Класация на рекламните мрежи за български сайтове

Колко евроцента в момента варира клика от български трафик в адсенса?
 
Януари е най-слабо, макс 5 цента, но средно около 4. При теб как е?
Аз съм с американски трафик, но и там спадна два пъти, ако взема статистика за последните около 5 години и сега се върти 13 цента. А януари винаги е с едни 30% надолу.
 
Януари е най-слабо, макс 5 цента, но средно около 4. При теб как е?
DG3lewV.jpg
 
Ако се комбинират 2 рекламни мрежи ще се печели ли колкото adsense?
Имам чувството, че адсенс няма да ме одобри, а и съм чувал, че правят каквото си искат.
 
Здравей, зависи кои мрежи комбинираш. Може да печелиш дори повече от Адсенс, според съдържанието, трафика и разположението на рекламите. Препоръчвам ти да пробваш Mgid и Adnow
 
Здравей, зависи кои мрежи комбинираш. Може да печелиш дори повече от Адсенс, според съдържанието, трафика и разположението на рекламите. Препоръчвам ти да пробваш Mgid и Adnow
Имам 2 сайта, един за здраве и за новини. Чудя се коя мрежа ще е най-подходяща за такова съдържание особено за здраве.
Мислех за Etarget и Adnow. Трафика ще бъде от българия но в бъдеще ще привличам и англо-говоряща аудитория.
 
Etarget са пълна трагедия, EasyAds по-биват, но трудно одобряват вече.
Правя проверка тук и виждам, че easyads имат приблизително 52 сайта от които 23 са български докато etarget има общо 5000 и 170 български което ме притеснява понеже колкото по-малко български сайтове има съответно по-малко рекламодатели ще плащат.
Тествал ли си easyads и имат ли добър CPM?
 
Страшна разправия е, но много отдавна бг-пазарчето крещи за нова рекламна мрежа
 
Българска мрежа вече наистина няма добра. Етаргет са им трагични рекламите, изиадс около 0.10 CPM. Руснаците са по-добре, но с малко подвеждащи реклами. Стигат и до над 1$ CPM, което за нашия пазар бива. Все пак за толкова малка и ниско платена държава няма какво да се очаква...
 
Включете adskeeper плащат по добре и от mgid, направете им по една тема да дискутираме...
 

Горе