Класация ТОП отвратителен аватар

От: Класация ТОП отвратителен аватар

Добро утро, виетнамци!

е някой жени не обичат темите за аватари явно, нищо, че кой знае колко са минали през тях. виж мъжката компания им е забавно, сменяй заглавието както искаш.
от играчка стана плачка, но ся като тръгваш да разшраваш на тоя и на оня, че аватара му е противен, трябва да се сещаш, че може и да не се развият нещата съвсем забавно.

Аз мое да съм изтрещял и да си снимам пишока за базик, но предтавете си ся, пича с аватара с комарчето, да дойде и да ви изколи един по един.

После ше четем по новините.
 
мдам усещам форума е леко изтрещял ;) Онзиден се оплаквахте че скуска всичко е на въклни и е както си го направим

така че и аз да си кажа лафчето

сега е момента да се агресира с правенеот на кеш батета и цялата тази енергия да иде в блъскане по сайтовете :)
 
От: Класация ТОП отвратителен аватар

не може да се нарече изтрещяване това
просто някои не искат да се съобразяват с правилата на форума , защото са велики

предлагам на админите да я изтрият темата
 
От: От: Класация ТОП отвратителен аватар

сега е момента да се агресира с правенеот на кеш батета и цялата тази енергия да иде в блъскане по сайтовете

почваме.. иначе тряя и разпускане. аделина ако продължава да разправа за колко велик се имам, ше зема да повярвам вече :)
 
От: Класация ТОП отвратителен аватар

Да, и мен ме дразнят аватара с комара и този на bgkulinar!

Иначе най-много ме кефят аватарите на:

1. Takamato - Доналд Тръмп
2. Coolice - снимката на негър-рапър - всява респект. А си казал нещо на въпреки - а те е гръмнал :D
3. Blinky - когато аватара му беше пак снимка на някакъв рапър. Важи същото, което написах за аватара на Coolice. Чак се замислих да започна да слушам рап :D
4. Radev - няма нужда от коментар :wink:
5. AxCx - без коментар :wink:
6. Arsenal
 
От: Класация ТОП отвратителен аватар

Мене любимия ми аватар е тоя на Sobieski - деца със запретнати крачоли отиват на реката за жаби. Глад и мизерия. И въшките не прощават. Ако не се лъжа май е на един художник от Нурманск в края на 19 век.
 
От: Класация ТОП отвратителен аватар

Най -отвратителния аватар е на Exp с комарчето,
когато чета негови постове се стремя да не му гледам
аватара !!!
 
От: Класация ТОП отвратителен аватар

Айдееее! И аз имам аватар :)
 
От: Класация ТОП отвратителен аватар

объркал си темите
 
От: Класация ТОП отвратителен аватар

Все тая, важното е, че се похвалих :)

Оф, нещо нямам хъс в момента... отивам да чета нещо надъхващо :)
 
Последно редактирано:
От: От: Класация ТОП отвратителен аватар

Мене любимия ми аватар е тоя на Sobieski - деца със запретнати крачоли отиват на реката за жаби. Глад и мизерия. И въшките не прощават. Ако не се лъжа май е на един художник от Нурманск в края на 19 век.

Между другото преди AxCx да каже какво е, се чудех какво означава аватара на Sobieski. Та това нещо общо с явление от типа на Голямата депресия ли има? :) Голямата депресия е от началото на 20 век - явно не е тя.
 
Последно редактирано:

Горе