Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Няма да гласувам за политици, които не ме представляват.
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

За този дето даде най-много кинти!!
Бате ти ром ли си?
 
Залагам на Кунева. На мен ми допада и като чели е най-подходяща, изхождайки от факта какви са другите. Светльо от Хиподил даже се е кандидатирал и за разлика от останалите не е поредния усмихнат олигофрен с 1000 обещания за управяне на нещата и ръце отзад. :)

Няма да гласувам за политици, които не ме представляват.


Бате недей така, че циганите и другата такава сган ще изберат някой, който ще те представлява. А това определено не е по-добрата опция. :)
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Кунева не беше ли по известна като "госпожа Да"? :p
 
Re: От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Кунева не беше ли по известна като "госпожа Да"? :p
Всеки е някакъв. :) Но за сега на нея най симпатизирам, другите са ми еднакви и обикновени. Може и да не е правилния избор, но за сега натам ми е вниманието.
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Чакам да видя ГЕРБ кой ще издигнат, иначе и аз имам симпатии към Кунева има доста добри качества. Сигурен съм че ГЕРБ ще мачка на изборите, особено сега с Лукойл много си вдигнаха акциите. Завеземат ли конкурентите пазарния и дял, и цените определят ли се по пазарни принципи - не само президенстките, местните а и идните парламентарни ще спечелят :D
 
От: Re: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Бате недей така, че циганите и другата такава сган ще изберат някой, който ще те представлява. А това определено не е по-добрата опция. :)
"Politicians work for our rights often only when it’s convenient to their own agendas, and even if they are our true allies, we cannot forget that they are players in a game with the rules stacked against marginalized people- systems and ideologies of governance that HISTORICALLY benefit rich."
 
Мен бате ми е ясно каква функционалност и какво трябва да е по принцип, но не мисля, че някой по прост от теб да реши вместо теб кой да те предствлява е решение. Най-малкото, ще знаеш, че си опитал да дадеш гластност. Отиди и пусни ако трябва един празен вот. Повярвай ми бате, няма по обезверен човек от мен в политическо отношение. Но не мога да се приммиря някой, който не може да си напише името да реши вместо мен какво ще ни се случват следващите 3 или 4 години. Просто вътрешно не ми дава мира. :)
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Абсолютно съм съгласен. Ако някой ден дойде промяна, то не трябва да пропускаме възможността да допринесем за нея. Ясно е, че промяната не може да се случи чрез революция, така че единствената надежда остават изборите. Ако изгубим надеждата за промяна, по-добре да слагаме въжето и да се мятаме от някой мост. С нас или без нас, избори и резултати ще има. Така, че по-добре да подкрепим някой, макар и компромисен вариант, вместо да се правим, че не живеем в тази държава.
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Ясно е, че промяната не може да се случи чрез революция, така че единствената надежда остават изборите.
Точно чрез революция може да стане промяната и тя не трябва да стане само у нас, а по целия сват. Всеки път когато гласуваш, показваш , че си изгубил надежда и поддържаш една система на управление, която е inherently wrong.
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Никога не ме е вълнувала политиката и определено няма и в бъдеще да ме вълнува:), но почти не съм пропускал да гласувам поради гореспоменатите причини.Куневица от край време ми е симпатична като човек и политик и ще си дам гласа за нея.Президентският пост без това е само за парлама,поне да внесем малко екзотика с женски президент,а не да ми стават президенти(тоест туристи,пътуващи на държавни разноски) разни убавци като ЦЦ:lol:
 
От: От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Точно чрез революция може да стане промяната и тя не трябва да стане само у нас, а по целия сват. Всеки път когато гласуваш, показваш , че си изгубил надежда и поддържаш една система на управление, която е inherently wrong.

Най-накрая едно човешко изказване след поредица склавянски(робски) излияния
 
От: От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Най-накрая едно човешко изказване след поредица склавянски(робски) излияния
Е не може само да се плюе истерично, както ти правиш. Не всички сме се затворили, като теб, в мазе с консерви и чакаме края на света.
 
От: От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Е не може само да се плюе истерично, както ти правиш. Не всички сме се затворили, като теб, в мазе с консерви и чакаме края на света.

В мазето е влажно и има мухъл, края на света ще го чакам на високо, най вероятно на вилата в Цигов Чарк.

Консерви много не обичам освен от риба тон, затова ще те взема като доказана склавянка да ми готвиш....ще спиш на любимото си място-мазето дето го нямам но специално за теб ще го изкопая, но задължително със самостоятелен ход да не ме събуждаш когато ставаш рано сабахлен за работа.
 
От: От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Точно чрез революция може да стане промяната и тя не трябва да стане само у нас, а по целия сват. Всеки път когато гласуваш, показваш , че си изгубил надежда и поддържаш една система на управление, която е inherently wrong.
Преди да се впусна в размишления и обяснения, ще ми кажеш ли каква ще да е тази глобална революция и какви промени ще донесе тя. Само да не е отново комунистическата, че този филм вече сме го гледали. Коя система според теб е правилната. Всеки път, когато не гласуваш, някой друг гласува вместо теб.
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

За когото и да гласувам - той ще краде. Не, че ще е лош човек или ще е тръгнал с тази нагласа, просто ще може да си го позволи,а на всички ни е ясно как се услаждат парите. Значи аз ще избера по-малката от предложените "злини" - аз добро не очаквам да срещна и въпросът е - коя е тя?
Макар и да не виждам особено голям смисъл, аз ще отида до урната и ще пусна своя глас, защото аз не искам хората, които избират управниците ми да бъдат с вроден тен и отблъскваща телесна миризма.
 
От: От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Консерви много не обичам
Колко си папкал консерви,внос от СССР,та ушите са ти плющяли,ама сега плюваш:lol::lol::lol:
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Той обича само отбрани ястия, като русенско варено например. :lol::lol:
images
 

Горе