Коя поща използвате?

Каква поща използвате?


  • Общо гласове
    226
От: Коя поща използвате?

Добави hotmail.com , аз нея ползвам , проблеми нямам при тях, доволен съм :)
 
От: Коя поща използвате?

Ползвам почти всички изброени :) + други
 
От: Коя поща използвате?

Hotmail много ги мразя, аз бях 7-8 години там и с много зор успях да ги зарежа, заради постоянните мръсни номерца на M$. Умишлено бъгваха разни неща под non-ИЕ браузърите и ти казват да си дръпнеш ИЕ (което за пред много хора минава и е доста пеераско). Също така и липсата на forwarding - ако искаш да си forward-неш пощата може да го направиш само към друг M$ акаунт.

Сега съм на gmail, иначе ползвам и собстени домейни, ама пак редиректват към gmail-a. И ако гугъл ми блокнат акаунта умирам :)
 
От: Коя поща използвате?

GMail за мене си, hotmail където не искам да се знае кой съм, yopmail за спам сайтове
 
От: Коя поща използвате?

ABV и gmail

Първата използвам главно заради Чекмеджето или така нареченото DOX от 3 GB където мога да съхранявам всякакви файлове а и зарди възможността да следиш истарията и опитите на леваците да ти хакнат пощата.

Важната ми кореспонденция минава през gmail главно заради сигурността но иначе и от тях не съм особенно доволен.

PS

Дайте алтернативи на сигурни чужди пощи с опциите на ABV и главно възможността за съхраняване на файлове с размери поне 700-800MB в чекмедже поне 2 GB
 
От: Коя поща използвате?

GMail ти върши работа и на чекмедже.
Виж тук: http://www.viksoe.dk/code/gmail.htm

Благодаря

Досега не си бях играл с опциите на gmail, сега ще ги разгледам по обстойно.

Само дано скоростта на сваляне и качване да е приемлива, но това зависи главно от провайдера ми
 
От: Коя поща използвате?

Поща на собствен домейн, която е пренасочена да минава през гмейла.
Плюс още една купчина фрий гмейл акаунти за инкогнито цели...
 
От: Коя поща използвате?

Всички посочени плюс още много. За заблуда на противника :)


За да не се налага да ползвате GMail за съхранение на файлове от Google предлагат "Google Docs" - услуга, която ви дава възможност да съхранявате 2 GB файлове. Ако искате още - правите още акаунти ;)
 
От: Коя поща използвате?

Само под собствените домейнни.
 
От: Коя поща използвате?

Аз от край време си ползвам предимно ABV, но имам и някакви gmail мейли, с които се регвам тук там. Иначе основния ми е на abv. Защо ли? Хммм, еми то още като си взех интернета за пръв път преди години, явно по-разбиращите от мен приятели са ми я показали и са казали там да си напрая поща :)
 
От: Коя поща използвате?

ABV.BG - за разни регистрации в сайтове, от които очаквам SPAM.
Gmail - за по-сериозни регистрации. Просто им имам малко повечко доверие.
 
От: Коя поща използвате?

Аз не се очудвам от резултатите. Gmail си е най-добра като популярност и сървис. А за БГ, е неимуверно следвана от нашето си ABV.BG.

Само се питам, защо не слегам в постовете често да се споменава и Hotmail, там и месенджъри покрай пощата се използват. :)
 
ами аз имах поща там братле ама спрях да я ползвам защото късно се осетиха да качът мегабаитите яхо даваше по 100 или 150 мегабаита гмеила беше пред пускане а хотмейл даваше още 2 или 3 мегабайта спеис беше толкова отдавна че съм забравил... бяха стари и от най големите а примера е добър да се види как се губи пазаренб дял като не се стараеш да отговаряш на новите пазарни реалности :) всъшност излизането на гмаил пазара докара гигабайтовите пощи

пп по същия начин се случи с абв и дир.бг като решиха да си направят пощите си платени 20 лева на година загубиха пазарен дял ... в началото на новя век беше май това иначе и поща в дира имах...
 
От: Re: Коя поща използвате?

пп по същия начин се случи с абв и дир.бг като решиха да си направят пощите си платени 20 лева на година загубиха пазарен дял ... в началото на новя век беше май това иначе и поща в дира имах...
И аз имах в дира, стана платена и се отказах и аз. Некак си не става да взимаш пари, като при другите е фрии и по-добро. Иначе там ми бяха всички регистрации на PTC сайтове, едно време. :) Да са им хвала тия акаунти с по 1-2 кредита в тях.

Да всъщност не видях и някой да спомене и дира, а мойе и да има и да съм го пропуснал. :)
 
От: Коя поща използвате?

ABV осраха пейзажа

Преди три-четири месеца съм прикачвал в DOX (чекмедже) 400-500mb файлове а сега ми изписва че има ограничение до 50 mb, и ако искам да прикача по големи файлове трябва да го направя от външна форма и линка е валиден само 14 дни.

Старите големи файлове си ми стоят вътре и никой не ги пипа а новите само 14 дни, ще се търси някаква алтернатива обаче трябва да е българска
 

Горе