Колко сте губели |максимум| от сайт ?

От: Колко сте губели |максимум| от сайт ?

Ако е за печалби, болшинството биха се надпреварвали да се хвалят, но ми е чудно как някой ще се изложи да си признае за загуби, като под "загуби" нямам предвид тези до 100лв.
 
От: Колко сте губели |максимум| от сайт ?

10 000 лв преди няколко години с онлайн магазин за марков алкохол. Счетоводители, персонал, склад, договори.... Зарязах всичко и се захванах с друго.:)
 
От: Колко сте губели |максимум| от сайт ?

Ако трябва да съм честен,първият ми сайт ми костваше около 1500 лева.В тази сума влиза хостинга,писане на статии на английски(ползвам професионален преводач),професионална тема за Wordpress.Сега като се замисля,че от него съм изкарвам само таксата за месечния хостинг,свят ми се завива.
 
От: Колко сте губели |максимум| от сайт ?

100-200лв някъде...
Ама това е текущ баланс
 
От: Колко сте губели |максимум| от сайт ?

Зависи , дали се оценява труда хвърлен по сайта. Като пари не съм се набутвал, но като труд ...
 
От: Колко сте губели |максимум| от сайт ?

Не очаквах да има толкова признания, но щом има, и аз ще попиша.
Няколко хиляди лева ако не броим труда, който струва няколко пъти по толкова.
 
От: Колко сте губели |максимум| от сайт ?

В процес на преоценка съм :) Засега по-скоро е "на нула".
 
От: Колко сте губели |максимум| от сайт ?

Труда който ние хвърляме по сайтовете е priceless.
Според мен става дума за загуба на средства инвестирани по сайта.
Хостинга и домейна изобщо не трява да влизат в сметката - 50 лева на година загуба ли са (че аз само онзи ден изпих толкова в клуба)

За 6 месеца откакто имам свои сайтове, баланса ми е на +20 лева, като печелившият ми сайт е само на 2-3 месеца. Надявам се че като направя 1 година ще мога да почерпя приятелтие си в клуба :)

За печалба ще мисля втората година
 
От: Колко сте губели |максимум| от сайт ?

Ако не смятам моя си труд и труда на познати, които са ми правили услуги не съм имал по-големи загуби от 1000-1100 лв, но като цяло повечето ми загуби са изцяло заради мои грешки
 
От: Колко сте губели |максимум| от сайт ?

Аз не се срамувам да си го призная:6000лв. вложих по първия си сайт:закупуване,вкарване на модули,това да се пипне и онова дето ме дразнеше,малко сео което излезе пълно дърво и малко реклама :(мъка голяма,но когато губиш не знаеш кво печелишшшш,винаги има кво да се научи :)сега не че разбирам много,но пък си отговорих на една задачка 2+2=???? на 5 разбира се :)трябва да се има едно на ум
 
За сега съм само на загуба, не съм изкарал нито един леФ!!! Но се надявам, че ще дойдат и по-добри времена :)
Въпреки това съм инвестирал само около 100 лева, но часове труд са отишли на кино :(
 
От: От: Колко сте губели |максимум| от сайт ?

Аз не се срамувам да си го призная:6000лв. вложих по първия си сайт:закупуване,вкарване на модули,това да се пипне и онова дето ме дразнеше,малко сео което излезе пълно дърво и малко реклама :(мъка голяма,но когато губиш не знаеш кво печелишшшш,винаги има кво да се научи :)сега не че разбирам много,но пък си отговорих на една задачка 2+2=???? на 5 разбира се :)трябва да се има едно на ум
То май бая хора сме си за срам. Поне от грешките си се учим. За съжаление изводите, които си направих, от действия подобни на твоите е, че PPC посредниците са неизгодни както за рекламодатели така и за издатели (т.е. посредниците смучат и от двете групи, но дават символична ефективност), а Affiliate програмите не водят до нещо по добро (по-често продаваш, но друг взима комисионната). Българският интернет пазар е повече от плачевен. Не случайно в българското пространство трудно може да се намери сайт, който да се нарече стойностен (няма пари, няма качество).
 
От: Колко сте губели |максимум| от сайт ?

Не съм сигурен, ама 200-300 евро. Като не броя хостинг, домейн, и труд.
 
От: От: От: Колко сте губели |максимум| от сайт ?

То май бая хора сме си за срам. Поне от грешките си се учим.
Не е срамно да се учиш! Безгрешни хора няма.
 

Горе