Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

Случайно. Това, което ме накара да кликна беше актуалността на информацията. Оттогава влизам тук почти всеки ден, но регистрацията ми е съвсем прясна, така, че здравейте.:rolleyes:
Щях да забравя, думичките бяха- писане на статии, търсачката -гугъл.

Добре дошъл тук!
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Случайно. Това, което ме накара да кликна беше актуалността на информацията. Оттогава влизам тук почти всеки ден, но регистрацията ми е съвсем прясна, така, че здравейте.:rolleyes:
Щях да забравя, думичките бяха- писане на статии, търсачката -гугъл.

Здравей и добре дошла при нас. ;) Мерси много за добрите думи и се надявам наистина да ти харесва тук. Хората се стараят много за това информацията да не е само актуално, но и практически полезна. ;)

@JohnieBGN, здраве и на теб и добре дошъл също. Мерси за инфото. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Преди около година в Google, търсейки онлайн печеливши идеи за майки. Оттогава все тук чета, но още не съм писала заради многото информация, а с въпросите си не искам да повтарям вече задавани такива и да губя времето на някого. Засега подхождам аматьорски... филоложка му работа! Когато скалъпя по-конкретна идея, съм сигурна, че тук има много кадърни потребители, до които да се допитам.
Поздравления за сериозния форум!
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Преди около година в Google, търсейки онлайн печеливши идеи за майки. Оттогава все тук чета, но още не съм писала заради многото информация, а с въпросите си не искам да повтарям вече задавани такива и да губя времето на някого. Засега подхождам аматьорски... филоложка му работа! Когато скалъпя по-конкретна идея, съм сигурна, че тук има много кадърни потребители, до които да се допитам.
Поздравления за сериозния форум!

Здравей и добре дошла при нас. ;) Радвам се, че си част от форума и силно се надявам да започнеш активно да пишеш тук, дори и питанки, няма проблем, все си активен. ;)

Няма такова нещо като губене на времето. Просто някои неща е хубаво да си се питат. ;) А и така реално ще покаже повече на останалите, че тук нон стоп се ъпдейтва информацията, дори и за така наречените "повтарящи" се въпроси. ;)

Успехи и ако има нещо, на линия сме. Мерси за споделеното. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Благодаря за насърчителните думи. Съвсем скоро ще започна с въпросите, които главата ми не може сама да разреши :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Благодаря за насърчителните думи. Съвсем скоро ще започна с въпросите, които главата ми не може сама да разреши :)

Няма проблем, всичко най най ти пожелавам и чакам с нетърпение да се разпишеш и да започнеш да задаваш въпроси. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Стана дума за работа в интернет и той ми препоръча този форум. Каза ми че тук търсят хора за писане на статии, стана ми интересно. Освен това тук научих нови неща. Аз съм доволен.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Стана дума за работа в интернет и той ми препоръча този форум. Каза ми че тук търсят хора за писане на статии, стана ми интересно. Освен това тук научих нови неща. Аз съм доволен.

Мерси много за споделената информация. ;) Да почерпиш твоя приятел. Той сигурно е потребител от тук. :) Най вероятно де. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Браво за форума, на светлинни години е от някой друг с подобна тематика.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Браво за форума, на светлинни години е от някой друг с подобна тематика.

Мерси много за думите и ще се радвам да споделиш с кои форуми ни сравняваш, за да придобия представа какво си мислят хората. :)

Ааа, и още нещо - как ни намери? ;)
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Мерси много за думите и ще се радвам да споделиш с кои форуми ни сравняваш, за да придобия представа какво си мислят хората. :)

Ааа, и още нещо - как ни намери? ;)
Ами пак свързани с някакъв род инвестиране, бизнес... и изобщо като цяло. По нашите форуми, много си скъпят съветите и информацията, а тук като гледам много хора са споделили опита си и дават информация без някой да ги насилва.
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте, наши курсисти ни споменаха за този форум като място, където се събират много хора с интерес към предприемачество и бизнес. Поздравления за идеята и в най-скоро време ще Ви изненадаме със специален подарък! ;)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравейте, наши курсисти ни споменаха за този форум като място, където се събират много хора с интерес към предприемачество и бизнес. Поздравления за идеята и в най-скоро време ще Ви изненадаме със специален подарък! ;)

Здравей и добре дошъл при нас. Мерси за думите и ти пожелавам успехи. Чувствай се свободен да споделиш повече за себе си и информацията, която те интересува. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте, сайта съм го чувал от мои познати, но днес го видях в търсачката на google и така се регистрирах. :) Сигурен съм, че ще намеря много интересни идеи и полезна информация тук.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравейте, сайта съм го чувал от мои познати, но днес го видях в търсачката на google и така се регистрирах. :) Сигурен съм, че ще намеря много интересни идеи и полезна информация тук.

Здравей и добре дошъл при нас. Радвам се, че сме стигнали до теб преди Google. :) Мерси много за мнението ти и ти пожелавам успехи тук. Вярвам, че ще намериш това, което те интересува. Поздрави. ;)
 

Горе