Колко дена, години сте били на сухо!

leonssss

Well-Known Member
Колко самотни хора има на света.И мъже и Жени все самотни в ежедневието си!
А вие колко дена или години сте били на сухо!
Аз почти 3 години най-много доколкото си спомням!:rolleyes:
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Оле! Сериозно ли?

Чак пък година/и ... това не мога да си го представя за мъж, защото съм останала с впечатление, че нагонът им е много по-доминиращ, но очевидно съм грешала ...

В случая и за твоята тема обаче е интересно това за самотата. Има хора, които съвсем съзнателно са решили, че нямат нужда от това и за тях това не е липса. Други ги упрекват, че така се влие по някакъв начин на психологическото здраве. За трети (семейни/обвързани) е загубило истинския висок "градус" на удоволствието и го практикуват като рутина. Както си мият зъбите и се къпят, така и едно колянце колко му е.

Не знам колко самотни хора има на света, но от един момент те си се чувстват по-добре сами и необвързани, преекпонирано и като свободни, ако щеш, отколкото ако бяха с някой до себе си.

...три години! стига бе! ...
 
Последно редактирано:
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Като се замисля не съм оставал много дълго време сух... примерно вчера ме валя адският порой... ужаст!
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Колко самотни хора има на света.И мъже и Жени все самотни в ежедневието си!
А вие колко дена или години сте били на сухо!
Аз почти 3 години най-много доколкото си спомням!:rolleyes:

аааа то в казармата не се брои - бром сухо не държи
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

За мъж до месец макс.. за жена до по-малко.. тва е статистикатаа :lol:

Лично аз, може би няколко дни нз... не помня, като си имаш приятелка от дълго време, сухотата не важи :lol:
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

е па колко, 17 години некъде :D
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

За мъж до месец макс.. за жена до по-малко.. тва е статистикатаа :lol:

Лично аз, може би няколко дни нз... не помня, като си имаш приятелка от дълго време, сухотата не важи :lol:

Хайде да говориш за себе си конкретно, че така мъже-жени, особено жени ... не просто не ти вярвам, че можеш да го обосновеш, ами съм сигурна.

А и ти си млад :) рано ти е да си самотен. Но знае ли човек какво ти е приготвил живота.
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

е па колко, 17 години некъде :D


:lol:

А така! Знаех си че има и рекордьори :clap:
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Аз съм метЕро сексуален- правя секс от дъжд на вятър. :D

Като видях темата и веднага се сетих за тоя лаф! Не че не отговаря на истината, де. :D
 
Имам приятел на 45 години който стоя около 10 години на сухо, между от навършването на 30 до 40-тата година.
Има пари, не е шматка, не е и уникално грозен нито тъп, преди това развяваше разни мърди...
Обаче на- 10 години... накрая се ожени за една гняс и и наблъска 2 деца набързо...

Аз като не правя секс известно време и започвам да троял по форумите, не знам дали се забелязва :)
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

СУШААААААА - почти 3 години, от които 27месеца у казармата,4 в ДИСЦИПА и няколко у сивилизаията, докато не разбра, че не са ми закърнели атрибутите
след това и на грозна не отказвах, секса с тех е невероятен.Правят всичко, като за последно, оти ще има дълга самотна суша след това.
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

кой тоя дисцип и каква е тази казарма 27 месеца
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

кой тоя дисцип и каква е тази казарма 27 месеца
Ша да е набор около 55та 60та. Тогава такива са били...
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Хайде да говориш за себе си конкретно, че така мъже-жени, особено жени ... не просто не ти вярвам, че можеш да го обосновеш, ами съм сигурна.

Що да не вярваш като се "нацъка, натока и оляка последно(как беше лафа, че го забравих)" и се въобрази на секси мацка и нема да я върнат. :D
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Ами аз докато бях в казарма за 6 месеца жена видях само 1 път / в смисъла който имате/ иначе имахме и кадровачки, ама ..
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Извинявам се официално.
Не разбрах, че темата е само за мъже и в "актива" на "сухота" влиза казармата. Понеже пишеше нещо за самотата и самотните хора и си помислих, че някои от съзнателно отказване, а после от отвикване са ограничили удоволствията.
Но все пак си държа на мнението в частта, когато става въпрос за жени, колко могат и могат ли и дали им влияе по някакъв начин на психиката и ... отношението като цяло към мъжете и секса с тях :)
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Куцо, кьораво, сакато има ли дупка е злато.. :lol:

Кой подбира, маструбира.. :lol:

П.С. Благодаря за репутацията :lol:
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Днес останах на сухо, но пък вчера така ме намокри, че ще го помня поне седмица ... :(
 

Горе