Как се правят банерите които са на онлайн магазини и показват различни продукти?

V.Andreev

Well-Known Member
Здравейте,

Гледам тези месеци доста такива банери, показват продукти от дадения магазин на случаен принцип.

Как става този номер :) някой правил ли е такъв?
 
От: Как се правят банерите които са на онлайн магазини и показват различни продукти?

Най-обикновен флаш, който чете данните от: примерно XML файл; обикновен текстов файл с json данни.
 
От: Как се правят банерите които са на онлайн магазини и показват различни продукти?

Аз съм правил на времето това : тук ама нещо тези които виждам са различни...
 
От: Как се правят банерите които са на онлайн магазини и показват различни продукти?

Може и php с връзка към базата, но товари много sql сървъра.
 
От: Как се правят банерите които са на онлайн магазини и показват различни продукти?

За адуордс ли питаш или по принцип?
Ако е за адуордс смея да твърдя, че е впечатляващо добре направено на фона на многото глупотевици, които сътвориха с редизайна на всичко. Нещата са супер елементарни през акаунта. Слагаш целевият линк и то сканира страницата и почва да вади предложения как да изглежда. Днес си играх с тоя инструмент и е много лесно, а и вариантите са много и красиви.
За другото не знам как може.
 
От: Как се правят банерите които са на онлайн магазини и показват различни продукти?

За адуордс ли питаш или по принцип?
Ако е за адуордс смея да твърдя, че е впечатляващо добре направено на фона на многото глупотевици, които сътвориха с редизайна на всичко. Нещата са супер елементарни през акаунта. Слагаш целевият линк и то сканира страницата и почва да вади предложения как да изглежда. Днес си играх с тоя инструмент и е много лесно, а и вариантите са много и красиви.
За другото не знам как може.

Доста са яки нали... нещо такова искам :) ама за себе си
 
От: Как се правят банерите които са на онлайн магазини и показват различни продукти?

Може и със php може и със javascript да ти върти различни продукти който си направил със css3 и html.
Има много начини лично съм правил със flash но трябва да си играе много е нормално :) Но да ти кажа flash е най-лесно после може да си редактираш файла като го направиш само картинките да сменяш и цените.
 

Горе