Конкурси за Лого - Вече само с гарантирани награди!

От: Конкурси за Лого - Вече само с гарнатирани награди!

Ти ми дай идеята, аз ще си я векторизирам. Векторизирането да е проблема.
 
От: Конкурси за Лого - Вече само с гарнатирани награди!

Затова ти дадох линк към сайт с хиляди идеи, може да копираш на воля, мисля, че и там има много добри попадения:)
Всеки си има своите съображения да участва в конкурси, то е ясно, че всичко изнесено в Интернет пространството може да се копира, особено идеи, това е масова практика, то важи и за идеи за сайтове и каквито се сетиш бизнес идеи, така, че....
 
От: Конкурси за Лого - Вече само с гарнатирани награди!

Само една забележка, нищо важно, но има правописна грешка в заглавието. Ако може да го редактираме, че нещо такова може да отблъсне определен тип клиенти :)
 
От: От: Конкурси за Лого - Вече само с гарнатирани награди!

Здравейте колеги,

Обявявам конкурс за лого на онлайн магазин gamersworld.bg. Може да изпращате предложеиня на[email protected] или[email protected]. Принципно търся човек, с който да работим в по-дългосрочен план не само за лого, но и да ми прави рекламни банери, и т.н.

Поздрави!
 
От: От: Конкурси за Лого - Вече само с гарнатирани награди!

Здравейте колеги,

Обявявам конкурс за лого на онлайн магазин gamersworld.bg. Може да изпращате предложеиня на[email protected] или[email protected]. Принципно търся човек, с който да работим в по-дългосрочен план не само за лого, но и да ми прави рекламни банери, и т.н.

Поздрави!

Пусна тук обявата защото не можеш да публикуваш в "ПазарЪТ" и си много нетърпелив, та не може да изчакаш да натрупаш мнения, ли?

Поздрави!
 
От: Конкурси за Лого - Вече само с гарнатирани награди!

Защо трябва да се копита споменатия текст?!?
 
От: Конкурси за Лого - Вече само с гарнатирани награди!

От редактора:

" Конкурси за Лого - Вече само с гарнатирани награди! "

ГАРАНТИРАНИ, не ГАРНАТИРАНИ

И се вижда като тема в сайта!
Правят лошо впечатление грешките от хора, които ще създават сайт, лого, визитка... А и една запетайка често променя смисъла.
 
От: Конкурси за Лого - Вече само с гарнатирани награди!

Здравейте,

Искам да пусна конкурс, но не мога да направя нова тема. Мненията ли са ми малко?
 
От: Конкурси за Лого - Вече само с гарнатирани награди!

Здравейте,
опитвам се да пусна конкурс за лого, отговарящо на описаните правила.

В останалите секции на форума имам възможност за започване на нова тема, а тук не мога да пусна обявата за конкурса? Може ли някой да ме посъветва къде ми е пропускът ??
 
От: Конкурси за Лого - Вече само с гарнатирани награди!

Здравейте,
опитвам се да пусна конкурс за лого, отговарящо на описаните правила.

В останалите секции на форума имам възможност за започване на нова тема, а тук не мога да пусна обявата за конкурса? Може ли някой да ме посъветва къде ми е пропускът ??

Сигурно защото за 6 години не си писал нищо, а сега оспами форума с тъпи мнения за едната бройка.
 
От: Конкурси за Лого - Вече само с гарнатирани награди!

Сигурно защото за 6 години не си писал нищо, а сега оспами форума с тъпи мнения за едната бройка.

ОК. В такъв случай да разбирам ли че щом си следя форума, чета си и се уча от 6 години, но не коментирам ( достатъчно коментари има които са за ......... ), не злословя, не хейтвам, и т.н. нямам право да пусна тема. Доколкото си спомням в правилата за конкурси беше дори записано:

"I. Всеки потребител на ПРЕДПРИЕМАЧ, независимо от неговото статукво във форума има право да пуска тема за конкурс за лого и дизайн – това може да бъде променено давам го просто като насоки ( може да изискате някакво определено статукво – примерно 50 коментара) "

Адмирации за всички във форума които споделят и помагат споделяйки знанията и уменията си, които са натрупани с години и безсънни нощи.
Но все пак смятах че щом има обявени правила сигурно важат за всички, а от няколко коментара и то положителни, с цел да натрупам 10 поста за да пусна конкурс за да може някой да се възползва от него и да си помогнем взаимно стана голям проблем че попитах или опитах.

И все пак ще обясни ли някой дали изобщо мога да пусна тема за конкурс.
До сега постигнах само някакви си 2-3 неясни коментара, но не и къде е конкретният проблем.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Конкурси за Лого - Вече само с гарнатирани награди!

@mandarb спама е вреден. Вече сам се убеди нали?
Светиш в червено, а и не си чел правилата.

За да може да пускате нови теми в Пазара е нужно да имате 10 поста, репутация по-голяма от нула и да сте регистрирани от 10 дни
 
От: Конкурси за Лого - Вече само с гарнатирани награди!

Простени са ти форумните грехове, давай смело конкурса.
 
От: Конкурси за Лого - Вече само с гарнатирани награди!

Благодаря за съдействието на всички. ( И за урока :) ще си взема бележка.
 
Имам един въпрос относно това правило. Защо тази тема е заключена, при положение, че има обявен конкурс за лого, а няма обявен победител.
 
Доколкото се разбира от коментарите тоя с кравата си печели като пич :D
 
Доколкото се разбира от коментарите тоя с кравата си печели като пич :D
Офф да пропуснал съм. Съжалявам! :) Честито на победителя и на поръчителя!
 
Аз му пратих предложение на ЛС ден преди да изтече конкурса, защото темата вече беше заключена. Без отговор.

Несериозна работа.
 
Доколкото се разбира
... сичките са боклуци и за чеп за зеле не стават.
Инак магарето би дало и четворна сума, само и само да запуши смърдящото зеле от кацата.
Се пак сме края на март. ;)
 

Горе