Кои платформи освен адсенс мога да ползвам ?

Liliq85

Active Member
Здравейте, моля за съвет и информация кои платформи за монетизация на блог мога да използвам освен гугъл адсенса ?
Полезно би ми било на колко време плащат и колко е минималният праг, също така дали има проблем с блогове от блогспот, за колко време става одобряването за да се започне работа с тях.

Предварително се извинявам ако има вече такава тема :)
 
Стават ли за България тези Revenue hits?
Нямат Български реклами ако това ти е въпроса, аз ги ползвам за сайтове с филми, където няма как да сложа адсенс :D :D Но от adnow(реферал) съм доволен имат си и БГ реклами и плащаха добре в моят акаунт с 3000 трафик по 4-5 долара
 
Нямат Български реклами ако това ти е въпроса, аз ги ползвам за сайтове с филми, където няма как да сложа адсенс :D :D Но от adnow(реферал) съм доволен имат си и БГ реклами и плащаха добре в моят акаунт с 3000 трафик по 4-5 долара
Отворих им сайта и първите 2 изречения са:
Нейтив медиа реклами

Нейтив рекламна медиа

Как да им се довериш ?
 
Добре, копирам мейла от гугъла и да дадете акъл как да ме приемат ако може


Състояние на кандидатурата Ви
Благодарим Ви за интереса към AdSense. След като прегледахме кандидатурата Ви, специалистите ни установиха, че тя не отговаря на програмните ни критерии. Поради тази причина не можем да Ви приемем за участие в програмата.​
Програмните правила на AdSense са създадени, за да гарантират ефективността на рекламите от Google както за издателите, които работят с нас, така и за рекламодателите ни. Проверяваме всички издатели и си запазваме правото да отхвърляме кандидати. Ако сте в състояние да направите промени, така че да спазвате критериите на програмата ни, в бъдеще можете да кандидатствате повторно за AdSense.​
Моля, обърнете внимание, че няма да можем да отговорим на запитвания относно конкретните причини за решението ни. Благодарим Ви за разбирането.
 
Вместо да слагаш каруцата пред коня, димек да се чудиш защо не ти одобряват сайт с 10 статии накръст, си помисли за повече съдържание и как ще докараш трафик. Дори и да те одобрят, в това състояние ще получиш първото плащане с минималните 70€ някъде около 2030 година.
 
Вместо да слагаш каруцата пред коня, димек да се чудиш защо не ти одобряват сайт с 10 статии накръст, си помисли за повече съдържание и как ще докараш трафик. Дори и да те одобрят, в това състояние ще получиш първото плащане с минималните 70€ някъде около 2030 година.

Аз за трафика сметка съм направила, идеята е да имам акаунт
 
Така акаунта в адсенза тръгна. Прави ми обаче впечатление, че всеки ден се събира някаква сума и на другия ден тя не е влязла в общия баланс в акаунта.. Какво може да е това ? Имам примерно 4 клика за 0.31евро и на другия ден баланса в акаунта е 0.
 
Ако под общия баланс имаш предвид където е "Balance", там ще се обнови след края на месеца. Гледай "This Month" за да виждаш колко имаш за конкретния месец до момента :)
 
Ако под общия баланс имаш предвид където е "Balance", там ще се обнови след края на месеца. Гледай "This Month" за да виждаш колко имаш за конкретния месец до момента :)
Баланс, вчера, последни 7 дни и този месец ми стоят на 0
 

Горе