Копирате ли ?

колко крадете

  • много ясно че копирам

    Votes: 10 14.5%
  • линквам автора

    Votes: 12 17.4%
  • чат-пат, старая се да линкна автора

    Votes: 19 27.5%
  • всичко ми е уникално

    Votes: 28 40.6%

  • Общо гласове
    69
От: Копирате ли ?

Всеки ден крада, но google пак ги харесва :lol:
 
От: Копирате ли ?

Аз съм привърженик на уникалния контент - това е част от гаранцията, че ще имаш не лоши позици. Все пак знаем мотото на SEO-то. ;)

Този отговор много ме нарадва: "чат-пат, старая се да линкна автора" - това означава, че си имал желание ама нещо си се направил на ударен ли? При това винаги се дава линк към ресурса, за да няма недоволни и обидени. :)
 
От: Копирате ли ?

....."чат-пат, старая се да линкна автора" - това означава, че си имал желание ама нещо си се направил на ударен ли? При това винаги се дава линк към ресурса, за да няма недоволни и обидени. :)

като не можеш да разбереш кой е истинския автор, и има шанс да линкнеш КРАДЕЦА
 
От: Копирате ли ?

аз пък очаквах да видя тук само отговори " всичко ми е уникално":)
 
От: Копирате ли ?

аз пък очаквах да видя тук само отговори " всичко ми е уникално":)
Що бре? При мен например абсолютно всяка статия е уникална. Много държа на авторските материали напук на крадците в мрежата.
 
От: Копирате ли ?

Всичко ми е уникално. Особено ДНК-то.
Добро чувство за хумор !
Развесели ме с това ДНК :D
Аз пък да си призная как обичам да си копвам картинка, особено ако същата е маркирана като оригинална от 5-6 различни сайта с различни маркировки.Да се чудиш кой е оригинала, та да го линкнеш !
Резвам си я и аз ставам оригинален като тях.:)
 
От: Копирате ли ?

Моите картинки обикновено са шотове от дадено филмче, които сам си правя. По този начин запазвам уникалността на съдържанието си.
 
От: От: Копирате ли ?

Моите картинки обикновено са шотове от дадено филмче, които сам си правя. По този начин запазвам уникалността на съдържанието си.
Еее... мислех, че ги рисуваш. :)
 
От: От: От: Копирате ли ?

Еее... мислех, че ги рисуваш. :)
То това е за специалисти като теб, май :p

П.П.:
Не ме бива особено много в рисуването.
 
От: Копирате ли ?

Създавам уникално съдържание. Когато цитирам източници, поставям думите на авторитетни уебсайтове в моята ниша и винаги давам линк към страницата източник. Поне по този начин човек се подсигурява, че няма да изгърми с преписано съдържание, стига да си поддържа уебсайта.
 
От: Копирате ли ?

Като гледам copy -> paste специалистите избягват темата :)
 
От: От: Копирате ли ?

Като гледам copy -> paste специалистите избягват темата :)
Аз се похвалих пръв, няма кво да кажа друго.
Не виждам лошо в copy/paste:)
 
От: От: От: Копирате ли ?

Аз се похвалих пръв, няма кво да кажа друго.
Не виждам лошо в copy/paste:)
И аз не виждам нищо лошо във функцията, а само в хората, които я използват за да крадат и дублират съдържание.
 
От: От: От: От: Копирате ли ?

И аз не виждам нищо лошо във функцията, а само в хората, които я използват за да крадат и дублират съдържание.
Споко ползвам такова съдържание дето гоогле не го смята за дублирано(free to use,modify,even commersially) или в най-лошия случай се старая да го пренапиша с някой добър rewriter.
Иначе за 2 linkwheel-a ще трябва поне 15-20 блога/хубс с по 1-2 статии,пък за няколко часа трябва да ги направя.
Времето е ценно за мен , не че не мога да пиша.Пък понякога трябва да пиша за ниши, за които незнам нищо.:):):)
 
От: Копирате ли ?

правилно HaRRo ... важното е гоогле да не го смята за дублирано съдържание щото без гоогле-то за къде сме:)
 

Горе