Конкурс за: Конкурс за лого на сайта: all112.com

Ivoniks

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Конкурсът е приключил!

Начало на конкурса: 31.08.2018г.
Край на конкурса: 24:00 часа на 07.09.2018г.
Дата за обявяване на победител: до 20:00 часа на 08.09.2018г.
Награда: 150 лева

Насоки към дизайнерите:
Фирмата се казва "МОЛ 112 ООД" – различна дейност само е собственик на бъдещата страница. Моля не свързвайте името на фирмата с домейна!

Описание на дейността:
Домейн : ALL112.COM

Това ще бъде сайт за актуални новини, новините днес, последни новини от България и света, информация за шоубизнеса, клюки, истории, здраве, lifestyle, истории, забавно, клипове, свободна зона, зодии, без цензура и т.н.

Логото ще се използва за сайт, фланелки, воден знак (на снимки, видео), бланки, визитки и др.
Логото трябва да …. – това оставям на вас! Няма конкретни изисквания!
Задавайте въпроси ако нещо не ви е ясно, ще се радвам да помогна с насоки.
Няма ограничение за броя на предложенията.
Победителят и всички други участници могат да публикуват концепциите си в личното си портфолио.

Допълнителна награда: Ако наистина харесаме дадено лого ще получи от нас допълнително още 50 лева.

ПОБЕДИТЕЛ Е: Colibri
Допълнителна награда ще я получи Ethereal Design за първото предложение.


Запознат съм с правилата за конкурс за лого и дизайн.
 
Последно редактирано:
Записвам своето участие с две концепции, като и двете са изчистени и семпъл което предразполага за един новинарски сайт, да е лесно за възприемане и запомняне на бранда!

0E3l4an.jpg
S5IQzZe.jpg
 
Последно редактирано:
Здравейте! Логото трябва да съдържа "МОЛ 112 ООД" ... правилно ли съм разбрала .. нещо добълнително може ли да има? Благодаря! Ако има допълнителен текст по избор свързан с темата на кирилица ли трябва да бъде!
 
Последно редактирано:
Слонът е символ на мъдрост и сила. В съвременния свят това са медиите.
Медии и мъдрост?
 
a.png

aaah.png
 
Последно редактирано:
allx.jpg
 
Последно редактирано:
Тъй като опитвате да се заяждате с мен (вие си знаете за кои се отнася) ще кажа, че концепциите ви като идея са копирани 100 % от моята. Естествено винаги имитациите са бледи подобия на оригинала. Интелектуалната собственост е сложна материя... особено за хора лишени от интелект. Правата на интелектуална собственост още по - сложна.
 
Тъй като опитвате да се заяждате с мен (вие си знаете за кои се отнася) ще кажа, че концепциите ви като идея са копирани 100 % от моята. Естествено винаги имитациите са бледи подобия на оригинала. Интелектуалната собственост е сложна материя... особено за хора лишени от интелект. Правата на интелектуална собственост още по - сложна.
Аз лично не се заяждам, но ти си го разбирай както искаш. За мен е нелепо да наречеш медиите "символ на мъдрост".
А за концепцията откъде го измисли, не е ясно.
 

Горе