Конвертитане на Standard Page в New Page experience Facebook

donsavage

Active Member
Здравейте, интересуваме по какъв начин може да се направи страница, която е тип "Standard" в New Page experience? Гледах клипове в тубата за тази цел, но нещо не става...

Ето едно от видеата, което гледах за тази цел:

Благодаря много :)
 
Последно редактирано:
Има го, използвам го в други мои страници.
Чрез този метод може да се логнеш в страницата и да я ползваш като профил, което е малко по-удобно за управление.

За страницата, която питам "От къде мога да направя това" ми беше пуснат екран, чрез който да си конфигурирам страницата с тез настройки за New Page experience. Стартирах заявката, но не можах да я завърша, защото ми заби браузера. След като оправих браузера не намерих от къде мога да пусна пак тази заявка.
 
Значи опитай се в хисторито на браузъра да намериш този линк, и да продължиш. Това ми идва като идея. А щом я нямаш след като си ресетнал сесията, може и да е пусната заявката все пак.
 
Значи опитай се в хисторито на браузъра да намериш този линк, и да продължиш. Това ми идва като идея. А щом я нямаш след като си ресетнал сесията, може и да е пусната заявката все пак.
Браузъра не ми запазва хронологията, защото съм я спрял. Не знам дали го зачело понеже заби още в началото на настройките без да ги направя до край.
 

Горе