Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

ОК, но не ме убедихте и не намирам асоциация между елена и дървения ресторант. То по принцип на ресторант се ходи с костюм и вратовръзка, по тази логика да беше ползвал вратовръзка вместо елен с рога, то с рогата какво намеква "елате да ви боднем". По принцип харесвам твоите работи и за това ми стана някак "страно" за това те бъзикам, дано ме разбереш правилно.
Ок, тогава тръгни в обратна посока: какво асоциира 'натуралната' дървена къща насред природата? Надявам се тогава да стигнеш до идеята на символиката. Пълните записки за идеята на проекта, ще получи този, който закупи това лого.
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Ок, тогава тръгни в обратна посока: какво асоциира 'натуралната' дървена къща насред природата?
Не си разгледал добре снимките в сайта. Къщата съвсем не е насред природата. А и благородният елен не е характерен за тези високи места, като Банско.
Иначе ти е хубаво логото. Аз също не одобрявам логото с брадвата върху пън. Много зловещо ми изглежда.
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Малко Vintage стил на по-предишното ми предложение.

image.jpg
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Не си разгледал добре снимките в сайта. Къщата съвсем не е насред природата.
Банско в пустинята ли е?
А и благородният елен не е характерен за тези високи места, като Банско.
Има хотели в Банско, които предлагат лов на елени на 10 км от там! Ако не ви допада идеята на проекта, просто го подминавате.
 
От: От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Оооо, колко гневно говорите!! Така не се общува с потенциални клиенти. Почти се реших да ви пиша за изработка на лого, нооо, ме отказахте.
 
От: От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Оооо, колко гневно говорите!! Така не се общува с потенциални клиенти. Почти се реших да ви пиша за изработка на лого, нооо, ме отказахте.
... каквито въпросите, такива и отговорите. Предлагам да не спамим повече темата на човека. Толкова много проекти в темата, но точно с ‘елена’ се заядохте. Ако толкова много съм сбъркал в идейния проект, като не търся ‘пряка’ символика със ‘ресторант’ и всичко на 3 метра от къщата, ще си оттегля предложението от конкурса и всички ще са доволни.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Извинявай Xland, мотивът ми беше че не намерих общо с концепцията които клиентът търсеше, няма нужда да си оттегляш предложението, все пак не решавам нито аз нито някой друг - клиента решава. Неоспоримо е че си предложил нещо различно от очакваното, след месец ще регистрирам фирма и ще ми трябва лого и бранд мисля да се възполвам от услугите ти. Успех в конкурса.
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Почти 2 дена от последното предложение :)
Само да напомня де :)
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Здравейте, отново. Пускам още няколко предложения и това ще е всичко от мен. Ще ги видите в бял, черен и цветен варинат, а също как работи логото, когато е малък размер и когато в голям.
893109
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

добре, отново греда... ще пробвам отново да го кача
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

съжелявам за спама, но се мъча да реша проблема с качването
1618545.54902d5fda879.jpg
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Качи ги примерно тук след което Insert image->From URL->Махни отметката от Retrieve remote file and reference locally, ако искаш да се вижда в цял размер и това е, прикачването във форума не работи както трябва.

Опс виждам, че всичко е ок вече:)
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

отне ми повече време да кача логата, отколкото да ги направя :)
 

Горе