Колко давате ?

Martin3s

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Пиша го с бг букви понеже нямам 10 пост-а :lol:
ввв.интернетмаркетинг-туториал.блогспот.ком
Статистиката може да си я направите от двата брояча. Ако някоя цена ми хареса може да се споразумеем, понеже в момента изкарвам $ чрез АдСенс-а.

П.С.
Не се смейте много за начина по койтосам написал сайта. Е може малко, аз поне го направих :lol:
 
Последно редактирано:
От: Колко давате ?

имаш ли някакви приходи?
 
Последно редактирано:
От: Колко давате ?

от къде е трафика?
един ден имаш 0 другия 300 посещения
а от търсачки нямаш

AutoSurf?
 
От: Колко давате ?

то може ли така AutoSurf и АдСенс
 
От: Колко давате ?

alus1onZ позната история :) то и с фейк кликове може ама... :)
 
От: Колко давате ?

alus1onZ позната история :) то и с фейк кликове може ама... :)

Те парите от трафика ми ги прибраха, но вече си бях взел големия чек от 3 реферала (всеки по 250$) , но там си бяха точни нещата, нямаше минаване по пряк път :)
 
От: Колко давате ?

много се отдалечихте от темата.. :twisted: :)
 
От: Колко давате ?

Какво се отдалечаваме? Кажи от къде са тези посетители?
 
От: Колко давате ?

Сео оптимизация ... теми по форуми, коментари на блогове със същата тематика, социал боокмаркс и прочие.. Ако съдите по това че на тихото реферациите са едни и същи.. просто от самото начало като сам пуснал брояча ми излизат едни и същи, за което съжелявам .. вината не е в мен. Ако прегледате гое посещенията от другия брояч може да имате няква представа. И пак казвам извинявам се за реферациите на тиксото, но не сам виновен.
 
От: Колко давате ?

за сръвнение давам ви сайт с който вече не се занимавам да видите .. същата аномалия student-history.blogspot.ком
 
От: От: Колко давате ?

Пиша го с бг букви понеже нямам 10 пост-а :lol:
ввв.интернетмаркетинг-туториал.блогспот.ком
Статистиката може да си я направите от двата брояча. Ако някоя цена ми хареса може да се споразумеем, понеже в момента изкарвам $ чрез АдСенс-а.


много се отдалечихте от темата.. :twisted: :)

а всъщност каква е темата за продажба на самия блог или за продажба на рекламни места в него
 
Последно редактирано:
От: Колко давате ?

оп ... :( объркал сам постовете е Вебмастер.. смсиал разменил сам сайтовете.. Малее .. съжелявам този пост е верен Форекса е само за реклама, а не за продан

П.с.
е сега ще оправя грешката
 
От: Колко давате ?

оп ... :( объркал сам постовете е Вебмастер.. смсиал разменил сам сайтовете.. Малее .. съжелявам този пост е верен Форекса е само за реклама, а не за продан

П.с.
е сега ще оправя грешката

то така може и другите да объркаш .........и верно че днес е първи април , но да знаеш че двата форума са като скачени съдове :)
 
От: Колко давате ?

сложи analytics за ден два за да се видат откъде са посещенията и ти давам 30 лева
 
От: Колко давате ?

я пиши на ЛС, понеже му сложих гоогле аналитикс ама нещо не мога да се оправя.
 
От: Колко давате ?

трябва кода за брояча и един др. код <meta v ....
 
От: Колко давате ?

Мисля че направих нещо, но не сам сигурен .. Чакам резултата му
 

Горе