Конкурс за изработка на лого и банер

Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
Пускам конкурс за изработка на лого за homestore.bg , онлайн магазин за продажба на платове, корнизи, щори и др.
сайтът ще е направен на тази тема .
Цвета на сайта още не е решен и приемам предложения (ще се ръководя и от логото)
Логото трябва да е в съотношение 233х54 (и дубликат с висока резолюция) , както и малко лого 54х54.
Изискването ми е логото да има няколко варианта за всеки сезон от годината.
Също така искам и голям банер, покриващ целия сайт, който да бъде тематичен според сезоните.
Готовите предложения трябва да бъдат изпратени на имейл: [email protected] , до 25.09.2015г. (Не се приемат предложения по друг начин.)
В срок от три дни след края на конкурса ще бъдат избрани до седем победителя.
Награди:
1-300лв
2-100лв
3-20лв
4-20лв
5-20лв
6-20лв
7-20лв
*Всеки изпратил предложение позволява използване на продукта след плащане от наша страна.
** Запазвам правото си да удължа срока на конкурса, ако няма добри предложения до края.
*** В имейлите оставяйте ваше име и телефонен номер
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

233х 54 какво, краставици, домати, пиксели, инчове?
 
От: От: Конкурс за изработка на лого и банер

въпросът ти е уместен, но заядлив и съм сигурен, че нямаш интерес към офертата

Не разбрах само къде точно изразих каквато и да е емоция и от къде си толкова сигурен, че нямам интерес?
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Размерите са в инчове, ако има други въпроси пишете тук или на имейл.
 
Re: От: Конкурс за изработка на лого и банер

Размерите са в инчове, ако има други въпроси пишете тук или на имейл.

Инчове? Честно? Съветвам те да си провериш заданието, защото не мисля, че искате да поставяте билборд :Д

(Моят коментар не е заядлив, а веселяшко докачлив)
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Размерите на логото в сайта трябва да са в пиксели - посочените размери са взети съобразно с тези в темата. 'Малкото лого' с размери 54/54 px, предполагам, че ще бъде favicon - малката иконка, визуализираща се в табчето на браузъра.
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Ейй каквото се хванахте за размерите... Когато логото е векторно и на 20 метра да се разпъне няма значение. Защо в 5 поста се обсъждат глупости, размера на едно векторно лого се прави за минута...

Според мен това което е по-важното ЗА КОЕТО СИ СТРУВА ДА СЕ ОБСЪДИ Е , съгласен ли сте с условията за провеждане на конкурси в форума. Заповядайте правилата: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=59338.

Успех с конкурса :)
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Размерите са в инчове, ако има други въпроси пишете тук или на имейл.

май коментарът на @DENKS си е много на място :D

@Todor Damyanov - не се използват инчове. Ако си взаимствал тази идея от тъпите американци, по-добре недей или отивай при тях.
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Правилно сте ме поправили, размерите са в пиксели. Конкурсът ще се проведе според правилата на форума.
Имах въпрос на имейла защо последните пет награди са по 20лв.
Отговора е следния: бюджетът за лого е 500лв и съм добавил тези пет награди за компенсация за тези добри дизайнери, които не са спечелили, но пак са се постарали.
Ако имам други грешки не се колебайте да ме поправяте.
Поздрави!
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Тъй като изработката на банер изисква повече информация от моя страна и е трудоемка, не е нужно да правите банера веднага. За начало ми изпратете логото и ако ми хареса как работите на по късен етап ще ви обясня подробности за банера.
Поздрави и успех на всички!
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Колеги, за пореден път се убедих, че форума е незаменим помощник.
До момента съм получил много добри предложения.
Остават 5 дни и очаквам с нетърпение да видя какви още предложения ще получа.
Пожелавам успех на всички.
Поздрави!
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Остават 24 часа до края на конкурса,
До неделя ще бъдат избрани и победителите.
Който не се е включил все още може да го направи до 23:59 на 25.09.2015 на имейл [email protected]
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Победители в конкурса:
1 място (300лв) -
2 място (100лв) -
3 място (20лв) -
4 място (20лв) -
5 място (20лв) -
6 място (20лв) -
7 място (20лв) -

Благодаря на всички включили се в конкурса.
Утре ще пусна парите на всички победили по Еконт, PayPal или Epay.
Поздрави на всички!
 
Последно редактирано от модератор:
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Здравей!

Редно е и е според правилата, да покажеш наградените дизайни, които са на първите три места поне :)
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Честито на собствениците на тези мейли, които вече са част от различни спам листи :).

@Blinky не питай има ли право, еми направо ги изтривай докато не са ги налазили повече гадинки :)
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Има ли хора от форума които са участвали?

Аз участвах, но нито един мейл от печелившите не е сред познатите ми.
 
От: Re: От: Конкурс за изработка на лого и банер

Има ли право от тях да им публикуваш мейлите? Моля те, консултирай се с тях по таи тема. ;)

И допълнителната награда за всички е - SPAM.
 

Горе