Конкурс за лого на олайн магазин за обувки

От: Конкурс за лого на олайн магазин за обувки

Колеги,
Давам ви един безплатен съвет:
Честно казано много първосигнално е петно да се свързва с петно, нанесено от човек... с други думи - това е синтетика, а най-удобни и хубави са обувките от естествени материали...всички обичаме такива. Ето един пример:
С "п" започва "петел", затова за петица може да се сложат шарки на петел - така ще се прави лесна асоциация. После могат да се сложат тигрови шарки, обикновени букви - възможностите са неограничени. За жалост още се уча и не мога да го реализирам, но тук има много професионалисти, които ще успеят ако идеята им харесва.

Дано съм ви помогнал! :wink:

Петелът с тигрови шарки, ще е убиец! Според мен не е редно петното да се свърза с петно, още повече пък ако е нанесено от човек.. първосигнално ми е некак си. Когато е нанесено от човек, то вече не е петно а се свързва с петно !
 
От: От: Конкурс за лого на олайн магазин за обувки

Петелът с тигрови шарки, ще е убиец! Според мен не е редно петното да се свърза с петно, още повече пък ако е нанесено от човек.. първосигнално ми е некак си. Когато е нанесено от човек, то вече не е петно а се свързва с петно !

Не си ли виждал петел с тигрови шарки :D:lol:
На мен в двора ми се разхождат :p

Сега сериозно - според мен наистина си е убиец, трябва да се пробва :)
 
От: Конкурс за лого на олайн магазин за обувки

А защо точно петното?
Според мен, защото лесно се помни, остава в съзнанието като петно, нестандартно е за магазин за дамски обувки, предизвиква въпроса ,,защо по дяволите петно,, , кой обича петна.
Колкото и да е първосигнално, според мен едно петно ще си е точно на мястото, важното е името да се помни лесно, визуалното възприятие е най-силно.

Петел с леопардова опашка на мен ми идва в повече[emoji12]
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого на олайн магазин за обувки

Нека да се придържаме към 5-цата и петната, че тоя петел ме стресира :lol:
 
От: Конкурс за лого на олайн магазин за обувки

За момента съм си харесал някой неща.
Позволено ли е и коректно ли ще е, ако от харесаните пуснем пост в ФБ страницата ни, за да чуем и мнението на клиентите?
 
От: Конкурс за лого на олайн магазин за обувки

По принцип не знам да има правило, което да го забранява. Пък и все пак вие сте организатори на конкурса, така че, пак казвам, аз лично не виждам защо не. :)
 
От: Конкурс за лого на олайн магазин за обувки

Още едно предложение
Ag5xg3Z.jpg

BE6TZkI.jpg

Hx5XXSe.jpg

johnvcN.jpg

L7FAw2x.jpg
 

Прикачени файлове

  • WjQqO6K.png
    WjQqO6K.png
    291.8 KB · Преглеждания: 17
  • BIR5wOg.png
    BIR5wOg.png
    139.3 KB · Преглеждания: 18
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого на олайн магазин за обувки

Още едно предложение от мен ;)

 
От: Конкурс за лого на олайн магазин за обувки

Конкурса приключи. Благодаря на всички. Понеже сме се фокусирали в/у две неща, победителя ще бъде излъчен до края на деня.
 
От: Конкурс за лого на олайн магазин за обувки

Благодаря още веднъж на всички.
Решихме да дадем наградата на ZENITH и неговото предложение:
http://store.picbg.net/pubpic/B0/5A/f1b819675e88b05a.jpg
Ще се свържа с него на Л.С.
 
От: Конкурс за лого на олайн магазин за обувки

Честито на колегата ZENITH и успехи на 5noto.net :)
 
От: Конкурс за лого на олайн магазин за обувки

Честито на Зенит
 
От: Конкурс за лого на олайн магазин за обувки

Честито! Логото е много хубаво и оригинално :clap:!
 
От: Конкурс за лого на олайн магазин за обувки

Браво стилно лого, малко не се чете добре според мен, аз първоначално помислих, че е изпуснато едно о, после се сетих, че петното е О и се чете в кръг, руса мадама, няма да го разчете със сигурност;), но това се компенсира с надписа на адреса на магазина отдолу.
Честито!:beer:
 
От: Конкурс за лого на олайн магазин за обувки

Благодаря, колеги!
@websolut - не е в кръг. Просто двете срички "но-" и "-то" завършват на "о" и съм ги наредил така, за да бъде общо 0-то. Подобна идея са ползвали за този шрифт http://bturn.com/wp-content/uploads/2012/05/Balkan-font-3.jpg. Така хем о-то е симетрично на 5-цата, хем надписа става квадратен и може да изпълни по-добре площта на петното.
А за четимостта - предварително го показах и на каки и на лелки, за да съм сигурен, че го разбират - без да им казвам името го четяха, затова съм спокоен за това. И си вързах гащите с адреса отдолу, за всеки случай.
 

Горе