Колко струва едно приложение за Android , IOS , Huawei

За 7.5к ще ти стъкмя едно Magento PWA.
Ама ше е готово към Нова Година.

Всъщност не ми се струват малко

Явно имаме различна представа за стойност, но това е друга тема.

Нали знаеш, че и PREMIUM domain .COM ще ти трябва за този проект.
 
Явно имаме различна представа за стойност, но това е друга тема.

Знам около 63% от нужното, останалото ше трябва да го уча в движение, затва и предлагам евтино :)

Вече следващия проект ше е за 12к, по-следващия за 15к и т.н.
 
Явно имаме различна представа за стойност, но това е друга тема.

Нали знаеш, че и PREMIUM domain .COM ще ти трябва за този проект.
Аз не съм казал че реалната стойност не е такава , просто като няма бол пара стойностите ти се виждат много ахах.. разбира се че искам домейн имам наум един но е доста скъпо към 20 бона ахах
 
Знам около 63% от нужното, останалото ше трябва да го уча в движение, затва и предлагам евтино :)

Вече следващия проект ше е за 12к, по-следващия за 15к и т.н.

Това е страхотно, сега авторът на темата трябва да ни ориентира за още една важна част.

Това, което прави само сондиране и събиране на информация ли е, или наистина е готов за "Бой"?

Мустафа, с този премиум домейн, който искаш да закупиш, паралелно с изработката на АПП, ще ти трябва и агресивна SEO стратегия.
 
Това е страхотно, сега авторът на темата трябва да ни ориентира за още една важна част.

Това, което прави само сондиране и събиране на информация ли е, или наистина е готов за "Бой"?

Мустафа, с този премиум домейн, който искаш да закупиш, паралелно с изработката на АПП, ще ти трябва и агресивна SEO стратегия.
Е за всичко няма пари.

междудругото този път темата е напълна реална, наистина съм в процес да реша в кое по добре да инвестирам парите..
 
за стотина артикула заслужава ли си цената, колко асортимент имаш
 
Мустафа, хората които нямат твоята финансова възможност избират платена продуктова фотография.

Цените са примерни от случен сайт.

Разбирам, че ти се иска тази твоя мечта да стане реалност, но имаш ли приятел до себе си? По-скоро съдружник или някой от близките ти? Сам ли правиш всичко?

Това не ми хареса, което каза: '
наистина съм в процес да реша в кое по добре да инвестирам парите..'


ЦЕНОРАЗПИС НА НАШИТЕ УСЛУГИ:

С опция за БЕЗПЛАТЕН ТЕСТ

Научи повече→ Продуктова фотография: Тествай ни БЕЗПЛАТНО!

(ПОСОЧЕНИТЕ ЦЕНИ СА ЗА НАЙ-ЧЕСТО ПОРЪЧВАНИТЕ УСЛУГИ ОТ НАШИТЕ КЛИЕНТИ. МОЖЕМ ДА ИЗПЪЛНЯВАМЕ И СПЕЦИФИЧНИ УСЛУГИ, ЗА ЧИЕТО ЦЕНООБРАЗУВАНЕ СЕ НУЖДАЕМ ОТ ТОЧНО ЗАДАНИЕ.)


ПРОДУКТОВА ФОТОГРАФИЯ:

НА ЕДНОЦВЕТЕН ФОН:


От 10 до 30 продукта – от 8 лв. на кадър*

(пакетна цена 4 кадъра на продукт - 25 лв.*) 10% отстъпка

От 31 до 100 продукта – от 6 лв. на кадър*

(пакетна цена 4 кадъра на продукт - 21 лв.*) 12% отстъпка

Над 100 продукта – от 5 лв. на кадър*

(пакетна цена 4 кадъра на продукт - 17 лв.*) 15% отстъпка

*Посочените цени са ориентировъчни и могат да се променят в зависимост от сложността на заснемане на продукта.



С ПРОЗРАЧЕН ФОН:

До 30 кадъра – 25 лв. на кадър*

Над 30 кадъра – 18 лв. на кадър*

Цената може да варира, според сложността на изрязване на продукта.

*Посочените цени са ориентировъчни и могат да се променят в зависимост от сложността на заснемане на продукта.



С АРАНЖИРОВКА: от 15 лв. на кадър

Цената важи за минимум 20 кадъра със сходна аранжировка. За по-големи количества, може да се договори и отстъпка. Може да се прави корекция на цената, според сложността на заданието.

С МОДЕЛ: от 15 лв. на кадър

В цената не е калкулиран хонорарът на модела. Има възможност за работа с модел по избор на клиента.



ЗАЗНЕМАНЕ И ГРАФИЧНО ОФОРМЯНЕ НА БАНЕРИ ЗА АМАЗОН И ДРУГИ ОНЛАЙН ПЛАТФОРМИ:

Изработка на 7 банера:

1-ви банер на изрязан и чисто бял фон

2-ри банер снимка и графично оформление описващи качествата или начина на използване на продукта.

Допълнителни до 5 банера в реална среда или аранжировка, илюстриращи предназначението и качествата на продукта

Обща стойност 80 - 500 лв.*

(Има възможност за включване на жив модел, което би покачило цената на услугата, съобразно хонорара на модела. Разполагаме или можем да намерим бюджетни модели за хонорар между 50 и 100 лв. за двучасова фотосесия.)

При повече от 1 еднотипни продукта, има възможност за стандартизиране на банерите, което да оптимизира цената с до 30%.

Цената може да варира, според сложността на заснемане и броя локации за заснемане. Също така цената се определя и от степента на сложност на ретуша и обработката на снимките. За по-сложни проекти важи ценобразуването на база работен ден.



360 градусови продуктови видеа30 -80* лв. на продукт. на бял или черен фон

За различен цвят цената е по договаряне.

За дългосрочни проекти и ангажименти, може да се договори допълнителна отстъпка в цената.

ЗАБЕЛЕЖКА: Цената е за брой заснет и обработен кадър на едноцветен фон. Посочените цени не важат за някои видове продукти, които изискват повече подготовка за заснемане. В случаи на заснемане на продукти, изискващи специална подготовка, ценообразуването се определя на база ангажирани часове за заснемане и обработка – 250 лв. за 8-часов работен ден. Заснемането може да се извърши както в нашето студио, така и на осигурено от вас място, като допълнителните разходи се уговарят извън посочените цени.

ПОРТРЕТНА ФОГОРАФИЯ:

В Студиото:


1 час фотосесия и 10 обработени и ретуширани кадъра кадъра – 100 лв.*

(получавате и всички необработени кадри от фотосесията)

1 час фотосесия и 20 обработени и ретуширани кадъра – 180 лв.*

(получавате и всички необработени кадри от фотосесията)


2 до 3 часа фотосесия и 30 обработени и ретуширани кадъра – 250 лв. *

(получавате и всички необработени кадри от фотосесията)

Забележка: Посочените цени са за заснемане на едноцветен фон. За по-сложни видове заснемания и обработка, цената се уговаря предварително.



Извън студиото:

320 лв.*
за 8-часов работен ден. Цената се определя в зависимост от продължителността на фотосесията и времето за обработка на снимките. Допълнителните разходи се заплащат отделно.



ИЗРАБОТВАНЕ НА ВИДЕО СПОТОВЕ, РЕКЛАМИ и ПРЕЗЕНТАЦИИ:

В зависимост от времето необходимо за изработка на материалите, цената се формира на база 320 лв. за 8-часов работен ден. Освен снимачния ден, се калкулира и времето за монтаж, и корекции, до достигане на желания продукт. Времето за монтаж на до 3-минутно видео може да бъде около 8 часа. Допълнителни разходи, свързани с наемане на модели, техника, помещения и др., се заплащат допълнително.



ДРУГИ УСЛУГИ:

Наред с изложените по-горе услуги, където имаме богат опит, можем да предложим услугите си и за други типове услуги, където имаме по-малък опит, но гарантираме професионално отношение и резултат:

- Сватбени и семейни фотосесии

- Интериорна фотография

- Поддържане на рекламата в Социалните мрежи

- Обучения




*Посочените цени са ориентировъчни и могат да се променят в зависимост от сложността на заснемане на продукта.

Посочените цени са без начислен ДДС.

Източник: https://productphotographybg.com/photography-pricelist
 
Всъщност не ми се струват малко, но пък незнаех че една апликация е толкова скъпа.. явно ще е без това..

PWA-то може да се инсталира на телефони, закво ти е отделно апп?
 
НА мен ми трябва бърза, да пратя продукти на фирмата да снимат да правят да да.. и да чакам 1 месец.. трябва да направя сам и в крайна сметка всяка седмица като идва нов продукт всяка седмица сумати пари за снимки.. просто нещата няма как да стане с други фирми.. трябва да се направи улеснено да направя това което искам аз..
 
НА мен ми трябва бърза, да пратя продукти на фирмата да снимат да правят да да.. и да чакам 1 месец.. трябва да направя сам и в крайна сметка всяка седмица като идва нов продукт всяка седмица сумати пари за снимки.. просто нещата няма как да стане с други фирми.. трябва да се направи улеснено да направя това което искам аз..
Това беше само пример.

Имаш ли познания в "Продуктовата фотография" ? Знаеш ли как стават "нещата" ?
 
Не не вижте това не е сериозно. Аз отначало мислех че автора на темата има онлайн магазин а той няма. Няма как да пуснеш всичко на веднъж освен ако нямаш много сериозен бюджет за тая работа.Ако разполагаш с подобен бюджет теми във форум няма да пускаш бъди сигурен.Първо почни с магазина, направи го него разработи си бранда да си имаш доходи от него и чак тогава можеш да почнеш да мислиш дали с тия доходи които ти изкарва магазина ще можеш да си направиш приложения, и дали всъщност тия приложения биха ти вдигнали оборота сиреч да си избият инвестицията.

Що се отнася до снимките,много хора си ги правят с личните телефони те вече снимат на доста добро ниво, и не са се оплакали от спад в продажбите щото видиш ли снимките не ги е правил фотографа на виктория сикрет.
 
Приложенията за онлайн магазин за мобилен телефон са пълен олдскуул. Не знам изобщо защо го дискутирате това........
 
Последно редактирано:
Приложенията за онлайн магазин за мобилен телефон са пълен аутскуул. Не знам изобщо защо го дискутирате това........

Здравейте, а кой продукт е най-актуален в момента на пазара?
 
Последно редактирано:
Какво точно Ви интересува?

Съгласен ли сте с едно от по-горните мнения, а именно че:

'Що се отнася до снимките,много хора си ги правят с личните телефони те вече снимат на доста добро ниво, и не са се оплакали от спад в продажбите щото видиш ли снимките не ги е правил фотографа на виктория сикрет.'

Въпрос: Кой продукт се позиционира по-добре според вашите лични/професионални наблюдения? Снимката направена с последен модел телефон, или снимката направена от човек с опит и години практика като Вас?

Какви са най-често срещаните аматьорки грешки, които намирате в практиката си?
 
Имам професионално фотостудио от 10 години, докато не почнах да снимам както трябва не почнах да продавам онлайн. Забравете за инстаграм и тик-ток визия, когато продавате онлайн. И самите инфлуенсъри се правят, че снимат с телефони, но реално снимат с много скъпи камери и разбират много повече от фотография, отколкото повечето щракачи тука.....
 
Направи си някакъв по-евтин вариант пва, и набий повече пари за оф оптимизация + нишовата реклама + инстата и фейса
ПВА-то ти замества 100% апа + бърза работа + подобрения във визуализацията мадона е мобиле + нотификацьон + юзера си го инсталира на тела дори по-лесно, отколкото от сторето, само трябва веднъж да е влязал в сайта.
 

Горе