Конкурс: Спечели мобилни телефона Xiaomi Mi Band 1S и DIY Google от TinyDeal

От: Конкурс: Спечели мобилни телефона Xiaomi Mi Band 1S и DIY Google от TinyDeal

Тая тема що не е в кофата вече?
 
От: Конкурс: Спечели мобилни телефона Xiaomi Mi Band 1S и DIY Google от TinyDeal

какви са тези телефони?
 
От: Re: Конкурс: Спечели мобилни телефона Xiaomi Mi Band 1S и DIY Google от TinyDeal

Там е. Ще им дам този месец и ще им направим една "реклама" тук. Това тяхното си е чиста аматьорщина. :)

Месеца мина?
 
От: Конкурс: Спечели мобилни телефона Xiaomi Mi Band 1S и DIY Google от TinyDeal

TinyDeal - място от което да не купуваш :)
 
Re: От: Конкурс: Спечели мобилни телефона Xiaomi Mi Band 1S и DIY Google от TinyDeal

TinyDeal - място от което да не купуваш :)

Нещо за колко са честни. Това, с което се показаха тук. ;)

TinyDeal - не правете бизнес с тях. Нещо такова? Очаквам предложения и ще пуснем една. ;)
 
От: Конкурс: Спечели мобилни телефона Xiaomi Mi Band 1S и DIY Google от TinyDeal

Заглавието е добро + това повече хора ще го разберат ясно и първосигнално. От там нататък в самата тема може да се опише как лъжат като "дърти цигани" :)

Относно - "TinyDeal - не правете бизнес с тях" - какво значи да правиш бизнес с тях?! :)
 
Re: От: Конкурс: Спечели мобилни телефона Xiaomi Mi Band 1S и DIY Google от TinyDeal

Заглавието е добро + това повече хора ще го разберат ясно и първосигнално. От там нататък в самата тема може да се опише как лъжат като "дърти цигани" :)

Относно - "TinyDeal - не правете бизнес с тях" - какво значи да правиш бизнес с тях?! :)

Еми да поемаш такива партньорства като нашето, например. :)

Това ли остава: TinyDeal - място от което да не купуваш ?
 
От: Конкурс: Спечели мобилни телефона Xiaomi Mi Band 1S и DIY Google от TinyDeal

Много сте тактични. Мошениците от TinyDeal.com
 

Горе