Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

А пък тук се намира форумът на хората които ползват вашите продукти - Така че можеш спокойно да си направиш труда да уведомиш фирмата за новата тема която създавам специално за тях и се надявам да се включат и да кажат каква е тяхната позиция по въпроса

Ето ти линк към новата тема -

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=60548
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

Микроинвест - коментират само в техният форум - ако имаш претенции или въпроси там е мястото.
Да коментираш на друго място е все едно че умишлено го правиш за да им навредиш може да си провокатор на някоя конкурентна фирма.
 
mantaman, нито една от точките, които коментирате не е вярна от техническа гледна точка. Няма да изпадам в детайли. Заповядайте в удобно за Вас време в някой от нашите офиси, за да Ви бъде обяснено и показано.
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

Г-н Мирчев Благодаря Ви за поканата но първо живея в чужбина и второ миналата година си направих труда да дойда до вашият офис на едно от безплатните ви обучения и зададох същите въпроси и не получих отговор на тях.

Бъдете така добър да ми кажете кое не е точно така

- Може ли да се извади справка за количеството продадените продукти по категории за определен период - Ако не може предлагате ли такъв допълнителен модул?

- Може ли да се направи справка за продажбите по месеци за даден период - Ако не може предлагате ли такъв допълнителен модул?

- Може ли различните магазини на една фирма да си задават минимални количества за да следят наличностите - Ако не може предлагате ли такъв допълнителен модул?


Също така моля за вашето компетентно мнение - Това според вас важни справки ли са за функционирането на един магазин и нормално ли е да ги има в програма която има претенции да е ПРО и да е мултиобектна или са прищявки на недоволни клиенти като мен.

Също така очаквам вашият отговор - посочените цени в българската версия на вашият сайт в евро без ДДС нарушават ли законите на България или не ги нарушават.
 
Последно редактирано:
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

първите две справки ги има ако не се лъжа за третата не знам.
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

първите две справки ги има ако не се лъжа за третата не знам.

Има ги в програмата или ги има като допълнителен модул ? - Ако са в програмата аз поне не ги намирам а и на вашето обучение не можаха да ми покажат как може това да се случи

За третата твърдеше че я има като допълнителен модул сега казваш че не знаеш

PS: Им доработка за минимални количества по всеки обект, но е част от допълнителните платени модули.
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

Е какво му е лошото ако нещо трябва да е плати допълнително.
По принцип не знам дали знаете но говорим стандартно за едни 60 лв.
Казах ти още в началото хората са си направили форум за поддържка ако нещо те интересува питай там или им се обади по телефона.
Не ми се вярва на обучението да не се и получил отговор, по вероятно е да не ти е харесал.
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

Славчо мислиш ли че като съм дал над 1000лв за непълноценна програма ще ми е проблем да дам още 60лв за да я накарам да работи както трябва ?????????????

Освен това до момента за тези справки все още не съм видял да си показал че има такъв модул - Предполагам в момента го правите

Отговор на обучението съм получил точно колкото и от тебе - Абе май не може ама май има

И да те попитам и тебе защото гледам че Мирчев също изчезна - Смятате ли че една програма която има претенции да е ПРО може да няма такива справки - Как според вас клиентите ви трябва да си направят заявките към доставчиците след като справка за 200 стоки отнема цял ден ????????????????
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

Мисля че вече ти отговорих за справките. По подробна информация може да получиш единствено от Микроинвест но по телефон, емамил, форум за поддръжка или на място.
Ако не можеш да си направиш справката значи не знаеш достатъчно. Мисля си че изобщо не ти се дават пари за нищо и непрекъснато повтаряш колко гадна била програмата.
Не знам дали знаеш че Микроинвест има инсталиран някъде на около 70 000 работни места. Замисли се тези хора как се оправят а ти не можеш.
Пак ти повтарям ако искаш помощ поискай я от Микроинвест вместо да ги плюеш анонимно по форумите.
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

Ти явно също не знаеш достатъчно защото първо посочи справка която не може да свърши работа - След това каза че има платен модул - След това се оказа че май няма такъв модул.

Незнам за какво ти плащат но определено залудо си дават парите
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

Вече ти отговорих на всички въпроси. Ако искаш чети ако ли не може да продължиш да повтаряш едно и също.
Както ти казах в другата тема вече ми стана скучно и се отегчавам. Не мисля повече да те убеждавам Земята върти ли се или не.
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

На кое точно отговори ???????????

На нито един въпрос - Единственото което повтаряш - Кажи си името и им пиши във форума - А копие от нотариалния акт на апартамента да ти пратя ли та да получа отговор тия справки може ли да ги прави програмата или не може.
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

аз ползвам безплатната версия на MoneyWorks, не е вързана към онлайн магазина, ползвам я за издаване на фактури и гар.карти.
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

mantaman, като гледам коментарите ти оставам с впечатление, че смяташ, че slavib е на заплата в Микроинвест и участва в разработката на програмата. Той е дилър на процент от продажбите, така че знаят от Микроинвест когато му дават пари за какво му ги дават :)
Именно за това ти препоръчвам да търсиш отговорите не въпросите си от тези на които плащат за това да съдействат технически.
Ако пишеш във форума на Микроинвест имаш шанса и лично Виктор Павлов да ти отговори на всеки въпрос. Но очевидно не желаеш да разбереш как да работиш със софтуера. Знам, че всеки си има някаква система на работа и му се иска софтуера да я следва 1 към 1. За жалост няма как да стане. За това пък със сигурност има вариант да достигнеш до твоите резултати, но по друг начин.
Аз също си имал такива засечки със софтуера. Но аз разсъждавам така... "Не може да дадеш едни 1000 лв. и да получиш софтуер който да работи конкретно по твоите желания и разбирания и да се нагажда точно така както на теб ти е удобно. Ако имах програмист на заплата 3000 лв. на месец да прави това щях да му изпия фантазията да ми изпълнява желанията постоянно" Но за 1000 лв. взимам един стандартен продукт приложим на много места и направен така, че да бъде универсален.

Не съм следил цялата тема, за да коментирам конкретно. Но не е това начина да извлечеш максимума от продукта си.
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

Григоров - Както многократно написах аз съм ходил на тяхно обучение в тяхната сграда и съм поставил тези въпроси и не съм получил отговор.

Сега ги поставих тук - Слави се изсили че не било вярно после каза че има модул накрая се оказа че май няма модул - В тази тема писа и Иво Мирчев който твърди че работи в Микроинвест и той нищо не отговори конкретно

Аз какво да направя повече, да ходя да им се моля да си направят програмата функционална ли ???

Ако те наистина нямат решение на този въпрос твърдо заявявам че тази програма не е пригодна за нуждите на дори средно големи фирми - В този си вид тя е удачна само за бакалии с по 100 продукта максимум.

Без тези справки правилното зареждане със стоки на фирма с много продукти и няколко магазина е невъзможно - И това не е моя приумица

Ако някой мисли че с тази програма може да се направи справка как да се зареди магазин да каже как става
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

Ако си пропуснал отговорът на твоите въпроси ти го пиша отново - повтаряш едно и също нещо и става банално.

"Ползвам Микроинвест Склад Про - Кошмарна програма за вадене на справки - Можеш да си извадиш Хиляди безполезни справки но не и най елементарните които ти трябват."

Справките на Microinvest Склад Pro могат да се настройват по желание на потребителя. Вие самостоятелно можете да задавате критерии и колони. Затова по-добре е да дефинирате какво искате да се получи като резултат. И все пак е по-добре да имаш 1000 справки, отколкото да си ограничен в 5 такива, всеки отделен човек има нужда от различна информация.

"Продават я като мрежов продукт - Тоест можеш да имаш склад с няколко магазина - Обаче на магазините не можеш да зададеш минимално количество за продуктите за да ти вади справка какво трябва да се зареди. Като имаш няколко хиляди артикула в магазина удоволствието е пълно."

Сега е добре да разгледате друга възможност, имате минимални количества за всеки отделен обект, в 3 от обектите имате стоки под минимума, но в 10 други обекта същата стока я има в излишък и тя там стои и хваща прах. Това правилно ли е? Ако има добър мениджър, той сам разпределя наличността и следи за количествата във всеки обект.

PS: Им доработка за минимални количества по всеки обект, но е част от допълнителните платени модули.

"Отделно от това не може (или поне аз не мога) Да си направиш справка по категории с количествата продадени стоки - Вади ти един ферман по продажби и не можеш да видиш в сбит вид ако имаш десет артикула в тази категория по колко си продал от тях."

Справки – Групирани операции. Самостоятелно задавате по какво искате да се групира как да се групира.

"Съответно няма и справка в която можеш да видиш за дадена категория какви наличности имаш и колко продукти си продал за даден период."

Предходната справка.

"Най важното нещо което трябва да може една складова програма е да можеш да си заредиш правилните количества стока - След като това е невъзможно да стане лесно по добре да си я заврат където слънце не огрява"

Какво по-точно не може да се зареди? Трябва пример.
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

Славчо този ти отговор е напълно безполезен както и всичките ти постове в темата

Първо дай линк към допълнителният модул за минималните количества защото от Микроинвест казаха че няма такава възможност

Второ методът който предлагаш с гурпирани операцации не върши работа

Трето ако тази програма не може да ти даде справка за продадени продукти за определен период е безполезна за фирми с много стоки
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

Те твоите отговори са много полезни :)
Допълнителният модул не е с линк а се купува.
Метода за групирани операции върши идеална работа.
Тази справка за продадени продукти са период се ползва от фирми номенклатура от около 60 хил. стоки. - за тях е полезна. Освен това тя изчислява печалба и себестойност на тези стоки. Може да направиш филтриране и сортиране по какъвто си искаш критерии и за които си искаш обекти или групи стоки.
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

Горещо препоръчвам IncoPOS, прилича на Микроинвест, но е 100 пъти по-добра и обслужването е супер персонално. Препоръча ми я познат със заведение и не съжалявам, че го послушах - аз имам малък магазин и онлайн магазин. При всяка продажба автоматично ми се обновяват наличностите в склада и при промяна в цените на стоките не се налага да ги променям в сайта, а те сами се синхронизират с десктоп програмата.
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

Здравейте,

Ще коментирам само с няколко думи написаното по-горе. От над осем години консултирам, инсталирам и организирам работата на клиенти на фирмата с този продукт. Както аз, така и колегите ми сме изписали тонове код за създаване на индивидуални справки. Всеки клиент иска справка с думите "Ама, как я нямате тази справка. Всички я искат." Е да, ама не. Мога да Ви покажа стотици справки, които ще Ви е трудно да разбере и никога няма да Ви хрумне да искате. Не искам да Ви прозвучи грубо, но Вие сте поредния с това мислене и очакване. В продукта са заложени над 300 справки и е взето решение да не се добавят повече, защото този процес може да е безкраен. Всяко желание на клиентите се реализира в индивидуална доработка на справка или документ. Имам само един въпрос към Вас: Вие колко време отделихте да разгледате демото на програмата, което не е функционално ограничено, за да разгледате заложените справки, начинът на работа и спецификите й?
По същество. Трите справки, описани от Вас като модули, са напълно постижими. Предлагам Ви да ми синтезирате задание за тях на мейл office.varna[at]microinvest.net и ще получите точен отговор, как може да се реализират. Опишете колоните, които желаете да се визуализират, признаците за групиране на резултатите и филтрите, по които искате да се филтрират резултатите. Колко обекта/магазина има Вашата фирма, в които трябва да се заложат минимални и номинални количества?
 

Горе