Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Изборът си е твой, явно моето разбиране за ролята на родителя в живота на децата е по-консервативно :)
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Изборът си е твой, явно моето разбиране за ролята на родителя в живота на децата е по-консервативно :)
Всеки си възпитава децата както счита за правилно. Моят подход дотук дава добри резултати, така че не смятам да го променям. От съвсем малък той участва във всички семейни решения, без изключение. Сам си реши къде да учи средно, сам си решава къде да учи висше, от първи клас до ден днешен не знам какво има за учене, за писане, домашни и т.н. Децата ни са достатъчно умни, просто трябва да им дадем свободата да живеят сами живота си, а не ние да ги направляваме постоянно.
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Митьо Пищова кандидат ли ще е? Идеален е за президент на нашата циркаджийска държава. Хаха:D

[video=youtube;7p9xNlm8jwM]http://www.youtube.com/watch?v=7p9xNlm8jwM[/video]

На тези цървули хич няма да хода да им гласувам. Не са заслужили. :)
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Отговоръ мисля че е ясен: ГЕРБ :)
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Отговоръ мисля че е ясен: ГЕРБ :)


Когато става въпрос за избори и веднага се регистрират платените ботчета :D и веднага казват за кой точно трябва да се гласува,:mad::mad: не е само тук и в други форуми съм го забелязъл:wink::wink:8)


АААА няма я емотиконката с ПИЩОВИТЕ, дали е само за тази тема, или изобщо вече я няма:mad::mad::mad::mad:
 
Сигурно не им се плаща достатъчно, че да се регнат и да драснат по 2 думи. :) А такива платени агенти си ги има от яко време насам. Само и само да направят някакъв тип агитация, което си е пълна загуба на време, защото спореното по нета и форуми и други соц. сайтове рядко влияе на здраво мислещия човек. Но и много малоумници се връзват. Аз лично им пожелавам това цял живот да го работят. Тия са по-кофти от дилърите - лъжат и поднасят инфо, което грам не отговаря с реалността.

Аз лично ще гласувам. НЕ съм оптимист, но по-добре е от това да си разпределят гласа ми. Може да отидеш и празна да пуснеш, но важното е да дадеш мнение по въпроса. Защото пак другите ще са ни виновни, че ни управляват кретени. :)
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Успех на Плевнелиев - удар по руските интереси

Ако считаният за фаворит Росен Плевнелиев спечели президентските избори, Русия ще се лиши от ключов съюзник в България в лицето на сегашния държавен глава Георги Първанов, пише руският в. "Комерсант".

Това ще усложни допълнително руско-българските енергийни проекти за АЕЦ "Белене", петролопровода "Бургас- Александруполис", газопровода "Южен поток", пояснява изданието.

Работата е там, че сегашният президент на страната, социалистът Георги Първанов, който зае този пост през януари 2002 г., винаги е бил считан за близък съюзник на Кремъл и някакъв противовес на премиера Бойко Борисов, отбелязва изданието. С избора на Плевнелиев за президент Москва рискува да се лиши от въжен инструмент за влияние в София и забележително да отслаби своите позиции в България, пише "Комерсант".

===================

Не че ще гласувам на тези или на които и да е избори преди приемането на Закон за Декомонизация, но когато руските колонизатори ревът ние Българите празнуваме.

Друг е въпроса ако след изборите ГРОБ и Плевналиев легнат пред Москва и подпишат за АЕЦ Белене каквито индикации не липсват...... тогава ще ядат такова дърво каквото не са яли от Гешев и техните коминистически предци а и много майки на милиционери ще вържат черни кърпи !!!
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

.Моя син също вече си е избрал университет в чужбина и след две години като завърши, директно там ще ходи. А това значи, че и там ще си остане, едва ли някога ще се върне в България да живее.

Ами той вместо да бяга от родината си, защо като завърши (нищо против ученето в чужбина нямам, дори напротив!) не се върне и да опита да направи нещо ?
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Ами той вместо да бяга от родината си, защо като завърши (нищо против ученето в чужбина нямам, дори напротив!) не се върне и да опита да направи нещо ?

Ще си остане само с опитването. :wink:
 
От: От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Ще си остане само с опитването. :wink:

И к'во правим? Нищо? До кога?

Според мен сегашните ни "управляващи" трябва лека-полека да започнат да се сменят с ново/модерно мислещи, млади и образовани хора!

как ще станекато те не се връщат в България ? А образованието тук (няма какво да се лъжем) е под всякаква критика...
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Аз май няма да мога да гласувам, тъй като няма да бъда в населеното място по адресна регистрация в деня на изборите. Иначе само заради майтапа бих шитнал един глас за "скакауец"-а (име на кандидат няма да казвам, за да не се сметне за агитация).
 
От: От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

И к'во правим? Нищо? До кога?

Според мен сегашните ни "управляващи" трябва лека-полека да започнат да се сменят с ново/модерно мислещи, млади и образовани хора!

как ще станекато те не се връщат в България ? А образованието тук (няма какво да се лъжем) е под всякаква критика...


Така е...лошото е, че сегашните си харесват положението и не дават много път за развитие на модерно мислещи и млади хора, които обаче не са от тяхната хунта.

Има един куп младежки политически организации, но колко от членовете им достигат до сериозни политически позиции, без да преклонят глава и да приемат статуквото?
 
От: От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Има един куп младежки политически организации, но колко от членовете им достигат до сериозни политически позиции, без да преклонят глава и да приемат статуквото?

Съгласен съм.
За да успее до някаква степен един млад човек, се налага да се присъедини към другите...
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Може да отида да гласувам за кмет, но за президент - едва ли. Какво значение има кой ще е президент при положение, че от него нищо не зависи, защото България не е президентска, а парламентарна република?!
 
От: Кой ще спечели изборите и за кого ще гласувате?

Може да отида да гласувам за кмет, но за президент - едва ли. Какво значение има кой ще е президент при положение, че от него нищо не зависи, защото България не е президентска, а парламентарна република?!

Разбира се, че зависи много кой ще е президент!
Знаеш ли през един мандат колко страни посещава? Колко срещи с други такива?

Той ако не е на страната на правителството (както е в момента, скандал през месец-два) ....
 

Горе