Кой е Волен Сидеров и колко платиха ГЕРБ за руската помиярска подкрепа на Атака

От: Кой е Волен Сидеров и колко платиха ГЕРБ за руската помиярска подкрепа на Атака

Болен антисемит, да бе да ....

Болен е руска мъстия кланяща се на Путкин и останалите юдеи начело на Лукойл, Росатом и Газпром
 
От: Кой е Волен Сидеров и колко платиха ГЕРБ за руската помиярска подкрепа на Атака

Ти би ли отишъл на такава конференция :p
 
От: От: Кой е Волен Сидеров и колко платиха ГЕРБ за руската помиярска подкрепа на Ата

Ти би ли отишъл на такава конференция :p

Обърна темата на чат, ако имаш да кажеш нещо по темата давай иначе няма смисъл
 
От: Кой е Волен Сидеров и колко платиха ГЕРБ за руската помиярска подкрепа на Атака

Казвам ти, че теорията ти куца :) Ти би отишъл на тази конференция, нали? Излиза, че си руски агент :D
 
От: Кой е Волен Сидеров и колко платиха ГЕРБ за руската помиярска подкрепа на Атака

Казвам ти, че теорията ти куца :) Ти би отишъл на тази конференция, нали? Излиза, че си руски агент :D

Какво теория те гони това са факти известни на всеки разумен Българин, колкото и малко да са останали.

Аз в Москва мога да отида само за да си върна хубавия български град Мосха основан от кан Ахат Мосха и носещ неговото име през лето 1088 от христа, превърнат по късно в столица на руските помияри и разбира се да изчистя хазарската пасмина начело с Путкин
 
От: Кой е Волен Сидеров и колко платиха ГЕРБ за руската помиярска подкрепа на Атака

По всичко личи темата яко ще се ъпдейтва

Иван Костов: Руските енергийни проекти скараха ГЕРБ и "Атака"

Русия притиска кабинета чрез партия “Атака”, защити управляващите експремиерът.

"Атака” ще оттегли подкрепа си от ГЕРБ, ако не се случат руските енергийни проекти, прогнозира в сутрешния блок на Нова тв лидерът на ДСБ Иван Костов.

Според него Сидеров и „Атака” имали пряка връзка с руското посолство у нас и лобират за защита на руските интереси. Костов беше категоричен, че отношенията между ГЕРБ и „Атака” след случилото се пред джамията в центъра на София не са просто „раздор", а нещо много по-сериозно.

.........

Първоначално изпратено отredrum

Казвам ти, че теорията ти куца

Още ли смяташ че теорията ми куца ЧАДО неверно ?:)
 
Последно редактирано:
От: От: Кой е Волен Сидеров и колко платиха ГЕРБ за руската помиярска подкрепа на Ата

Още ли смяташ че теорията ми куца ЧАДО неверно ?:)
Аз имам друга теория - не са ти платили от руски файл хостинг. :)
 
От: От: Кой е Волен Сидеров и колко платиха ГЕРБ за руската помиярска подкрепа на Ата

Аз имам друга теория - не са ти платили от руски файл хостинг. :)

Харконе не нарушавай работния процес и си върши задълженията съвестно че на 10-то число може и да не си вземеш заплатата или поне не цялата:p
 
Последно редактирано:
От: Кой е Волен Сидеров и колко платиха ГЕРБ за руската помиярска подкрепа на Атака

Премиерът Бойко Борисов призна за реплика на руския премиер Путин, че не е хубаво да сме на студено !!!

ЕС и НАТО ще ни защитят, ако Русия „врътне кранчето”

Премиерът изтъкна, че като член на ЕС и НАТО България е защитена от подобни преднамерени действия, от която и да е страна.

...............

Надеждата крепи човека но само до време.....после неизбежно идва необходимостта от железото или най-малкото дървото
 
От: От: Кой е Волен Сидеров и колко платиха ГЕРБ за руската помиярска подкрепа на Ата

Аз имам друга теория - не са ти платили от руски файл хостинг. :)

Подозирам, че не се е разминало само с неплащането, а е имало място и действие, наречено караминьол. Зад такъв многолетен неуравновесен плам прозира плажен любовен многоъгълник с niks у центъра.
 
От: От: От: Кой е Волен Сидеров и колко платиха ГЕРБ за руската помиярска подкрепа на

Подозирам, че не се е разминало само с неплащането, а е имало място и действие, наречено караминьол. Зад такъв многолетен неуравновесен плам прозира плажен любовен многоъгълник с niks у центъра.

Дърта русуфилистичко, тази тема не е мястото да си разкриваш бляновете които ще си останат неосъществени.

Беж при Шаренкова може и да те вземе като хигиенистка да им чистиш руския коптор наречен редакция
 
От: Кой е Волен Сидеров и колко платиха ГЕРБ за руската помиярска подкрепа на Атака

Ето, направих темата интересна. :)
 
От: Кой е Волен Сидеров и колко платиха ГЕРБ за руската помиярска подкрепа на Атака

niks,

Иван Й. Костов е политикономист с твърде солидна подготовка и широки интереси. Той познава много добре произведенията на класиците на марксизма-ленинизма и е убеден марксист и защитник на нашата социалистическа система

:p
 
От: От: Кой е Волен Сидеров и колко платиха ГЕРБ за руската помиярска подкрепа на Ата

Вярно е

Трябва да си част от системата за да е унищожиш по законен начин

Но когато говорим за незаконна комунистическа власт то тогава Костовия законен начин не ни е нужен има далеч по бързи и сигурни способи...

[video=youtube;HzvpxrbWpVM]http://www.youtube.com/watch?v=HzvpxrbWpVM[/video]
 
От: От: Кой е Волен Сидеров и колко платиха ГЕРБ за руската помиярска подкрепа на Ата

Кое обединява уж несъвместимите ГЕРБ, БСП и “Атака”? Именно “вечната дружба” и решаващата корумпираща роля на мирния руски атом на съвременния етап на развитието на тази дружба между “елитите” на нашите два народа.:p

кое му е несъвместимото ... атака е ултра-лява партийка, герб е лява партия от селски тип
 

Горе