Колко плащат на клик от EasyAds.bg

SellAds

Member
Здравейте ,


Някой ако знае колко плащат на клик от изи адс , моля да сподели :)

Търсих навсякъде и не можах да намеря инфо :)

Мерси предварително
 
В трафик групата плащат 10 ст на клик за графичните банери и 5 ст за текстовите карета. От време на време се мярка и някой малко по-скъп клик - с някакви стотинки отгоре, но е рядкост.
 
От: Колко плащат на клик от EasyAds.bg

[FONT=&quot]Трафик сайтовете показват реклами на банери главно за 10 ст. на клик, но има и банери които ти носят по само по 5 ст. Каретата са също по 5 ст. По това време на денонощието обаче явно рекламните им кампани започват да се изчерпват и започват да се показват социални реклами които не ти носят приходи :)
[/FONT]
 
От: Колко плащат на клик от EasyAds.bg

В трафик групата им банерите носят 10 стотинки на клик, но гогато има по-засукани, например видео са по 20 стинки, а каретата са по 5 стотинки и доколкото знам това са твърди цени, а след изчерпване на кампаниите се връткат благотворителни за които не се плаща. Но най-далавера е да си в премиум групата, където цената за банер е 30 стинки и 10 за каретата ;-)
 
От: Колко плащат на клик от EasyAds.bg

ми аз нема да им въртя тогава банери
щом за едно и също дават на едните 30 на другите десет?
тва е голяма олигофрения тяхното все едно гогле да каже
за едните по 10 за другите по 3 цента щото така ?
да се факат с тея вип групи

ще им дам аз 80 000 униклани посетителя? а те ша ми кажат че не съм вип и да им прая трафик - айде на село за картофи нища :) гогле си плаща доволно
като умре гогле тогава вече могат да ми се правят на отворени и да казват колко
дори и етаргета са си фиксирани ? слаби са им кликовете но все се изкарва и от тях колкото да допълнят към гоглевите приходи !
 
От: Колко плащат на клик от EasyAds.bg

ще им дам аз 80 000 униклани посетителя? а те ша ми кажат че не съм вип и да им прая трафик - айде на село за картофи нища :) гогле си плаща доволно
като умре гогле тогава вече могат да ми се правят на отворени и да казват колко
дори и етаргета са си фиксирани ? слаби са им кликовете но все се изкарва и от тях колкото да допълнят към гоглевите приходи !
ми те гугъл си цепкат по 1-2 стинки на клик, верно не е фиксирано ама мерси да с чудя дали ще ми снесат 1 или 2 стотинки ;-)
 
От: Колко плащат на клик от EasyAds.bg

ама виж при гугъл клик рейта и виж при другите клик рейта какаъв е ?
при гугъл разнообразието е голямо от там и в пъти повече кликове !
айде да си говорим реално от гугле се изкарва 8-10 пъти повече отколкото от другите подобни етаргет ейзиад пула

аи е удобно не се занимаваш да търсиш рекламодатели да се чудиш кое как къде...
слагаш и си знаеш че си капе там ...аз съм тествал и другите и мога да кажа че наистина е така на 10 лева от гогле изкарвам по 1 лева от етаргет примерно
и накрая на месеца като теглиш чертата .... уха разликата е голяма
 
Re: От: Колко плащат на клик от EasyAds.bg

...аз съм тествал и другите и мога да кажа че наистина е така на 10 лева от гогле изкарвам по 1 лева от етаргет примерно
и накрая на месеца като теглиш чертата .... уха разликата е голяма

Да ти кажа, за някой сайтове изито са по-доходни. Колкото и да е странно. Съвсем конкретен пример - сайтовете за рецепти от гугъл ми изкарват някакви жълти стотинки. Не че от изи правят големите пари, но е много по-добре. Гугъл ми върти там разни смешни банери "Играй зелена империя", "Стани джедай сега" и подобни простотии. От 3 клика едва събират 1 стотинка.
 
От: Колко плащат на клик от EasyAds.bg

ама трафик или вип ?

при мен в общ план минимума е едно към десет в полза на гуглито

дори и доскоро много по малко

даже в 2 сайта може да се каже че е едно към 100 дори
 
В трафик, какъв ти вип. Вип са само богоизбраните. Иначе да, на повечето сайтове гугъл е в много много пъти по-добре. Но за тези конкретно не, явно няма подходящи реклами гугъл и ми пуска простотиите си.
 

Горе