Кличко потвърди мача с Пулев

tipto

Active Member
Владимир Кличко написа в своя личен профил в социалната мрежа туитър: "Това е официално. Аз ще се бия с претендента на ИБФ Кубрат Пулев на 6 септември на О2 Уърлд, Хамбург, Германия".


Нашия ще нацепи канчето на Кличко :|
 
От: Кличко потвърди мача с Пулев

Кобрата и Кличко се изправиха лице в лице
Двамата дадоха съвместна пресконференция по повод мача им през септември

Световният шампион в свръхтежка категория не пропусна да каже и няколко добри думи за българския му противник.

"Той има нужните габарити, тегло и техника за свръхтежък боксьор, а освен това е много мотивиран", коментира Кличко за опонента си.

"Вече е успявал да победи боксьори, които са по-високи от мен и не случайно е най-добрият боксьор в тази категория, след шампиона", добави с усмивка украинецът.
 
Това ще е мача на мачовете. С жената вчера смятахме и излиза около 2000К всичко - път, билети, нощувки и джобни. Една заплата там, но тук са направо 5-6. :)

Много ми се ходи, но септември е близо, а каква Гърция може да се направи за тези пари. :) Иначе говоря за билети, които са си далеч от ринга, но пък не са най-далеч. Средни. Най-тънките са около 57 евро, а за випа, не знам, ние гледахме за 109 евро, което е посредата. Демек, пак зяпаш екрана горе. ;)

http://www.eventim.de/wladimir-klit...tickets&erid=1218384&includeOnlybookable=true
 

Горе