Колко Сайта Притежавате?

Колко Сайта Притежавате?

  • 1

    Votes: 143 23.0%
  • 2-5

    Votes: 249 40.0%
  • 5-10

    Votes: 106 17.0%
  • 11-50

    Votes: 87 14.0%
  • 51-100

    Votes: 11 1.8%
  • 101-500

    Votes: 8 1.3%
  • 501-1000

    Votes: 2 0.3%
  • 1000+

    Votes: 17 2.7%

  • Общо гласове
    623
От: Колко Сайта Притежавате?

Имам три сайта. Но се занимавам с десетина още. Идеите са повечко, от колкото човек има физическа възможност да реализира.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Реално работя само върху два онлайн магазина. Единия е на приятеката и общо взето върху него изпробвам прочетеното във форума.Ако ми хареса резултата прилагам и върху другия. Един вид опитно зайче ;)

Лошото е, че имам домейни от 2007 които така си седят с по 3-4 странички статично съдържание. А виждам, че "конкуренцията" е калпава и ще има файда да се развият. Ама все си намирам някаква друга "работа".
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Аз имам малко над 20 сайта, но приходи ми носят само около 10.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Малко е подвеждаща анкетата. Ако броим собствени сателитки цифрата е доста по голяма.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Интересно ми е какви са средните годишни разходи за поддръжка на 10+ сайта ...?! По мои сметки - минимум 1К :wink:
 
зависи какво къде и как

10 домейна купени с купони от по $9 = $90
5 хостнати на блогспот $0
5 на мулти хостинг от някоя фирма 80лв до $80
зависи колко товаря де може и впс да ти трябва минимум за някой проект $200 - $300
Каква подръжка влкючвали добавяне на новосъдржание и колко често... по една статия на ден седнмица на две седмици месец никога...

и накрая теглиш чертата и смяташ
 
От: Колко Сайта Притежавате?

2-5 Имам горе долу средни нива за саитове мене ме интересува 1 саит да инвестирам и в него да почна да прая бизнес :)
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Един, но за в бъдеще се надявам да притежавам повече, тъй като идеи има хора с които да ги реализирам няма.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Аз имам 2 сайта, но за момента не са особено печеливши ...
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Да си призная при мен домейните са повече от сайтовете и все така се получава
 

Горе