Коалиция: ГЕРБ и БСП ?

От: Коалиция: ГЕРБ и БСП ?

За герб на последните избори никога не са гласували 1 милион. Много фалшиви бюлетини набутаха.
Също и за президента. Ако не бяха изментили на изборите президент нямаше да е Плевнята.

ГЕЯ защо не ги набута на предишните избори? или не купи достатъчно цигански гласове/не излъга достатъчно пенсионери?
 
От: Коалиция: ГЕРБ и БСП ?

Това с циганските гласове и празните обещания ги прави всяка партия.
Аз говоря за подменени фалшиви бюлетини.
 
От: Коалиция: ГЕРБ и БСП ?

Това с циганските гласове и празните обещания ги прави всяка партия.
Аз говоря за подменени фалшиви бюлетини.


Няма да е зле да кажеш как точно става, а не само празни приказки.

Кой ги подменя и как ги подменя и къде ги подменя?
 
От: Коалиция: ГЕРБ и БСП ?

Всичко е еднa стрaшнa пaродия. Сегa БСП уж се рaзцепили...Поредните комунистически номерa. Целтa им е яснa - дa нaбутaт 2 леви пaртии плюс ДПС и после и войнa не може дa ги свaли...
 
Re: От: Коалиция: ГЕРБ и БСП ?

Не забравяй факта, че същия тоя народ избра ГЕРБ да бъде първа политическа сила и то в страшно негативна кампания срещу тях.

Не си прав :)

ето как ще я преставя резултатите от изборите в стил телевизия европа и колко се харесва правителството само 20 процента подкрепяли правителството значи 80% искали нови избори......

по същия начин

http://results.cik.bg/pi2013/aktivnost/
Избирателна активност 51.33%

процент за ГЕРБ 30.54%

51.33 Х 30,54% = 15.676182

или 84.323818% от народа не харесват герб

казано като дроб повече 4 души от 5 от народа не харесват герб... ако народа ги харесваше дробта нямаше да излезе такава
 
От: Re: От: Коалиция: ГЕРБ и БСП ?

Не си прав :)

ето как ще я преставя резултатите от изборите в стил телевизия европа и колко се харесва правителството само 20 процента подкрепяли правителството значи 80% искали нови избори......

по същия начин

http://results.cik.bg/pi2013/aktivnost/
Избирателна активност 51.33%

процент за ГЕРБ 30.54%

51.33 Х 30,54% = 15.676182

или 84.323818% от народа не харесват герб

казано като дроб повече 4 души от 5 от народа не харесват герб... ако народа ги харесваше дробта нямаше да излезе такава

Да ти имам логиката на 2-рокласник, я сметни сега колко хора не харесват бсп и дпс по отделно и след това си отговори на въпроса как така стана че още по-мразените партии от герб управляват страната?
 
От: Коалиция: ГЕРБ и БСП ?

Всичко е еднa стрaшнa пaродия. Сегa БСП уж се рaзцепили...Поредните комунистически номерa. Целтa им е яснa - дa нaбутaт 2 леви пaртии плюс ДПС и после и войнa не може дa ги свaли...

Първанов и БСП едва ли ще вземат общо повече гласове!
дано голяма част (поне 1-2%) от червените боклуци гласуват за Гоце

п.п. някой може ли да ми обясни защо ДУПЕтатите бяха почивка до днес? а не до миналата седмица както всички нормални?


По правилник зимната ваканция на народните представители е фиксирана до 10 януари.
само аз ли си мисля, че червените боклуци се уплашиха?
 
От: Коалиция: ГЕРБ и БСП ?

Лично мен разцеплението на бсп много ме радва, вчера цял ден бях еи така: :D
 
От: Коалиция: ГЕРБ и БСП ?

Ей това е приказка. :D
АЗ предлагам да си направим ние една коалиция и да се напием?
Сега като продам сайтовете и като купя два чувала салфеткиииииииии
 
Re: От: Re: От: Коалиция: ГЕРБ и БСП ?

Да ти имам логиката на 2-рокласник, я сметни сега колко хора не харесват бсп и дпс по отделно и след това си отговори на въпроса как така стана че още по-мразените партии от герб управляват страната?

както го написах това е логиката на про герб телевизия европа за колко хора искат нови избори :) явно сам казваш че толкова могат :) скоро ги гледах и им се ядосах сега като видях как го сметнаха...
 
От: Коалиция: ГЕРБ и БСП ?

Разцеплението в БСП според мен работи в полза на БСП а кукловода Буда пак ще остане с пръст отзад

1-во Симпатизантите на БСП не гласуват специално за личности те си гласуват за БСП по презумпция и това много скоро ще го разбере вече бившият политик Калфин защото ако си мисли че някой преди е гласувал за него леко се е объркал

2-ро До сега няколко пъти са се пробвали да разцепят БСП и всички които са пробвали са отишли в историята - Камов - Лупи и тн. а БСП все още си е тук.

3-то АБВ най вероятно няма да вкара нито един евро депутат и гласовете им отново ще бъдат преразпределени към БСП и към ГРОБ - то и не всички дето ще гласуват за АБВ биха гласували за БСП така че ситуацията ще е патова

4-то Дори и АБВ да вкара депутат тогава ситуацията пак ще е патова защото БСП и ДПС ще са взели общо 8 мандата а ГРОБ и Десните 6-7

Атака ще вземат 1-2 мандата и реално тия дето искат оставката пак няма да имат повече мандати от БСП и ДПС

От цялата работа просто се видя че агент Гоце се събра с агент Буда както написах и в другата тема краставите агенти на ДС през девет партии се събират
 
От: Коалиция: ГЕРБ и БСП ?

Що не ги заебете тея политици и политики,те винаги ше си гледат келепира там нема оправия,за политика се спори в кръчмата те така да се заблуждаваме малко,че и нашето мнение се чуе видиш ли, пълна заблуда те винаги са си правили и ше си правят кво си сакат как викат по македонско и да ги изтепаме други ше ги заместат тва е като при наркотиците едни ги тепат други идват празно нема къде е текло пак ше тече, важното е да си добър артист,да имаш поне малко акъл,а може и да немаш де важното е да имаш големи уши и да си изпълнителен,сори,но това е реалноста:p
 
От: Коалиция: ГЕРБ и БСП ?

Само не слагай Камов и Калфин в една категория с Лупи, Гея и останалата сволоч от БСП.

И двамата никога не са били членове на БСП - двамата са социалдемократи - бяха към Дертлиев в началото.

После като Жан Виденов си мислеше, че е прав и ръководството на БСП 1996 като не искаше да се отказва от властта. Та тогава те бяха коалиционни партньори на БСП и посочваха грешките на БСП и на Виденов. И както може да се сетиш пак ги обвиняваха за врагове и пр.

Та тогава Лупи (който си беше от БСП) се отцепи и направи Евролевицата и Камов и Калфин се присъединиха към него - с партия социалдемократи или нещо такова.

После Лупи взе да се държи като собственик на партията и тогава те напуснаха и Лупи.


Иначе са отделна партия или движение или квото е там.

Калфин пак влиза в депутатските листи на БСП чрез няква коалиция и после става евродепутат пак чрез тях, но никога не им е бил член и както и Камов.


Двамата са на светлинни години пред останала сволоч в БСП. И двамата са технократи и може да видиш какви специализации и колко още са учили и карали курсове.


На президентските избори БСП не можа да намери едно свястно лице и се спря на Калфин, който никога не им е бил член - смях в залата. Щото беше единствения свестен в кочината им.


Сега като Калфин го няма кой ще издигат за президент - хич не ми се мисли. Стефан Данаилов и той се поболя. Пълна мъка и скръб ще са на следващите президентски избори. Даже те сега нямат читави кандидати за Евроизборите.


Единствената Йотова - ма тя същата пача кат Майчето, само дето кряка в Европарламента и не е позната на аудиторията в България.
 

Горе