Коледно увеличение на цените в "Интервю"

stoineff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
60   0   0
Предлагам публикуване на статии, продуктови ревюта, ПР статии, Прес съобщения, интервюта, в www.inter-view.info.
Цената е 30 лв. за статия предоставена от вас.

Ако се питате защо струва 30 лв. статията вижте по - долу:

1. Аналистикс : https://drive.google.com/file/d/0B-XAZNxT0GUmbG4yU2RNejdhZ1E/edit?usp=sharing

2. Споделя се задължително във ФБ страницата към сайта 34 к.

3. Споделя се в Туитър акаунт. 500 последоветели

4. Споделя се в Гугъл + над 2000 последователи

5. Домейна е силен : Виж тук

6. Линковете остават вечно.

7. Цените важат само до края на 2013г.

8. Много хора от форума са рекламирали и могат да се похвалят с резултати.

На първите 3 - ма поръчали 50 % отстъпка!

Плащане PAYPAL, EPAY

Запитвания само в темата.
 
От: Коледно увеличение на цените в "Интервю"

Ще взема 1-то намаление, но първо ме интересува ако може да ми пуснеш дори и на ЛС (както ти решиш), къде ще са публикувани статиите, т.е коя категория? Тъй като в Г+ най-често ти виждам постовете, то да питам: тези статии фронт пейдж ще видят ли и ако да за колко време? Защото ако е първата за деня, като знам темповете на публикуване, до обяд най-късно няма да е там...
Поздрави,
 
От: Коледно увеличение на цените в "Интервю"

Статиите могат да бъдат публикувани в каквато предпочитате категория. Например ако публикацията е в секция новини. Ще стои по - кратко време на фронт пейджа. Ако е в категория Бизнес, или технологии обаче ще стои няколко дни. Всяка категория също има тежест и ПР. Надявам се, че правилно съм разбрал въпроса. Иначе при публикуването на Статия тя излиза винаги на фронт пейджа, като обикновено (но не задължително) са там около Между 24 и 48 часа ...рядко при суша в новините може да стигне до повече от 48 часа.
 
От: Коледно увеличение на цените в "Интервю"

Разбрах те. Изискване за дължина статия и брой линкове?
Пусни ми едно ЛС къде да ти пусна текста.
Само да предупредя - ще имам готовност средата-края на седмицата. Ако е проблем - кажи за да освободя позицията с отстъпка за друг, който би искал да се възползва.
 
От: Коледно увеличение на цените в "Интервю"

Няма изискване за дължина, а броя на линковете e добре да не надвишава 1 на 100 думи (Сколенен съм на компромис, но разумен). Ти ще получиш отстъпката, защото писа първи в темата. Остават още 2 статии, които ще публикувам на тази цена. Статията може да ми пратиш на stoineff @ gmail.com
 
От: Коледно увеличение на цените в "Интервю"

Аз ще искам 1 статия. Хванах ли и намалението :-o
 
От: От: Коледно увеличение на цените в "Интервю"

Аз ще искам 1 статия. Хванах ли и намалението :-o

Да втория промо пакет е за теб. Чакам статия на адреса отгоре.
 

Горе