Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

От: От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Той обича само отбрани ястия, като русенско варено например. :lol::lol:
images
Интересно,дали в бункера на Никс има от това русенско варено.Разбира се аз няма как да разбера,защото само отбрани хора(с жълти книжки)имат достъп до бленувания бункер на спасението,след 2012
 
От: От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Преди да се впусна в размишления и обяснения, ще ми кажеш ли каква ще да е тази глобална революция и какви промени ще донесе тя. Само да не е отново комунистическата, че този филм вече сме го гледали. Коя система според теб е правилната. Всеки път, когато не гласуваш, някой друг гласува вместо теб.
Ето това е за мен пътят. Всичко останало е компромис, за който няма да гласувам.
 
От: От: От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Колко си папкал консерви,внос от СССР,та ушите са ти плющяли,ама сега плюваш:lol::lol::lol:
Следвайки твоята теза и известната мисъл "Ние сме това, което ядем", можем да си направим извод, какво представлява Никс.
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Ето това яде Никс-а и затова е толкова зъл, и див.
kucheshka-konderva.jpg
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Ето това яде Никс-а и затова е толкова зъл, и див.
kucheshka-konderva.jpg


:lol::lol::lol:

Този път(статията) може и да е хубав,но нас не ни грее особено,защото ще сме деад пеопле.Дотогава-Боко,магистрали,Лукойл и други форумни гимнастики:)
 
От: От: От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Ето това е за мен пътят. Всичко останало е компромис, за който няма да гласувам.
Това е утопия. Също като комунизма и анархизма. Човешката природа е в противоречие с подобен тип идеи и те са невъзможни и неосъществими.
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Стига с тези боклуци дето ги правят манагалите с 300 лева "заплата", те са за раята по метър и деведесет торба с ла.на и особенно за банковите мишки ...

Консерва може но ако е домашно приготвена като лютевица и особенно лютивката
 
Последно редактирано:
От: От: От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Това е утопия. Също като комунизма и анархизма. Човешката природа е в противоречие с подобен тип идеи и те са невъзможни и неосъществими.
В противоречие с природата е материализмът и алчността, които диктуват живата ни днес. Ако вярваш ,че тази идея е утопия, значи вече си белязан на челото и няма спасение за теб.
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Не мисля, че тези неща са в противоречие с човешката природа. От най-древни времена човек е убивал човека, за да има неговото, да вземем неговата жена, да живее на неговото място. Просто това е най-примитивната и тъмна част от човешката природа, която хората трябва да контролират, a не да издигат в култ.
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

На мен не ми харесва крайно материалния свят,в който живеем.Парите са обсебили човешката душа и в най-затънтените й кътчета:).А за алчността съм съгласен с редрум.Това си ни е вродено, човек е убивал и продължава да убива за да задоволи алчността си,незавасимо даали тя се изразява в придобиване на долари или мамутски бивни:)
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Не мисля, че тези неща са в противоречие с човешката природа. От най-древни времена човек е убивал човека, за да има неговото, да вземем неговата жена, да живее на неговото място.
Разбирам те. Ти си от тези, които подкрепят убийството в парка, щом задоволява нечии нужди.
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Не оправдавам/подкрепям нищо. Но да убиваш е естествено (животинско, природно). Ако не вярваш - пусни си Animal planet или просто излез навън.
 
Последно редактирано:
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Не съм съгласна с последното изказване на redrum. Да, да убиваш се квалифицира като "естествено", ако е с цел изхранване. Досега не съм видяла нито по Анимал Планет, нито като изляза навън куче да убива котка / пример / и да се съвкоплява с нея, докато все още има добра телесна температура.
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Не само изхранване, а бранене на територия на обитание, съревнование за женски и т.н. Примери има много, но от животинския свят (природата). Всъщност не съм убеден, че некрофилията не се среща и в животинския свят. Отклоняваме се от темата и забиваме в Борисовата.
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Защо не виждам мнение от националиста Никс, да оплюе подобаващо всички и да наблегне на ГЕРБ? А имаше и още едно лице с аватара на Първанов, но не го мяркам нещо! Хайде раздвижете малко темата!
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

ГЕРБ ще спечели, така си мисля аз, иначе нямам лична позиция по въпроса.
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Герб ще спечели убедително изборите, просто няма друга алтернатива. Хората ще гласуват за тях, те си правят страшен пи ар, заляли са всички медии, бат Бойко се изживява като съвременния Тодор Живков, нещо което се харесва на българите. Българина има нужда от лидер, а той прави точно това - показва им кой е шефа. Така че следващите 4-5 години се гответе за нова тоталитарна система. А след десетина години, когато останат тука само дъртаци и цигани, ще видим кой ще работи, кой ще плаща данъци и какво ще става с тая държава. Тази година три пъти повече младежи са заминали да учат в чужбина, в сравнение с миналите години - предишните години средно по 2000 човека са заминавали да учат навън, а тази година надхвърлят 6000...Моя син също вече си е избрал университет в чужбина и след две години като завърши, директно там ще ходи. А това значи, че и там ще си остане, едва ли някога ще се върне в България да живее. Както и останалите, които заминават. Е, кажете като разумни хора - за кого може да се гласува, като всички са от един дол дренки. Просто държавата се управлява от едни и същи кръгове хора, които просто сменят политическите фигури, според това, кой има шансове да спечели изборите, нищо повече. Нито идеи ги интересуват, нито политически платформи, нито пък някой има намерение да изпълнява предизборни обещания, след като бъде избран.
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Тази година три пъти повече младежи са заминали да учат в чужбина, в сравнение с миналите години - предишните години средно по 2000 човека са заминавали да учат навън, а тази година надхвърлят 6000...
Да, но се увеличава и броят не тези, които са завършили в чужбина, и са се завърнали да работят, и живеят тук. Да не изброявам лица от Предприемач ...
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Аз такива не познавам, за съжаление. Миграцията на специалисти към т.нар. "европейски пазар на труда" е предимно в посока извън България.

@рак - ами защо не го накараш да остане тук? Този начин на мислене не го разбирам. Все едно Западна Европа е рая, хора не гледате ли новини? Сигурен съм, че в близките години ще има поне няколко фалита на държави, а е доста вероятно етническите бунтове да се случват все по-често. Относно образованието - един студент, който учи в България винаги може да отиде на специализация по различни програми в чужбина. Било то по време на бакалавър, магистър, докторантура или след това.
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

@рак - ами защо не го накараш да остане тук?
Аз нямам намерение да му се бъркам - където иска, там ще отиде. Нито ще го спирам, нито ще се опитвам да му давам акъл. Той има желание да живее в България, на няколко пъти казва, че иска да завърши в чужбина, но да живее тук, но това само бъдещето ще го покаже, аз не съм баба Ванга.
 

Горе