Креативни реклами, които радват душата и очите

Не знам що Джоката го сравнявяат с Роналдо, на мен винаги ми е приличал на Меси относно спортния път. Е, на, айде кажи ми как може да съм фен на Меси и Джокович. А и както го направиха, много идентично. Трудно, но в последния момент. И го направиха.
Обаче тоя Карлос, нз дяали ще има кой да го сспре.
Иначе тези тримата големи, яко не бяха играли в едни и същи години може би всеки от тях щеще да има по 50 титли от Шлема, а може би не :)
 
Не знам що Джоката го сравнявяат с Роналдо, на мен винаги ми е приличал на Меси относно спортния път. Е, на, айде кажи ми как може да съм фен на Меси и Джокович. А и както го направиха, много идентично. Трудно, но в последния момент. И го направиха.
Обаче тоя Карлос, нз дяали ще има кой да го сспре.
Иначе тези тримата големи, яко не бяха играли в едни и същи години може би всеки от тях щеще да има по 50 титли от Шлема, а може би не :)
Джокович направи много добра игра. Симпатизирам му. Предпочитам го пред Надал както от гледна точка на игра, така и на поведение. Не се бях замислял, но си прав, че е като историята с Меси. Карлос вече е хегемон. Всички останали, в сравнение с него, бяха леш. Само колумбиецът се запази и събра психически, за да се опита да направи нещо. Италианецът - пълен цирк и пак реферите побутват. Голяма гордост е Насар. Трудно ще има конкуренция, ако продължи с тази нагласа, тренировки и психика.
 

Да си признае кой е иноватора. :D
 

Горе