обичам такива мишки като теб да ги мачкам?
Знаеш ли - според водещи психолози причината за постоянното ти заяждане с потребители от тук е една или няколкоо от следните:
1. Под нахаканата демонстрация на мъжка същност се крие мъничко момиченце, което напира да излезе;
2. Подобно но пещерните хора мозъкът ти е недоразвит, съответно ти не можеш да се контролираш, а ние следва да бъдем по-снизходителни;
3. Имаш малка пишка и се опитваш да компенсираш.
Избери си причина, за да знаем защо го правиш и как да се отнасяме към теб.
 
От: Как не се прави Аукцион за сайт

Шефе не се прави, че не си видял.
Време е да се изкажеш мисля.
 
От: Как не се прави Аукцион за сайт

По-дабре мишка, отколкото до плача на "мама" като малко момиченце, когато някой ме сложи на мястото ми. Никой не те харесва, понеже с всички се дрънкаш. Бих се обзаложил, че нямаш истински приятели в реалния живот, съдейки по това отношение. Съжалявам те!
 

Горе