Кражба на информация?!

v3sk0z

New Member
Добър Ден Колеги!
Искам да попитам, какво мога да направя, ако някой ми открадне информация.. от личният блог?
Говоря за http://iphone-poisi0n.5bg.info/ ... откраднал ми е 13 статии дори това в "За Мен"...
Моят блог е http://asenov.net/ ...
Е.. чакам вашите отговори .. :)
Благодаря.. :p
 
От: Кражба на информация?!

а ти от де ги взе?
 
И двата блога на нищо не приличат, асенов.нет уж услуги предлага, сериозно го "играе", а пък блъска тъпизми и букс сайтове, да не говорим за тъпите видео тъториали от вбокса. А за да имаш хубав блог с "тъпизми" , трябва да имаш хубаво и интересно мнение по въпроса, което ти определено нямаш, тъй че си помисли закакво ти е тоя домейн, за портфолио или за мацаници и глупости.

Другия сайт същия като неговия, кой от кого краде, то се вижда от датите, но пък добре му е на вескоз, като се има напредвид, че и той краде като луд темплейти, маха копирайт правата, нарича се "създател" на гора игри и програмист и т.н..
Нищо лично ,смени си целият блог, на нищо не прилича!
 
От: Re: Кражба на информация?!

нарича се "създател" на гора
хахахах ;)

А относно темата, не знам защо се занимаваш с глупости, вместо както каза scorpiass не вземеш да постегнеш блога :)
 
От: Кражба на информация?!

Веско,а ти по-добър ли си ?

Здравейте!
Казвам се Веселин Асенов!
На 15 години съм.. и се занимавам със създаване на сайтове от ~2 години!
Тук съм от скоро..
Бях пуснал един конкурс, с който излъгах няколко потребители, с което искрено съжалявам!..
Искам да ви кажа.. че спирам да лъжа (въпреки, че беше един път)..
И искам колегите (така наричам Вас), да ме уважават!..
Този форум ми помогна с развитието на моите сайтове!..
И почнах да печеля от него и пари..
С уважение,
Веселин Асенов!

Колко пъти след този "един" път си лъгал ? (в PayPal,за смс-и и др.)
Къде ти е авторското право над тези статий ? Ти ли си създал клиповете,вицовете и другите работи.Ти знаеш само няколко работи ... Готови .psd-та,e107 и WordPress.Когато хората те помолят да им помогнеш за нещо ти казваш "не ми се занимава" ?!??! Защо ?!?!? Мислиш си,че нямаш равен ли ? Разбери го ... не струваш.Копирал ми това и онува...А ти ! Поглеждаш ли себе си от време на време ? Айде стига,че не ми се занимава с теб ! И в CS-BG.INFO ти го казаха !
 
От: Кражба на информация?!

:lol: пак съм изтървал сеира :D
 

Горе