Предлагам: Качване на обяви в БазарБГ - бързо, качествено, ниски цени

Дамата свободна ли е за качване на обяви в Bazar?
 
ИЗОБЩО НЕ СЪМ ДОВОЛЕН ОТ УСЛУГИТЕ И!!!

На 02.08.19г. уговорихме всички детайли и каза, че на следващия ден започва да качва обяви. След около седмица качи 20-тина продукта, като беше пренебрегнала уговорката да не копира нищо от моя сайт.

На 12.08.19г. се разбрахме да редактира копирания текст и да продължи с качването на обявите. След 2 седмици чакане от моя страна, реших че нямам намерение повече да я чакам.

На 29.08.19г. ми пише да ме пита защо не може да влезе в профила.

Прикачам и скрийншотове.
 

Прикачени файлове

  • 2-ri avgust.jpg
    2-ri avgust.jpg
    210.1 KB · Преглеждания: 28
  • 29-ti avgust.jpg
    29-ti avgust.jpg
    206.6 KB · Преглеждания: 29
ИЗОБЩО НЕ СЪМ ДОВОЛЕН ОТ УСЛУГИТЕ И!!!

На 02.08.19г. уговорихме всички детайли и каза, че на следващия ден започва да качва обяви. След около седмица качи 20-тина продукта, като беше пренебрегнала уговорката да не копира нищо от моя сайт.

На 12.08.19г. се разбрахме да редактира копирания текст и да продължи с качването на обявите. След 2 седмици чакане от моя страна, реших че нямам намерение повече да я чакам.

На 29.08.19г. ми пише да ме пита защо не може да влезе в профила.

Прикачам и скрийншотове.
Деяне, не си доволен от услугите не само на мен, а и на още един куп хора, които си изработил по същия начин. Предложих ти оферта за качване на обяви от готов файл, не да ми изтърсиш огромна и объркана база данни, с която не знам кой би се справил бързо, плюс хиляди условности. Ти затова и не можеш все да си намериш хора. Аз работя на обем и говорим за техническа работа, а не за друго. Но както и да е, хубаво е, че си писал тук, нека повече хора видят и знаят - с този човек трябва да работите само с предварително заплащане. Не съм първата, няма да съм и последната, на която не харесва работата и не плаща. Тоя явно така си работи Деянчото. Но нищо, има Видов ден, ще си намери майстора и той.:)
 
Офертата ти във форума е цитирам "Предлагам качване на обяви в bazar.bg. " Никъде не пише, че работиш по готов файл. Не съм ти и поставял дневен минимум на качени обяви, но да те чакам близо месец докато започнеш, няма да стане.

"още един куп хора " - защо си позволяваш да клеветиш ??? Посочи поне един човек, с който съм работил и не е доволен от мен или ще си потърся правата по друг начин.
 
Офертата ти във форума е цитирам "Предлагам качване на обяви в bazar.bg. " Никъде не пише, че работиш по готов файл. Не съм ти и поставял дневен минимум на качени обяви, но да те чакам близо месец докато започнеш, няма да стане.

"още един куп хора " - защо си позволяваш да клеветиш ??? Посочи поне един човек, с който съм работил и не е доволен от мен или ще си потърся правата по друг начин.
Колегата се казва Стоян и е работил преди известно време същото нещо, също не си му платил. Постъпил си по същия начин - просто си го изтрил от скайпа.
 
Между другото, вече ми писна да пиша за теб, Деяне. Айде моля те вече да не ми спамиш в темата. Бегай да лъжеш други хора някъде:)
 
Към 2009-2010 някъде когато се ориентирах с какво да започна в интернет, и аз предлагах подобно нещо, но субмит по директории и социални мрежи. Тая работа е тежка, в смисъл такъв, че е еднотипна, много бързо омръзва. Качването на много продукти също е нещо, което е ужасно еднотипно. Не бих поръчал голямо количество на един човек, или бих го разбил по около 10-тина на ден.
 
Елена, не само, че не работиш качествено, а си и долна лъжкиня! Нека хората, които за напред ще работят с теб, сами да си преценят до колко качествено и бързо работиш. Изразих мнението си за работата ти и със скрийншотове от чат хронологията ни се вижда колко време ти е отнело да започнеш работа. Пазя си цялата ни кореспонденция, така че ако някой иска повече доказателства, нека се свърже с мен.

В 17:54ч. ти писах да ми изпратиш списък с качените от теб обяви и ако си качила описания (не само характеристики) на продуктите, които са масови и ги има в мрежата, ти писах, че ще ти платя ВСИЧКИ КАЧЕНИТЕ ОТ ТЕБ обяви. Първия ми пост относно мнението ми за работата ти е от 18:03ч. Прикачам и скрийншот. Мисля, че хората са достатъчно умни за да преценят дали аз съм некоректен или ти отправяш нелепи клевети.
 

Прикачени файлове

  • plashtane.jpg
    plashtane.jpg
    237 KB · Преглеждания: 19
Бе ти луд ли си нещо, да ти изпратя готовата си база данни, тоест да ти дам възможност да не ми платиш не 30 обяви, ами всичките??? Не стига, че си измамник, не стига, че използваш труда на хората, ми си и позволяваш да плюеш по техен адрес. Не съм ти искала пари предварително, след като си преценил, че по една или друга причина прекратяваш отношения, редно е да ме уведомиш, да си платиш каквото е изработено и всеки по пътя си. Но не, ти дори за дребна сума, която дължиш не искаш да си платиш, дори нямаш против да изгубиш сума ти време да пишеш тук. При успешните бизнесмени времето е пари, Деяне, спри да се излагаш, ти си просто един стотинкаджия, мошеник на дребно. Е, запази си моите 10 лв, купи си кърпички, избърши сълзите и ще си като чисто нов!
 
Към 2009-2010 някъде когато се ориентирах с какво да започна в интернет, и аз предлагах подобно нещо, но субмит по директории и социални мрежи. Тая работа е тежка, в смисъл такъв, че е еднотипна, много бързо омръзва. Качването на много продукти също е нещо, което е ужасно еднотипно. Не бих поръчал голямо количество на един човек, или бих го разбил по около 10-тина на ден.
По отношение на моята оферта, мога да кажа, че за ден качвам по няколкостотин обяви без грешка. Всички, които са ползвали услугите ми могат да го потвърдят. Недоволни няма, хората работят с мен отново, когато имат нужда. Аз нямам какво да се доказвам повече от това.
 
Защо си се забавила толкова? Просто напиши, забавяния се случват, и ако имаш добавени обяви досега му ги изпрати и ще ти изплати нещата, явно се е изнервил защото си miss-нала за определен период. Аз така ги виждам нещата, не знам дали пропускам нещо, но от това, което прочетох досега, спряла си комуникацията, не си качвала обяви през това време и човека се е изнервил. След това дава feedback.

пс: Ако подготвяш база данни преди да качваш продукти, тоест написала си си някакъв autosubmitter, като съвет - ако имаш такъв бот/ crawler - искай плащания преди да подготвяш нещата, ако работи коректно, защото реално това ти е цялата работа, да подготвиш нещата, след това бота си публикува.
 
В скрийншота се вижда, че съм написал "изпрати ми списък" на вече качените от теб обяви, за които трябва да ти платя.

Преди това ти бях писал да ми изпратиш СКРИЙНШОТ на базата ти данни, която ми твърдиш, че си подготвила. Не съм ти искал никаква база данни!! Почти сигурен, че нямаш такава база данни. Аз не мога да си представя каква е тази база за продукти чийто текст трябва да копираш и пейстнеш в базара и не знам базара да имат Auto-Submit за качване.

В скайп те помолих да прекратим кореспонденция. Ще те помоля за същото и за тук! Нека хората сами да си правят извода, кой крив и кой прав. Дори да продължиш да пишеш, нямам намерение повече да отговарям.
 
Защо си се забавила толкова? Просто напиши, забавяния се случват, и ако имаш добавени обяви досега му ги изпрати и ще ти изплати нещата, явно се е изнервил защото си miss-нала за определен период. Аз така ги виждам нещата, не знам дали пропускам нещо, но от това, което прочетох досега, спряла си комуникацията, не си качвала обяви през това време и човека се е изнервил. След това дава feedback.
През цялото време съм била на линия, писах му, разбира се, но не иска да плати. Става дума за 10 лв при това. Не ми се говори повече за това. Въпросът е принципен.
 
Е просто му изпрати какво си изпратила досега, обявата е за качване на обяви, не за подготвяне на база данни какво ще качваш.
 
МАЛЕ, МАЛЕ! ГЛЕДАМ И НЕ ВЯРВАМ НА УШИТЕ СИ! Бях си обещал повече да не се занимавам да пиша, но като гледам как лъжеш за пореден път и ми се обръщат червата. Качил съм скрийншот на който се вижда, че от 12-ти до 29-ти Август не си писала абсолютно нищо. Нямам думи *********

Качвам го отново!
 

Прикачени файлове

  • 29-ti avgust.jpg
    29-ti avgust.jpg
    206.6 KB · Преглеждания: 13
МАЛЕ, МАЛЕ! ГЛЕДАМ И НЕ ВЯРВАМ НА УШИТЕ СИ! Бях си обещал повече да не се занимавам да пиша, но като гледам как лъжеш за пореден път и ми се обръщат червата. Качил съм скрийншот на който се вижда, че от 12-ти до 29-ти Август не си писала абсолютно нищо. Нямам думи *********

Качвам го отново!
Деяне, плати си 10-те лева и тогава пиши пак.
 
Само в bazar.bg ли качвате обяви ?

Трябва ми човек за регулярно публикуване на 50 обяви седмично.
Аз предоставям шаблон и снимка / снимката е една и съща за всяка обява/
Предоставям и данни за достъп до всички сайтове 10 на брой.
 
По принцип в Базара ми е специализирана услугата за много бързо качване. Затова и мога да предложа ниска цена и перфектно качество, като се търси обем преди всичко. Но не съм върнала и хора с по-малко обяви, разбира се. Както и съм качвала в други платформи, също и съм писала описания на продукти, статии - оптимизирани или не чак толкова:) И други такива работи. Общо взето няма платформа, с която да не съм работила. Ако искате да обсъдим нещата, изпратете ми някакъв контакт на лично и ще се разберем.
 

Горе