Колко дена, години сте били на сухо!

От: Колко дена, години сте били на сухо!

Интересна тема 8)
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

липсата на секс води до раздразнителност, дори и при програмистите
а някъде се визира махленса история

Не ми мязаш на програмист, ама съм склонна да ти повярвам.
 
От: От: Колко дена, години сте били на сухо!

Сега гледам тука в въйбокса един клип. Пред трибуквената кола и диалекта е безсилен. :D

http://www.vbox7.com/play:cdffb28b49

Не мога да гледам клипове от вбокса, но щом припадат по трибуквени коли, ясно.
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

На всички участници в темата препоръчвам този филм:

[video=youtube;bcGo_OAahV8]https://www.youtube.com/watch?v=bcGo_OAahV8[/video]
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

...

Добре, че явно не схващаш как точно стоят нещата, защото в противен случай сигурно перманентно щеше да си в suicidal mode. "Преди време" си се повозила на последен модел кола от 2001 г. - явно това те топли едно 12 години. На сичкото отгоре очеизвадно става дума за доста прост чиляк, който не е пропуснал да се похвали и да вметне в разговора преди срещата, че има БМВ, но ти си "отишла" на рандевуто, сигурно с градския траснспорт. Етикетът повелява в такива случаи той да мине и да те вземе. Така щеше да успее съвсем небрежно и елегантно да изтъкне предимствата си като собственик на ново БМВ, вместо да се чуди как да завърти разговора към немското автомобилостроене и БМВ-тата. Другият ти грандиозен житейски триумф е, че си успяла да се отъркаш в седалките на кабриото на някаква псевдозвездичка. Не искам да се задълбочавам в анализите, щото може наистина да се сдухаш, ако се замислиш в действителност за тия неща.

Това не съм го видяла като отговор, но определено ми влиза в Топ-ът на злобарите. Ужас!
Само вметвам, следващия път като правиш опит да си интересна, прилагай аргументи със собствени примери от личният ти живот. Защото подробности като не знаеш, а само предполагаш е малко комплексарско.
И така, пояснения за завистниците:

1. Колата BMW от 2001 модел не е задължително да е взета от завода в годината на производството й. Но е доволно да е след няколко години актуална и да е сред петте в страната.
2. Мъжът-собственик е на светлинни години от "прост челяк", защото е доктор и вече доцент по философия, специализирал в Принстън и Оксфорд, барабар печелил награда Кюри (ако въобще си чувала за подобна). С две думи е повече от мъж-мечта, принц, учител и ... любовник дори! Пожелавам ти да срещнеш такъв, за да разбереш за какво ти говоря.
3. Той дойде да ме вземе, не знам защо реши, че съм отишла с градския транспорт? Очевидно ти така ходиш на твоите "рандевута". Това беше интересното, че аз очаквах някакво смешно BMW от 90-те и той ми святка с фаровете, а аз не мога да повярвам, че е това...
4. "Псевдо-звездичка"-та съвсем не е псевдо и е доста популярен музикант, уникален заради това, че си е взел човека теремин примерно и си свири на него. Създава уникална музика, има турнета, албуми и въобще и за мен необяснимо си стои в мижавата България с тези способности. Не просто в колата му съм се "отъркала", а в доста ... хубави, големи и задоволяващи неща 8) Беше незабравимо. Но това не знам как и с какво би могла да го сравниш от мижавия си животец.
Но по-важното и това, което ще остане е вдъхновението за едно от най-добрите му парчета евър- българско.

Чуй го безпристрастно и пак си завиждай. Но приеми, че има хора с по-интересен живот от твоя!

[video=youtube;KCM2nhcQBrw]https://www.youtube.com/watch?v=KCM2nhcQBrw[/video]
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Това не съм го видяла като отговор, но определено ми влиза в Топ-ът на злобарите. Ужас!
Само вметвам, следващия път като правиш опит да си интересна, прилагай аргументи със собствени примери от личният ти живот. Защото подробности като не знаеш, а само предполагаш е малко комплексарско.
И така, пояснения за завистниците:

1. Колата BMW от 2001 модел не е задължително да е взета от завода в годината на производството й. Но е доволно да е след няколко години актуална и да е сред петте в страната.
2. Мъжът-собственик е на светлинни години от "прост челяк", защото е доктор и вече доцент по философия, специализирал в Принстън и Оксфорд, барабар печелил награда Кюри (ако въобще си чувала за подобна). С две думи е повече от мъж-мечта, принц, учител и ... любовник дори! Пожелавам ти да срещнеш такъв, за да разбереш за какво ти говоря.
3. Той дойде да ме вземе, не знам защо реши, че съм отишла с градския транспорт? Очевидно ти така ходиш на твоите "рандевута". Това беше интересното, че аз очаквах някакво смешно BMW от 90-те и той ми святка с фаровете, а аз не мога да повярвам, че е това...
4. "Псевдо-звездичка"-та съвсем не е псевдо и е доста популярен музикант, уникален заради това, че си е взел човека теремин примерно и си свири на него. Създава уникална музика, има турнета, албуми и въобще и за мен необяснимо си стои в мижавата България с тези способности. Не просто в колата му съм се "отъркала", а в доста ... хубави, големи и задоволяващи неща 8) Беше незабравимо. Но това не знам как и с какво би могла да го сравниш от мижавия си животец.
Но по-важното и това, което ще остане е вдъхновението за едно от най-добрите му парчета евър- българско.

Чуй го безпристрастно и пак си завиждай. Но приеми, че има хора с по-интересен живот от твоя!

Нещо не съм много вдъхновена да се впускам в подробности за личния ми живот, ама ако ме напъне да се "разкривам", ще разбереш. Не се имам за Айнщайн, ама щом си очаквала кола, произведена от 90-те години, надали действието на возенето в БМВ-то се развива в последното десетилетие.

Ако беше разказала някаква драматична и/или вълнуваща любовна история, можеше и да пусна някоя и друга сълза и да ти завидя леко, ама нещо останах с впечатлението, че само си търкала седалките на колите. Група "Пиф" по едно време изгряха и набързо залязоха, оставайки в аналите на българските напъни за музика единствено с онази песен за колелото. Не съм им фен като цяло, но съм сигурна, че Димо е забил немалко уонаби-групита по времето на кратката слава на групата, което беше сравнително отдавна. Ама е добре, че все пак ти е оставил светъл спомен. Очаквах да разкажеш някоя романтична случка в хубава кола с бащата на детето си, но уви, явно е оставил по-бледи автомобилни спомени в съзнанието ти.
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

То човек, ако има какво да разкаже може и без специално вдъхновение, но разбирам ровенето ти в чуждите истории и анализите без да е необходимо.

Нищо де, нали си млада. Животът е пред теб, може пък и да ти се случи нещо интересно. До тогава, просто изясних някои неправилно разбрани от теб неща.
Не ми харесва да се преекспонират неща, които на мен са ми се случили и са си стрували като незначителни, само защото няма с какво от собствения ти скучен живот да се сравнят.

Това че ти не си фен на каквото и да е, не го прави маловажно или "псевдо". Похвали се с някой, който на теб ти стопля злобната душичка и може да коментираш.

Ако тръгна да обяснявам за бащата на детето ми съвсем ще те депресирам, за това по-добре не бъди толкова любопитна. Роди ти едно от някой як пич и тогава искай реципрочна информация.

Като цяло оставам с впечатление, че няма с какво да се похвалиш и по-скоро е желателно да участваш в теми като: Спомняте ли си кога за последно правихте секс и ви беше мокро?
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Това е хубав въпрос, ко можи и отговор плийс ама сповиче пудробности, тенкс айм юфън

Ако от мен искаш отговор мога веднага да дам, но не мисля, че отново ще бъде разбран правилно или ще е нескромно според други критерии.
С няколко думи, е добре човек или жена да се наслаждава на това, с което е благословен/а, а скрупулите са за онези, които наистина няма как да са достойни дори и за минимално внимание.
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

леко съм стреснат от наложеното определение за "интересен живот" - търкане на седалките на автомобили (определена марка) с разнородни таланти от мъжки пол (различни марки) ... ясно остарявам и с това интересно + живот ми е различно от безразборен + секс

сигурно съм скучен завистник...
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Като цяло оставам с впечатление, че няма с какво да се похвалиш и по-скоро е желателно да участваш в теми като: Спомняте ли си кога за последно правихте секс и ви беше мокро?

Ако от мен искаш отговор мога веднага да дам, но не мисля, че отново ще бъде разбран правилно или ще е нескромно според други критерии.
С няколко думи, е добре човек или жена да се наслаждава на това, с което е благословен/а, а скрупулите са за онези, които наистина няма как да са достойни дори и за минимално внимание.

Миличка пишеш прекалену нервно за да си испитвала наслъждение скору или просто утдавнъ си на суху.
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Искъм да пуздравя фсички пучитателки на хубавите коли и най вече Касиопея:

[video=youtube;bjfA0ckWaWM]https://www.youtube.com/watch?v=bjfA0ckWaWM[/video]
 

Горе