[Конкурс] за лого! Награда 50 лева.

От: [Конкурс] за лого! Награда 50 лева.

goone.jpg

Това е моето предложение.
Абривиатурата GO - Gotini Oferti позволява да се използва в словосъчетания като: go travel (пътувай), go gourmet (стани гурме), go extreme (бъди екстремен). Словосъчетанията може да се менят в зависимост от тематиката на предложенията. Също така може без проблем да се вкара картинка в самото лого, което а го направи динамично. Колкото до тукана - просто е готина птица (изпълнена в флат стил) :)

c7e1473335ea2636.png
 
Последно редактирано:
Страхотни предложения. Наистина много ми харесаха. Ще ми е МНОГО труден избора.
Утре ще прегледаме всичко с мои колеги и познати, и ще кажа, кой е победителя в конкурса.

Благодаря на всички участвали! Супер сте! :)
 
Беше ми МНОГО трудно да избера наистина. Говорих и с познати. И с брат ми, който се занимава от време на време с дизайн.
Всеки е на различно мнение общо взето.

Само с брат ми успях да стигна до крайния избор. И той е логото на ganio.

Виж файлът 7171Виж файлът 7179


Благодаря на всички участвали в конкурса.
Надявам се на следващия конкурс да има още повече логота, и още повече предложения, за да може още повече да ми затрудните избора :p

Благодаря още веднъж на всички!
 
Последно редактирано:
От: Re: [Конкурс] за лого! Награда 50 лева.

Според мен само предложенията на @ganio се доближават до 50 лв ( лично мнение )

Съжелявам за спама в темата,но не се сдържах. Успех на всички :)
Честито на победителя и да почерпи :lol:
 
От: [Конкурс] за лого! Награда 50 лева.

Логото наистина е много добро. ЧЕСТИТО! Малко не ми се връзва с темата на сайта, но това е лично мнение. :)
 
От: [Конкурс] за лого! Награда 50 лева.

Честито и от мен и на мен малко не ми се вързва логото но човека си знае какво иска така че със здраве да си го ползва и най-важното да изгради репутация с това лого :)
 
Re: От: [Конкурс] за лого! Награда 50 лева.

Логото наистина е много добро. ЧЕСТИТО! Малко не ми се връзва с темата на сайта, но това е лично мнение. :)

Честито и от мен и на мен малко не ми се вързва логото но човека си знае какво иска така че със здраве да си го ползва и най-важното да изгради репутация с това лого :)

Да знам, че логото не се вързва много, но за това говорих с колегата, и леко ще се промени логото.
Ще го сложа тук, като е изцяло готово :)
 
От: [Конкурс] за лого! Награда 50 лева.

Е какво общо имат двете лога? Това с кръгчетата до кошницата :) Иначе хубава идея но при намаляне на размера на 50 пиксела няма да стоят хубаво тези многото детайли. Трябва да внимаваш как ще го изработиш и да имаш в предвид размера за поставяне на логото в сайта :)

Поздрави!
 

Горе