Търся: Консултация за Adsense

tuger

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Здравейте,

сложил съм Adsens на няколко сайта. Печалбите ми са скромни, но май имам проблеми с разположението на рекламите.
Бих искал някой специалист/човек с опит да погледне и да ми даде съвет/и с цел оптимизиране.

Разбира се, срещу заплащане.

Пратете ми оферти на ЛС с подробности колко подробни съвети можете да ми дадете. Имам нужда от конкретни съвети и указания.

Благодаря.
 
Въпросът е че в доста публикации (posts) стоят blank. За Wordpress става дума.

Прати ми сайта на лично да го погледна, не мога да кажа, че съм експерт, но от доста години работя с AdSense
 
Слагаш 1 "responsive" след 4-5 абзац + автоматичните и няма какво друго да направиш. Както и да ги слагаш, не мисля, че ще промениш чувствително cpm
 
ИМа сайтове при които автомата ги показва на много гадни места. При мен на един от тях върху публикациите и то с месеци било така без да се усетя.
Да, включено е автоматично, което е необяснимо при положение, че вече си ги нагласил още преди това и работят по начин, по който искаш. Преди време и на мен ми се случи да влизам, за да изключвам тия съджешчъни, които бяха дори начупили така добре един сайт. И там са вкарали някакво AI, което трудно мога да си обясня. :)
 
Въпросът е че в доста публикации (posts) стоят blank. За Wordpress става дума.
Ако ги гледаш като админ или от PC/ друго устройство от което администрираш е възможно да видиш празни места, това не значи че кода не се показва. Случва се понякога да няма и реклама или да са твърде много реклами на страница и гугъл да е решил да не показва за момента на дадено място / дадени места. Вариантите при автоматичните реклами са доста, може дори и от кеш да се случи, CDN или някакъв бъг покрай ъпдейтите. АКО ръчно си слагал кода да се показват реклами между постовете варнатите пак са подобни, най-често гледане през администриращи устросйтва ( или устрйствеа свързани с гугъл акаунт който е админ на адсенс ), много реклами, липса на текуща насочена реклама към дадената позиция / канал и размер, също и кеш. Така че... в общи линии няма какво да направиш кой знае какво. Чистене на кеша е хубаво така или иначе да го правиш цялостно поне веднъж седмично ако е голям трафика, дори и да не е свързано с текущия проблем. А ако гледаш винаги - инкогнито / VPN или чуждо устройство
 
Слагай само автоматично, всички формати, но честотата да е наполовина. Гледаш да има повече параграфи и снимки по възможност. Моето мнение е, че адсенса дава на определени сайтове и акаунти, така че резултатите винаги са различни.
 
Слагай само автоматично, всички формати, но честотата да е наполовина. Гледаш да има повече параграфи и снимки по възможност. Моето мнение е, че адсенса дава на определени сайтове и акаунти, така че резултатите винаги са различни.
Дава, дава, ама не взима. Ех, бизнес, бизнееес...
 
Дава, дава, ама не взима. Ех, бизнес, бизнееес...
Къде се буташ при батковците, като нямаш представа за какво става въпрос. Ходи да се боднеш, че нервен ми се виждаш тия дни.
 
Къде се буташ при батковците, като нямаш представа за какво става въпрос. Ходи да се боднеш, че нервен ми се виждаш тия дни.
ОК, нямам представа, дооообре. Леле, ти освен, че си тъпичък и си доста заблуден.
 

Горе