Конкурс за: Конкурс дизайн на тениска

rois

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, трябва ми дизайн на графика/картинка на тениска. Ще кача примерни дизайни. Дизайна трябва да няма фон. Трябва да е фитнес насочено (дъмбели, тежести, културисти), може да има и допълнителен текст, както и да е включено името на марката - ABOVE THE REST. Не е задължително да е едноцветно, но може би така ще е по-добре. Няма ограничение за шрифта, който ще се ползва.
лого - https://we.tl/t-02KojiXMKD


Награда 150лв на дизайн
Край на конкурса: 25.03
Може да има повече от 1 победител или повече от 1 дизайн.
Запознат съм с правилата.
 

Прикачени файлове

  • A6A2T-WB57CartoonLiftingT-ShirtGSWhite-0333_2048x.jpg
    A6A2T-WB57CartoonLiftingT-ShirtGSWhite-0333_2048x.jpg
    180 KB · Преглеждания: 59
  • DSC00231_1080x.jpg
    DSC00231_1080x.jpg
    208.3 KB · Преглеждания: 55
  • BIBLETEEBLACK_GOLD_1080x.jpg
    BIBLETEEBLACK_GOLD_1080x.jpg
    75.8 KB · Преглеждания: 47
  • CommittedtotheCraftOversizedT-ShirtGSBlackA6A2V-BB2J-0982_1080x.jpg
    CommittedtotheCraftOversizedT-ShirtGSBlackA6A2V-BB2J-0982_1080x.jpg
    105.3 KB · Преглеждания: 52
ATR 1.jpgATR 2.jpgATR 3.jpg
 
4PW65cI.png
 
готина подложка с тениска
 
Заповядайте и моя интерпретация.
Не бях сигурен дали "А"-то трябва да се интерпретира, защото споменахте, че не е лого, затова съм го сложил между мъжа и жената посредата в черен свят, за да може да се слива с образите, достатъчно за да е там, но да не се набива на око, като разбира се може да се коригира :)

АТР.png
132.png1323.pngUntitled-1.pngUnti.png
 
Последно редактирано:
Благодаря на участниците до момента.
Дизайна на Георги е хубав, но тъй като ще е за мъжка тениска мисля, че е по удачно да присъства само мъж в картинката. И фона отзад малко променя концепцията от примерите. Предпочитам да е една идея по изчистено, за да не се променя метода на печат върху тениската. Но като цяло за сега това е най близо до търсения резултат.

Не е задължително да присъства логото. Може да има и някакъв друг съпътстващ текст (като няма значение какъв е, основно да се види шрифта и да се визуализира)
 
Благодаря на участниците до момента.
Дизайна на Георги е хубав, но тъй като ще е за мъжка тениска мисля, че е по удачно да присъства само мъж в картинката. И фона отзад малко променя концепцията от примерите. Предпочитам да е една идея по изчистено, за да не се променя метода на печат върху тениската. Но като цяло за сега това е най близо до търсения резултат.

Не е задължително да присъства логото. Може да има и някакъв друг съпътстващ текст (като няма значение какъв е, основно да се види шрифта и да се визуализира)
Добре, много Ви благодаря за отговора!
 
В няколко стила, като единият е със светлосенки, които придават 3Д ефект, другият е плосък вариант само 1 цвят.
Има 2 вариянта с ефект на гранула (grain).


all-min.png
3.png5.png
 
dmnr.jpg
 
Евтин ти ей ая дефе, и на солюта са му различни дъмбелите, ама твоя човек си заклещил ръката в дисковете чак.
При мен едната ръка се нуждае от повече тежест за да настигне другата по обем;)
Добре де по-добре ли е да векторизираме от картинка като колегите по-горе, (чакай да не обидя колегата един е прерисувал по картинка), ако тръгнеш да рисуваш трябва определено да си художник или да имаш доста добри умения по рисуване, да докараш читав промпт особено както ти се иска също не е лесно задание.

Имаше една песен "Покажи им как се праи" на едно дребно рапърче.

Та покажи как се праи, всичко друго е празни приказки, дайте малко дизайни да има избор момчето, кой както може, два дни останаха, аз едва ли ще имам реме да се промптвам още, но ако имам ще промптна още един;).
 
Последно редактирано:
При мен едната ръка се нуждае от повече тежест за да настигне другата по обем;)
Добре де по-добре ли е да векторизираме от картинка като колегите по-горе, (чакай да не обидя колегата един е прерисувал по картинка), ако тръгнеш да рисуваш трябва определено да си художник или да имаш доста добри умения по рисуване, да докараш читав промпт особено както ти се иска също не е лесно задание.

Имаше една песен "Покажи им как се праи" на едно дребно рапърче.

Та покажи как се праи, всичко друго е празни приказки, дайте малко дизайни да има избор момчето, кой както може, два дни останаха, аз едва ли ще имам реме да се промптвам още, но ако имам ще промптна още един;).
Ако трябва да бъдем честни, предния конкурс го спечели "нещо", което беше, абе как да кажа, бегло контуризиране на някаква снимка или нещо такова.
Аз не бих си играл да прерисувам, много добре знаеш, че това го мога.

Колкото до заклещената ръка, всъщност тя не е заклещена. Но повече от това, да я преместя където идеята ще стане по-ясна няма да правя.
 
Тва за заклещената ръка не съм го коментирал аз, даже според мен коментарите са излишни, в крайна сметка автора на конкурса решава, важното е да има предложение, но нещо слаб ентусиазъм, давайте, "промпвайте", рисувайте, пре рисувайте, няма забрана за подобни неща, коментарите са излишни.
 
Тва за заклещената ръка не съм го коментирал аз, даже според мен коментарите са излишни, в крайна сметка автора на конкурса решава, важното е да има предложение, но нещо слаб ентусиазъм, давайте, "промпвайте", рисувайте, пре рисувайте, няма забрана за подобни неща, коментарите са излишни.
По-добре да не коментирам контретно. Като приключи може да си пуснем една тема и си обсъдим нещата за тези конкурси на принципна основа. Лично аз последните дни се занимавам с други неща и днес очите са ми изключително изморени.
 
Дефе, ти що изобщо се бориш, като свиня с тиква 😆
Дори някой ден да избацаш нещо добро, нали знаеш, че трябва да пратиш вектори, растери, еументи, чудесии..? Това не ти е кръжока в пети клас... Първо изучи някоя програма, па тогава пробвай художествените си способности.
Работил ли си някога с фотошоп??
 
Та покажи как се праи, всичко друго е празни приказки, дайте малко дизайни да има избор момчето, кой както може, два дни останаха, аз едва ли ще имам реме да се промптвам още, но ако имам ще промптна още един;).

Не се засягай, не съм го казал да ви упреквам за генерирането. Тия кусурчета се оправят за 5 минути във фотошоп. Бъзикнах дефа само :)

Аз нямам време и не ми се занимава. Имам време само за празни приказки 😩
 

Горе