Колко пари би ми струвало нещо подобно?

tanipo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
..........
 
Последно редактирано:
Зависи кой ще ти го прави. Може да намериш някой индиец да ти го скалъпи за $50, но нормалната цена за такова нещо е $400 - $500
 
От: Колко пари би ми струвало нещо подобно?

Ами можете да пускате оферти на лично: задължително портфолио и координати за контакт
 
От: Колко пари би ми струвало нещо подобно?

Чакай малко сега. Ти питаш колко струва... а от последния ти пост хъх объркващо е!
какви оферти искаш ? някой да купи този скрипт или искаш някой да ти го направи ?!!?
 
От: Колко пари би ми струвало нещо подобно?

Ето на колегата Радев в дал пример какво съм имал предвид. Тоест: Ако някой има време , способности и желание да го направи това да се чувства поканен да си каже колко би взел за този работа и да даде пример какви са му способностите с порфолио.
 
От: Колко пари би ми струвало нещо подобно?

Въпроса е дали ти имаш парите или просто ти е забавно да си правиш ташаци с хората ? Щото както каза някой от форума (не помня кой точно) "Аз ако нямам пари за бензин не питам от къде да си купя bmw"
 
От: Колко пари би ми струвало нещо подобно?

Как според теб да разбера дали нещо ми е по възможностите или не ако не питам? Това е парадокс " Да не питам АКО нямам парите " Ами как да разбера имам ли ги нямам ли ги ако не питам за цената.
 
Последно редактирано:
От: Колко пари би ми струвало нещо подобно?

Хора спокойно...
Показвайте повече уважение и стига с тая презумция, че всеки е измамник и некоректен ( те са се доказали... )
@tanipo поздрави за търпението и конструктивния тон!
 
От: От: Колко пари би ми струвало нещо подобно?

Как според теб да разбера дали нещо ми е по възможностите или не ако не питам? Това е парадокс " Да не питам АКО нямам парите " Ами как да разбера имам ли ги нямам ли ги ако не питам за цената.

Окей... Извинявам се за грубия тон.. Рано сутрин не съм весел (кисел съм дет се вика)

Ако наистина искаш такъв сайт, остави някакъв имейл за контакти.
 
Последно редактирано:
От: Колко пари би ми струвало нещо подобно?

Благодаря на всички за проявения интерес. Вече има програмист поел ангажимент за направата на сайта.
 

Горе