Качих в svejo 30 статии, обаче нито една не се пови в разделът "нови"

kokernur

New Member
Качих в svejo 30 статии, обаче нито една не се пови в разделът "нови" явяват се някъде в подразделите на "нови" . Каква може да е причината? Това грешка на сайта ли е или аз нещо не правя както трябва?
 
От: Качих в svejo 30 статии, обаче нито една не се пови в разделът "нови"

То никъде няма лесно (( ако знаеш по- лесен начин кажи... Аз там една статия я направих популярна, но нищо особено не се промени.. Нещо не мога да им схвана алгоритъма ...
 
От: Качих в svejo 30 статии, обаче нито една не се пови в разделът "нови"

Качваш статия и обикаляш другите статии нови и пускаш 20-тина коментара с горна ръчичка, те те обикалят и те, и така те правят свеж, преди работеше в 90 процента от случаите.
 
От: Качих в svejo 30 статии, обаче нито една не се пови в разделът "нови"

Интересното е, че първата ми статия с 15 коментара и 10 гласувания стана свежа, а сега имам статия с 30 коментара и 27 гласувания и още не са ме направили свеж...
 
От: Качих в svejo 30 статии, обаче нито една не се пови в разделът "нови"

Качваш статия и обикаляш другите статии нови и пускаш 20-тина коментара с горна ръчичка, те те обикалят и те, и така те правят свеж, преди работеше в 90 процента от случаите.

На мен за туй ли ми ги пускат постоянно тея имотикони... Аз си викам кви са тея ненормалните спамери с иконки...
 
От: Качих в svejo 30 статии, обаче нито една не се пови в разделът "нови"

Губиш си времето със свежо, това е моето лично мнение. Преориентирай се към фб.
 
От: Качих в svejo 30 статии, обаче нито една не се пови в разделът "нови"

Свежо почти винаги пускат фандък на новорегистрираните за да ги зарибят че от там може да се получава добър трафик и след това бичиш статии до припадък обаче свежо няма. Аз със първата ми статия избих рибата за 3 дни ми набиха около 7к уникални а след това за доста по качествени статии няма никой.
 
От: Качих в svejo 30 статии, обаче нито една не се пови в разделът "нови"

и при мен куца свежото ...........нещу му стана........... взеха да не им работят и бутоните.......... най добре си е фацебука
 
От: Качих в svejo 30 статии, обаче нито една не се пови в разделът "нови"

Ако има желаещи да работят с свежо и искат помощ вижте ТУК.
 

Горе